Skocz do zawartości
paw

[News] Gwiezdne Wojny - czyli jak zepsuć wydanie ...

Rekomendowane odpowiedzi

pisali, wyjaśniali, ostrzegali i co ?

== z fejsa ===

kupiłem te wydanie gdyż jestem fanem SW od prawie 20 lat i z utęsknieniem czekałem na wydanie Blu-Ray... owszem czytałem opinie na różnych forach ale chciałem się osobiście przekonać czy pokrywają się one z rzeczywistością... niestety okropnie się rozczarowałem co do błędów w napisach, jakości ścieżek dźwiękowych i co najgorsze tandetnego wydania, które rozpada się w rękach.

====

i tłumacz jak komu dobremu ... :_bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pokazuje ze w sumie dystrybucja blu-ray jest w niezłej d.... Albo 50gb to za mało. Skoro nieopłaca im się zrobic kilku wersji tylko tak oszczędzają. Niczym 2006 rok. I to na takiej pozycji oczekiwanej przez tylu fanów! Wstyd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisali, wyjaśniali, ostrzegali i co ?

== z fejsa ===

kupiłem te wydanie gdyż jestem fanem SW od prawie 20 lat i z utęsknieniem czekałem na wydanie Blu-Ray... owszem czytałem opinie na różnych forach ale chciałem się osobiście przekonać czy pokrywają się one z rzeczywistością... niestety okropnie się rozczarowałem co do błędów w napisach, jakości ścieżek dźwiękowych i co najgorsze tandetnego wydania, które rozpada się w rękach.

====

i tłumacz jak komu dobremu ... :_bezradny:

Chodzi o napisy w filmach czy o tą literówkę na opakowaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o napisy w filmach czy o tą literówkę na opakowaniu?

człowiek więcej nie napisał, ale myślę że jednak chodzi o napisy w filmach (moje domysły)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisali, wyjaśniali, ostrzegali i co ?

== z fejsa ===

kupiłem te wydanie gdyż jestem fanem SW od prawie 20 lat i z utęsknieniem czekałem na wydanie Blu-Ray... owszem czytałem opinie na różnych forach ale chciałem się osobiście przekonać czy pokrywają się one z rzeczywistością... niestety okropnie się rozczarowałem co do błędów w napisach, jakości ścieżek dźwiękowych i co najgorsze tandetnego wydania, które rozpada się w rękach.

====

i tłumacz jak komu dobremu ... :_bezradny:

No i bardzo dobrze tłumokowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Carefur w Madrycie kupilem Ten pack Gwiezdnych wojen (72 euro ze zniszka carrefur 63 euro) wersja Hiszpanska i jak pisalem wczesniej DTS-HD Master tylko po Niemiecku po Angielsku DTS-6.1 reszta to DTS ale co mnie zdziwilo jak puscilem wersje polska na moim ONKYO 608 swiecilo THX Cinema i w wersi Hiszpanskiej DTS

Edytowane przez kml63

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnał już ktoś PL napisy (*sup) z tego wydania ? Może gdzieś już leżą ? Info mile widziane - może być na P.W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dodatkowo za największą aktywność na wallu przygotowaliśmy 12 koszulek z logo Star Wars z okazji wydania Blu-ray. Koszulki wędrują do (kolejność alfabetyczna): Piotr Gmerek, Krzysztof Krupnik, Bartosz Listewnik, Karol Lowinski, Dawid Maj, Michał Mateusiak, Paweł Okopień, Sławek Orłowski, Michał Skomra, Maciej Skrzypczak, Jan Urbanowicz, Tomek Zień. Was też prosimy o mailowy kontakt!

Mamy szczerą nadzieję, że choćby w minimalnym stopniu te drobne upominki Was pocieszą:)

Szkoda ze na koszulki sami nie robili swojego napisu "KOMPLENTA SAGA" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze na koszulki sami nie robili swojego napisu "KOMPLENTA SAGA" :P

byłby hit komplenty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak tylko 'nagroda pocieszenia' ;)

Przynajmniej tak napisali :

Mamy szczerą nadzieję, że choćby w minimalnym stopniu te drobne upominki Was pocieszą:)
Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak tylko 'nagroda pocieszenia' ;)

jako pocieszenie mogliby kilka 'niepełnowartościowych produktów' rozdać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Carefur w Madrycie kupilem Ten pack Gwiezdnych wojen (72 euro ze zniszka carrefur 63 euro) wersja Hiszpanska i jak pisalem wczesniej DTS-HD Master tylko po Niemiecku po Angielsku DTS-6.1 reszta to DTS ale co mnie zdziwilo jak puscilem wersje polska na moim ONKYO 608 swiecilo THX Cinema i w wersi Hiszpanskiej DTS

To była "zniszka", czy zniżka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To była "zniszka", czy zniżka?

no przecież napisał, że "zniszka" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, czyli towar z niszowej półki - znaczy wybrakowany :D

No ale THX się zaświeciło...:rolleyes: Tylko do tego, to jeszcze trzeba mieć kolumny + subwoofer w tej specyfikacji, aby się wszystko działo tak jak to reżyser zaplanował...

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW - Gmeru masz koszulkę do odbioru :blink:

:o lol Szkoda, że nie filmy to by się suba wyciągnęło :unsure: Ehhhh :angry:

Oj tak to się nie robi.... <_< <_<

Myślę jednak, że tym razem daliśmy radę bardziej niż zawsze (wszystkie kluczowe miejsca namierzone w sieci). Zamieszanie wyszło całkiem spore... na pewno mniej sprzedadzą bo wiedza poszła w eter!

Edytowane przez Gmeru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niewiem czy to jest wazne ,,zniszka ,,czy ,,znizka,, jako ze do zadnej szkoly w Polsce nie chodzilem i jestem dumny ze rodzice nauczyli mnie mowic i pisac po Polsku ale widze ze duzo tu takich co wola smiac sie z kogos a nie podzielic sie informacja .a jak jusz to napisze ze w,, carrefour compre esta edicion de StarWars con cupon de descuento y si esta mal escrito que me corrigen estos dos listillos,,,zobaczymy czy teraz odpowiedza koledzy czy bylo dobrze napisane czy nie.. :angry:

Edytowane przez kml63

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D :D :D :D

A tak w ogóle to obejrzałem kawałek I i kurcze jakość obrazu naprawdę fajna :D DTS HD oczywiście też. Po prostu w głowie mi się nie mieści, że nie mogę iść do sklepu i tego kupić :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niewiem czy to jest wazne ,,zniszka ,,czy ,,znizka,, jako ze do zadnej szkoly w Polsce nie chodzilem i jestem dumny ze rodzice nauczyli mnie mowic i pisac po Polsku ale widze ze duzo tu takich co wola smiac sie z kogos a nie podzielic sie informacja .a jak jusz to napisze ze w,, carrefour compre esta edicion de StarWars con cupon de descuento y si esta mal escrito que me corrigen estos dos listillos,,,zobaczymy czy teraz odpowiedza koledzy czy bylo dobrze napisane czy nie.. :angry:

Spokojnie nie denerwuj się. Po prostu dużo jest osób wychowanych w Polsce, uczęszczających do szkół polskich i nie potrafiących napisać poprawnie jednego zdania.

Myślę że kolegom wyżej właśnie o takie osoby chodziło i nie znając Twojej historii, zaliczyli Cię właśnie do tego grona.

Ode mnie dodam tyle, że możesz być szczęśliwy, że rodzice aż tak dobrze nauczyli Cię języka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kml63 nie bierz wszystkiego tak poważnie. Owszem nabijamy się trochę z jelonków, którzy kupili tak spaprane Star Wars.

No to Ci powiem jeszcze stare polskie powiedzenie: nie bądź rura i nie pękaj, jak mówią hydraulicy.:)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie co sądzą klienci amerykańskiego Amazon o nowym wydaniu SW. Nie są to opinie entuzjastyczne. Wygląda na to, że Lucas ingerował również w to co zobaczymy na ekranie w wersji BD a co różni się od oryginalnego filmu. Amazon.com (dół strony), 937 opinii pod jedną na pięć gwiazdek (1/5) o czymś świadczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest tam trochę narzekania, ale bardziej na materiały dodatkowe.

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D :D :D :D

A tak w ogóle to obejrzałem kawałek I i kurcze jakość obrazu naprawdę fajna :D DTS HD oczywiście też.

Wrażenia z pewnością niesamowite.

Po prostu w głowie mi się nie mieści, że nie mogę iść do sklepu i tego kupić :o

Całkowicie Ciebie rozumiem. :(

Edytowane przez 1sw1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...