Skocz do zawartości
Gmeru

Mam już u Siebie wersje finalną dekodera czyli sklepówke

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wlasnie znowu wisze na linii z muzyczka w tle. Ciezko sie teraz dodzwonic.

Zastanawia mnie Diseqc, poco ? skoro lista FTA jest sztywna ?

Cos dziwnego sie tu dzieje, zastanawiam sie czy Panie z infolinii niewymagaja doszkolenia czy cos...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
swoja droga mogliby otworzyc w koncu strone internetowa i dac tam jakis FAQ - nie musieliby odpowiadac wszystkim telefonicznie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Yuiren' post='13773' date='12.10.2006, 00:32 ']Bardzo interesujace, tylko zastanawiam sie kto ma racje. Nasz Admin (mam nadzieje). Czy Pani z infolinii. Ktora na moje pytania zadane 20 minut temu odpowiedziala :

1. Zadnych kanalow FTA HD niebedzie.
2. Zadnego Disecq
2. Discovery HD najwczesniej za pare dni.

A tu na screenach wszystkie 3 sa. Ciekawe..[/quote]

[1] Oczywiście, że jest FTA HD np. ten lux hd notabene extra jakość. Jutro włączą NSPORT to się zobaczy chociaż ja nienapisze bo wyjeżdzam na dwa dni ; /

[2]Tego też nie czaje...no jest.

[3]Ma być za parę dni i chyba to prawda bo coś z kluczami jest nie tak. Ja mam ale inni mogę nie mieć ze 3 dni. Nie pytaj czemu ja mam ; ) czary mary ;p

[quote name='Yuiren' post='13776' date='12.10.2006, 00:36 ']Ja wlasnie znowu wisze na linii z muzyczka w tle. Ciezko sie teraz dodzwonic.

Zastanawia mnie Diseqc, poco ? skoro lista FTA jest sztywna ?

Cos dziwnego sie tu dzieje, zastanawiam sie czy Panie z infolinii niewymagaja doszkolenia czy cos...[/quote]

Ja też niewiem po co chociaż widać parę kanałów z Astry...nie czaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Bero' post='13783' date='12.10.2006, 01:20 ']A sprawdzaleś czy ten DISEQC faktycznie działa i czy te kanały z Astry wyświetla?[/quote]

Oczywiście nie ponieważ nie mam takiej instalacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś może odpowiedzieć na pytanie czy do podpisania umowy z N potrzebne jest zaświadczenie z zakładu pracy ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmeru: Napisz proszę jak to się oglada tzn jakosć:

gdy rozmawiałem z Pania z Infolinii jakiś czas temu to powiedziala ze nawet zwykle kanaly czyli TVP, TVN to użyła słowa "bedzie Pan pozytywne rozczarowany jakością zwyklych kanałów" holera wie jak to tlumaczyc sobie :unsure: Jaka jest jakosc tego powiedz zarówno HD jak i DVD, czy spełnia Twoje oczekiwania ? czy raczej jestes rozczarowany ale negatywnie a nie pozytywnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='adamo_' post='13816' date='12.10.2006, 10:13 ']Gmeru: Napisz proszę jak to się oglada tzn jakosć:

gdy rozmawiałem z Pania z Infolinii jakiś czas temu to powiedziala ze nawet zwykle kanaly czyli TVP, TVN to użyła słowa "bedzie Pan pozytywne rozczarowany jakością zwyklych kanałów" holera wie jak to tlumaczyc sobie :) Jaka jest jakosc tego powiedz zarówno HD jak i DVD, czy spełnia Twoje oczekiwania ? czy raczej jestes rozczarowany ale negatywnie a nie pozytywnie :)[/quote]

Jak wiecie na forum pojawił się test w dużej mierze nie mój ale swoje 3 grosze też dopisałem. Zdradzę, że było to jednak już jakiś czas temu na beta testach gdy połowy kanałów jeszcze nie było. Wtedy zrobiło na mnie to bardzo duże wrażenie. Podłączając wczoraj dekoder spodziewałem się tego samego.

Zaskoczyło mnie Discovery HD, którego wtedy nie było (tylko zajawki), które w 90% prezentuje się pięknie ale nie wszystkie programy wyglądają jak HD. Moim zdaniem przynajmniej. Zdarzył się jakiś dokument, który był kręcony taką kamerą, że trochę mniej widać było to HD. Ale w nocy juz poleciały ostre JAKOŚCIĄ filmy czyli takie jak ja znam bo trochę meteriału z US posiadam z Discovery HD. Narazie daje mu ocenę 5/6

NsportHD jeszcze nie ma ale widziałem już na tym kanale poprzednio Ligę Mistrzów i było miodzio. Jak będzie teraz okaze się dzisiaj bo start kanału jest o 16.00 Mnie nie będzie więc napisze co sądzę w sobotę.

Kanału filmowego HD nie ma narazie. Dzisiaj ma być w cannes wszystko ujawnione.

Kanały FTA HD prezentują się też pięknie ale to tylko dema, które ciągle się powtarzają zatem FTA to tylko bonus.

Co do SD to wydaje mi się, że po componencie jest lepszy obraz niz HDMI. Ciekawe :unsure:

Niestety sama jakość takiego kanału zależy już od nadawcy czyli jak Viva nadaje z małym bitratem to nawet upscal nie wiele zdziała.

Już pisałem ,że wczoraj trwały też testy i ciągle coś się zmieniało. Opinie wydam po premierze jak już jakość będzie ostateczna.

Dodam jednak jedną ważną rzecz: Jak sie poogląda z godzinkę takie discovery HD i potem przełączamy na SD to jednak trudno się z tym pogodzić, że wszystko nie jest HD ;) Poprostu: przyszłość to high definition. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' post='13833' date='12.10.2006, 10:52 ']Kanału filmowego HD nie ma narazie. Dzisiaj ma być w cannes wszystko ujawnione.[/quote]

jak bedzie to showtime to bedzie porazka , to juz wole HBO, w NY widzialem oferte filmową showtime i jest gorsza od HBO moim zdaniem,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Disney channel w CP i C+ czy na n go ujrzymy oto jest pytanie !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='paw' post='13899' date='12.10.2006, 20:23 ']Disney channel w CP i C+ czy na n go ujrzymy oto jest pytanie !![/quote]

Gdzieś było mówione że będzie nie wiem gdzie ale wiem że w jakimś w miare pewnym żródle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='dark I' post='13906' date='12.10.2006, 21:08 ']czesc ktos pisal ze ma pro 7 hd(astra] jest tak ?[/quote]

Wczoraj był ale oczywiście nie mam ustawień na astre więc było pusto. Dzisiaj niewiem czy jeszcze te kanały są. Jutro dam znać. Podobno doszły kolejne FTA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='klaus71' post='13948' date='12.10.2006, 23:31 ']@gmeru
testuje tego box'a i nie moge znaleźć ustawień diseqc.
jak do nich wejść?

k[/quote]

klaus71 wygląda na to, że nie ma tej opcji w dekoderach rzuconych dzisiaj do sklepów. Jak widzieliście na fotach jest to w menu dignostyka ale coś czuje, że jak jutro uruchomię nboxa też mi to zniknie gdy zrobię upgrade tunera. Pewno kanały z Astry też gdyż nie powinno ich tam być. B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a możesz podać wersję softu jaką masz wpisaną w diagnostyce?
moja to:
wersja oprogramowania MHP v1945_3
wersja aplikacji 0.3.2.1
sprzęt ADB 178.176:69
oprogramowanie 4.76a 1

ciekawa sprawa - nie działa mi menu "kontrola rodzicielska" - cofam - już działa kontrola - myślałem że nie można tego zmieniać Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Bero' post='13954' date='12.10.2006, 23:40 ']A może właśnie trzeba zrobić upgrade tunera żeby te opcje DISEQC były?[/quote]

TO zrób : ) Chyba trzeba go teraz często robić bo zmiany pewno są wprowadzane co chwile. Trwa to kilka minut. Tuner sie zresetuje i za chwile podniesie. Ale myślę, że ta opcja się nie pojawi. Sprawdź. Tylko, zebyś tuner nie wyłączył podczas aktualizacji bo będzie kicha ; ) jak przy każdym sprzęcie, który się aktualizuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie bym zrobił Upgrade ale nie dane mi było odebrać dekoder (problem z wypisaniem umowy). Ale wklejajcie jaką macie wersje dekoderów/firmware B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='klaus71' post='13955' date='12.10.2006, 23:42 ']a możesz podać wersję softu jaką masz wpisaną w diagnostyce?
moja to:
wersja oprogramowania MHP v1945_3
wersja aplikacji 0.3.2.1
sprzęt ADB 178.176:69
oprogramowanie 4.76a 1

ciekawa sprawa - nie działa mi menu "kontrola rodzicielska" - cofam - już działa kontrola - myślałem że nie można tego zmieniać[/quote]

Nie ma mnie w domu ;( będę jutro wiczorem; KURDE :/ Jedynie mam takie wczorajsze zdjęcie:

[url="http://img264.imageshack.us/my.php?image=diseqckk6.jpg"][img]http://img264.imageshack.us/img264/701/diseqckk6.th.jpg[/img][/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dlatego @gmeru napisz jaką masz wersję softu
- czy też na liście masz tylko około 140 kanałów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klaus, rób upgrade i zobaczymy czy twoja wersja sie zmieni i czy przybędzie opcja Diseqc B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...