Skocz do zawartości
Gmeru

Mam już u Siebie wersje finalną dekodera czyli sklepówke

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='kulas' post='14506' date='15.10.2006, 12:23 ']Siema. Chciałem się dowiedzieć jak będzie wyglądać obraz z n na telewizorze CTR ? Czy można się spodziewać dużo lepszej jakości niż z innych platform ? Czy programy w HD na telewizorze CTR będą wyglądać lepiej niż filmy z DVD ? Telewizor to 32" Philips więc jeden z lepszych CTR ;) Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam :)[/quote]

Będzie wyglądać bardzo dobrze - wczoraj widzieliśmy go w akcji na Samsungu i Philipsie CRT (HD Ready) ale też po RGB podłaczyliśmy. Nie ma przepaści w SD między C+ czy Polsatem ale HD wygląda LUX szczególnie LUXE HD ;p Oczywiście Discovery HD rządzi i tak: tam masz max co można wycisnąć z CRT.
Jak dla mnie aktualnie z SD lepiej sobie radzą CRT. A maxa z HD wyciśniemy na płaskim ekranie.

[quote name='n_tv' post='14509' date='15.10.2006, 12:32 ']Mam pytanie dla Tych co juz maja N-ke.
Wczoraj odebralem swoj zestaw w Medel1 w Gnieznie i ku mojemu dziwieniu dostalem zestaw antenowy w reklamowce, tzn male pudelko z elemetami czaszy i antene do reki <_< a tu widze, na zdjeciach, ze zestaw antenowy jest tez w osobnym pudelku jak nBox. Napiszcie mi prosze co powinno byc w tym zestwie antenowym, moze mnie w konia zorobili z tym zestawem :angry: . Za zestaw zaplacilem 60 zl. :unsure:

Pozdrawiam i zycze milej niedzieli :)B)[/quote]

Spokojnie podobno problem z pudełkami jest :mellow: Masz napewno wszystko co trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedźcie jak jest z podłączeniem n-ki do 2 tv, jest to możliwe gdyż w Saturnie w Katowicach powiedzieli mi że nie ma takiej możliwości jedynie trzeba drugi dekoder i płacić podwójny abonament oczywiście. Jest na to jakaś rada i sposób? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Rokko30' post='14517' date='15.10.2006, 12:57 ']A powiedźcie jak jest z podłączeniem n-ki do 2 tv, jest to możliwe gdyż w Saturnie w Katowicach powiedzieli mi że nie ma takiej możliwości jedynie trzeba drugi dekoder i płacić podwójny abonament oczywiście. Jest na to jakaś rada i sposób? <_<[/quote]

Aktualnie możesz zrobić tylko tak: podłączyć dwa telewizory przez: component i HDMI i oglądać na nich to samo. Inne kombinacje nie działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy komuś objawia się ten sam problem i co moze być przyczyną po podłączeniu kabla EURO i przełączeniu n-ki na sd3 czyli sygnał RGB mam czarno-biały obraz. czym to jest spowodowane? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='scorpion' post='14519' date='15.10.2006, 13:04 ']mam pytanie czy komuś objawia się ten sam problem i co moze być przyczyną po podłączeniu kabla EURO i przełączeniu n-ki na sd3 czyli sygnał RGB mam czarno-biały obraz. czym to jest spowodowane? <_<[/quote]

Mam tak samo. Na sd1 i sd2 wszystko OK. Prawdopodobnie to jakiś błąd bo ten sam kabel z tunerem Cyfry po RGB pracuje prawidłowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłem na infolinię n i okazuje sie ze jest bład w instrukcji

sygnał RGB jest pod sd2

a S-Video pod sd3

a w instrukcji jest odwrotnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' post='14516' date='15.10.2006, 12:53 ']Będzie wyglądać bardzo dobrze - wczoraj widzieliśmy go w akcji na Samsungu i Philipsie CRT (HD Ready) ale też po RGB podłaczyliśmy. Nie ma przepaści w SD między C+ czy Polsatem ale HD wygląda LUX szczególnie LUXE HD ;p Oczywiście Discovery HD rządzi i tak: tam masz max co można wycisnąć z CRT.
Jak dla mnie aktualnie z SD lepiej sobie radzą CRT. A maxa z HD wyciśniemy na płaskim ekranie.[/quote]
A jak to będzie wyglądać podłączone przez Scart ? Niestety w moim telewizorze mam tylko Scart i S-Video. Jak myślisz które połączenie lepiej wykorzystać ? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='maretzek' post='14528' date='15.10.2006, 13:40 ']mam pytanie do tych co odebrali nboxa razem z czaszą i konwerterem
czy ten konwerter to quad?[/quote]
Nie, do anteny 60 jest dodawany singiel <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Veyron' post='13903' date='12.10.2006, 21:01 ']Gdzieś było mówione że będzie nie wiem gdzie ale wiem że w jakimś w miare pewnym żródle[/quote]

No niestety pojawił się wywiad z przedstawicielem Disney Chanell, który stwierdził, że w najblizszej przyszłośći nie przewidują współpracy z N, bo juz weszli do C+ i CP :D

Edytowane przez qwq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='13721' date='11.10.2006, 19:47 ']Okej będę co chwile coś wrzucał, wiem, że forum pada ale nie zmienie tego w ciągu paru godzin. Serwer wkrótce się zmieni. Przepraszam.

Na początek fotki startowe:

...........[/quote]
Widze, ze przy okazji maly pokaz posiadanego aplitunera :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc - pare fotek

antena
[img]http://figer.neostrada.pl/fotki/N-technika/Antena.jpg[/img]

Konwerter
[img]http://figer.neostrada.pl/fotki/N-technika/Konwerter.jpg[/img]

TVP 1 na telewizorze CRT - kablówka ASTER
[img]http://figer.neostrada.pl/fotki/N-technika/TVP1-A.jpg[/img]

TVP 1 na telewizorze CRT - Telewizja Nowej Generacji :)
[img]http://figer.neostrada.pl/fotki/N-technika/TVP1-N.jpg[/img]

Discovery HD - CRT 576i
[img]http://figer.neostrada.pl/fotki/N-technika/DiscoveryHD.jpg[/img]

Mam nadzieje, ze ulatwi to wybor, tym ktorzy sie jeszcze zastanawiaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie wtrącić coś niecoś odnośnie tego tunera . Dzisiaj miałem okazje się zapoznać z tym tunerkiem , bo tak sie składa że kolega jest przedstawicielem '' N''. Moim skromnym zdaniem narzucanie na siłe listy kanałów i sparowania karty z tunerem nie jest dobrym posunięciem . Wprowadza to niepotrzebne utrudnienia , bo jak wiadomo każdy ma swoje upodobania programowe i powinien mieć luźny wybór co i gdzie i na czym . Tunerek jak tunerek nic szczególnego . Wolałbym aby jednak N-ka wprowadziła moduły dostepu z kartami , bo jednak mozliwosc wyboru platform jakie sie chce mieć jak i list kanałów powinien byc dowolny . Więc N-ka na Dreamboxe 8000 hdtv to by dopiero było coś ;) . A tak na marginesie kolega mówił że takie moduły w przyszłosci powinny się pojawić . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcialbym nabyć n-kę, mam jedno pytanie. Czy mając wcześniej cyfrowy Polsat, zamieniając dekoder na N-boxa, będę musiał zmieniać położenie anteny, która odbiera już z hot birda? Przepraszam za tak podstawowe pytanie, ale dopiero wchodzę w tematykę... Pozdrawiam, adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='progressive_toy' post='18797' date='31.10.2006, 09:19 ']
Chcialbym nabyć n-kę, mam jedno pytanie. Czy mając wcześniej cyfrowy Polsat, zamieniając dekoder na N-boxa, będę musiał zmieniać położenie anteny, która odbiera już z hot birda? Przepraszam za tak podstawowe pytanie, ale dopiero wchodzę w tematykę... Pozdrawiam, adam
[/quote]

Było już nie raz na tym forum, więc następnym razem użyj wyszukiwarki. To ten sam satelita, więc tylko przełączasz kabel z dekodera polsatu do nboxa
pozdrufka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Rokko30' post='14517' date='15.10.2006, 11:57 ']
A powiedźcie jak jest z podłączeniem n-ki do 2 tv, jest to możliwe gdyż w Saturnie w Katowicach powiedzieli mi że nie ma takiej możliwości jedynie trzeba drugi dekoder i płacić podwójny abonament oczywiście. Jest na to jakaś rada i sposób? :lol:
[/quote]

Wczoraj otrzymałem informację, że wraz z wejściem nbox recordable, wejdzie również usługa multiroom, dzięki której będzie można odbierać kanały z Nki niezależnie od siebie na kilku odbiornikach tv.. dlatego wciąż sobie spokojnie czekam, aż wejdzie to co chcę i wtedy się wybiorę po Nkę.. :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy "n-kę" można podłączyć do oryginalnego zestawu WIZJA TV tzn. antena+konwenter. Proszę o odpowiedź, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Dave' post='20235' date='05.11.2006, 18:09 ']
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy "n-kę" można podłączyć do oryginalnego zestawu WIZJA TV tzn. antena+konwenter. Proszę o odpowiedź, pozdrawiam.
[/quote]
Tak, można to ten sam satelita, więc tylko przełączasz kabel do nboxa.
pozdrufka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co z tego, ze z astry...a jak się antene przekręci i ustawi na Hotbird to nie da rady? ;/?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...