Skocz do zawartości
Gmeru

Regiony na komputerowym DVD

Rekomendowane odpowiedzi

Sluchajcie kolega mnie ostatnio pytał o komputerowe dvd. Ma film z R1 i jemu znowu ktos powiedzial ze jezeli bedzie puszczal taki film na komputerowym czytniku to on sie moze zablokowac i zmienic region na stale na 1. Czy to prawda? Bo dla mnie to glupio brzmi :lol:
Mozna sobie zmienić region w napedzie na stale? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='gmeru' date='10-02-06, 22:55 ']Sluchajcie kolega mnie ostatnio pytał o komputerowe dvd. Ma film z R1 i jemu znowu ktos powiedzial ze jezeli bedzie puszczal taki film  na komputerowym czytniku to on sie moze zablokowac i zmienic region  na stale na 1. Czy to prawda? Bo dla mnie to glupio brzmi :lol:
Mozna sobie zmienić region w napedzie na stale? :)
[right][post="526"][/post][/right][/quote]
Witam,region ci się nie zmieni,a tobie polecam zmienić kolege bo ten cuda opowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='wyciu' date='10-02-06, 23:32 ']Witam,region ci się nie zmieni,a tobie polecam zmienić kolege bo ten cuda opowiada.
[right][post="528"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

Miałem kiedyś taki laptop Toshiby, że było ostrzeżenie, że po chyba 5-ciokrotnym odtworzeniu dvd z danego regionu, blokował sie na ten właśnie region tylko.
Nie wiem czy to było w windowsach czy na poziomie producenta, ale potwierdzam.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,kod regionalny w kompie się nie zmieni,bynajmniej sam,ale dla chętnych i zainteresowanych mam programik działający w tle który odblokowuje kod regionalny i wszystkie zabezpieczenia płyt.Przypominam że program jest do pobrania tylko przez 7 dni a nazywa się ANY DVD+wit.... w standardzie.




[url="http://s50.yousendit.com/d.aspx?id=3TBLN7KK4387N1AMCX4FE13J3I"]http://s50.yousendit.com/d.aspx?id=3TBLN7K...7N1AMCX4FE13J3I[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gmeru prawda jest taka ze naped DVD przy pierwszym kontakcie z plyta DVD-VIDEO (co nie jest bez znaczenia) zapisana w jakimkolwiek regionie (to tez nie jest bez znaczenia) prosi uzytkownika o zdeklarowanie sie co do regionu w ktorym ma pracowac. Zmiany tej mozesz dokonac pieciokrotnie (TOmeKK mial tu racje!), po ostatniej zmianie naped na stale blokuje sie na wybranym regionie) Sa oczywiscie programy potrafiace sie z tym uporac niemniej jednak naped traci wtedy gwarancje a osoby ktore nie maja o tym pojecia (lub nie sa orlami jesli chodzi o TE klocki) moga miec z tym problemy. Takze mysle ze [quote]wyciu: ...a tobie polecam zmienić kolege bo ten cuda opowiada.[/quote] nie jest tak do konca i nie musisz zmieniac kolegow ;)
pzdr. Maro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:o dziekuje czyli jednak cos w tym jest chociaz ja pomyslalem tez, ze raczej cos nie halo z takim info (falszywa informacja)..a jednak nie jest to wyssane z palca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...