Skocz do zawartości
paw

[News] Gwiezdne Wojny - czyli jak zepsuć wydanie ...

Rekomendowane odpowiedzi

Oj potrafi potrafi, najpierw długo nie chciał wydać oryginalnej trylogii na dvd (bo niby ten nośnik nie spełnia jego oczekiwań); a jak już wydał to było wersji a wersji; potem długo czekaliśmy na wydanie blu; no imamy powtórkę z rozrywnki; teraz przerobi całość na 3d i znowu sprzeda fanom to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz pojawi się puszkowane "powietrze z planu filmowego" na sprzedaż ..... Lucas potrafi. :)

Ee nie. POWIETRZE tylko w Pakiecie Premium, za to fresh and organic

Mozesz pooddychac nim na "Skywalker Ranch", podziwiajac krajobrazy nad Ewok Lake.

Trzeba przyznac, ze to jedno z ladniejszych miejsc kultu wsrod ovecnie wiodacych ruchow religijnych. W kazdym razie Golgote czy Czarny Kamien deklasuje zdecydowanie pod wzgledem uroku standardu akomodacji i programu zwiedzania

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te prawie 35 funtów różnicy to dodatkowo tekturowa karteczka, a na niej klatka z filmu. Nic więcej :)

Oczywiście to kopia klatki z filmu - chyba nikt nie myśli, że Lucas pociął oryginał na klatki i sprzedaje ! :)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za offtop, ale muszę się wyżalić. Kto wpadł na genialny pomysł mocowania płyt ze sobą na taśmę klejącą, chodzi tu o "Komplentą Sagę". Wczoraj chciałem oglądnąć dodatki i wszystko wylądowało na podłodze, to jakaś kpina :angry2:

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zapewne juz wiecie, albo i nie, Pan Lukas a obecnie Disney kolejny raz sięga do kieszeni maniaków SW, tym razem filmy sa upakowane w Steelbook a wydanie hiszpańskie ma pl napisy i lektora, podejrzewam ze bedzie też dostępne w polsce, bo przeciez rodzimy dystrybutor tez chce zarobic, ciekwe jaka cene wymysla ;)

wydanie hiszpańskie http://www.blu-ray.com/movies/Star-Wars-Original-Trilogy-Blu-ray/65457/

Edytowane przez mulec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kur... że oni nie zrobią czegoś z tym dźwiękiem. :angry2::angry2::angry2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli wydanie hiszpańskie posiada angielską ścieżkę bezstratną i polski lektor/napisy? Czy to jest to czego szukamy? ;-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hiszpanie mają te same płyty co my z niemieckim DTS-HD MA, co zresztą stoi jak byk w linku podanym przez mulca.

Edytowane przez Mierzwiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie ;/ chyba za mało kawy z rana..... No nic pozostaje zrobić remuxa i dodać angielską ścieżkę HD do polskiego wydania.

Edytowane przez Wicked

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem w MM wydanie z obwolutą po ... portugalsku? hiszpańsku?

Generalnie jaja. Kosmiczne do tego.

Niestety nie przyjrzałem się jak wyglądają wersje językowe :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale odgrzebałeś :)

Ja swego czasu kupiłem w Realu dwa pudełka z 6 płytkami (wszystkie części) za 2 * 79 zł.

Pudełka są po angielsku z doklejoną polską tylną stroną. Zresztą krzywo doklejoną ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam wydan steelbook star wars w rozsądnej cenie/allegro 295,245 zł-raczej odpada/

Jakby ktoś sie natknął na rozsądniejszą cene zapodajcie linka prosze

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na amazonie 40 funtów za jeden.Wątpię żebyś znalazł gdzieś poniżej 200 zł za steelbooka, w końcu to są trzy filmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj w MM za 260. Jestem po pierwszym epizodzie. Na plus, polski dubing - bo mam dzieci(były zaczarowane), żonie też sie podobało- ja na temat dźwięku się nie wypowiem bo staram się nie bluzgać. Powiem tylko że kilka scen, jak np. Wyścig ścigaczy oglądałem w niemieckim dts ma i naprawdę miazga. Dodatki w słabej jakości i nie wszystko z napisami.

Wysłane z mojego Kosmosa

przez Tapatalk

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego postraszyło, że duże, a jakie ma być na BR?

Sam takowe sobie zrobiłem i to jest jedyna słuszna kombinacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A rozwiń może ... skąd i jaką dodałeś wersję PL lektora ( na BD jest dubbing ) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dodałem lektora, dodałem DTS-HD MA z wydanie angielskiego.

Sorki nie dopatrzyłem że tam chłopaki dodali też lektora (ale myślę że to błąd w opisie bo poza kasetami nie było wydania z lektorem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lektor do nowej trylogii może być tylko telewizyjny. Na upartego można z niego zrobić kanał centralny i wsadzić to w 5.1.

Edytowane przez Paraponzipopo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co ten lektor? Czy to tak fajnie jak ktoś gada i komentuje film przez cały czas zagłuszając wszystko?

Sent from my ZX Spectrum 48k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że większość ludzi jest po prostu przyzwyczajona do lektora gdyż dubbing jakoś nigdy nie mógł w naszym kraju zdobyć popularności - a szkoda bo moim skromnym zdaniem w obecnych produkcjach stoi na bardzo przyzwoitym poziomie. A z własnych doświadczeń wiem, że duża część ludzi jest zbyt leniwa żeby oglądać filmy z napisami. Poza tym są lektorzy, których słucha się w miara przyjemnie a inni po prostu przeszkadzają. No i oczywiście wszystko też zależy od filmu. Grzechem jest oglądanie Mrocznego Rycerza z lektorem, który zagłusza głos Jokera ;). To tak poza tematem :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...