Skocz do zawartości
bojan62

Trailery 3D TV

Rekomendowane odpowiedzi

1. Ściągamy

2. I poprzez Media Play w TV się ogląda.

3. Oczywiście plik udostepniony poprzez SAMSUNG PC Share Manager z komputera.

4. Lub możesz sobie zgrać plik na Pena.

No i oczywiście poprzez wejście USB możesz odtworzyć plik z Pena na Media Play.

Edytowane przez bojan62

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i oczywiście poprzez wejście USB możesz odtworzyć plik z Pena na Media Play.

O tym to oczywiście wiem. :P

Z youtube wiem, że można ściągnąć filmik tylko maja one w przegądarce opcje wyboru wersji 3d a po ściągnięciu tych opcji już przecież nie ma, no chyba, że czegoś tu nie wiem :)

Jak byś mógł napisać w jakim programie to ściągasz i jak wybierasz prawidłową wersje 3d po odpaleniu filmu z pena już w tv.

Edytowane przez ravel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O tym to oczywiście wiem. :P

Z youtube wiem, że można ściągnąć filmik tylko maja one w przegądarce opcje wyboru wersji 3d a po ściągnięciu tych opcji już przecież nie ma, no chyba, że czegoś tu nie wiem :)

Jak byś mógł napisać w jakim programie to ściągasz i jak wybierasz prawidłową wersje 3d po odpaleniu filmu z pena już w tv.

- tutaj masz link do ściagania wpisujesz tylko adres filmu http://downtube.eu/

- ustawiasz na You Tube na dolnej listwie gdzie pisze 3D opcję Mirror Split (side by side musisz ściągać filmy jest ich najwięcej)

Jaki masz TV ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę haotyczne wypowiedzi bojan62 ;)

Co do kolegi wyżej. Osobiście do ściągania filmów z YT używam programu Internet Download Manager. Automatycznie przy instalacji dodaje on wtyczkę do Mozilli, która jest asystentem pobierania. Wygląda to mniej więcej tak :

beztytuu1do.jpg

Wchodzisz na YT, szukasz filmu, zaznaczasz opcję 3D CROSS-EYED lub MIRROR SPLIT, a następnie ŚCIĄGNIJ TEN PLIK WIDEO.

Można też tak jak napisał bojan62. Metod jest sporo, wystarczy to -> http://lmgtfy.com/?q=%C5%9Bci%C4%85ganie+z+youtube :P

Pobrany plik w SIDE BY SIDE, włączamy na TV (obojętne czy przez DLNA, czy z płyty, czy z USB itp.) uruchamiamy tryb 3D ze scalaniem dwóch obrazów w jeden (akurat w moim przypadku podobnie jak u Bojan62 model TV to Samsung C7000) , zakładamy okulary i oglądamy ;]

Edytowane przez marcinekkg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- tutaj masz link do ściagania wpisujesz tylko adres filmu http://downtube.eu/

- ustawiasz na You Tube na dolnej listwie gdzie pisze 3D opcję Mirror Split (side by side musisz ściągać filmy jest ich najwięcej)

Jaki masz TV ?

Ok jutro sprawdzę. Tv mam 40c750 + okulary z akumulatorkiem (są już w dobrej cenie - 350zł). Trochę wkurza mnie miganie z boku okularów gdy oglądam tv przy dużym nasłonecznienu.

Z jakich ustawień 3d korzystacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę haotyczne wypowiedzi bojan62 ;)

Tak zgadza się trochę chaotyczne te moje wpisy , ale to tylko skróty myślowe i drobne wskazówki , które i tak wcześniej były opisywane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok jutro sprawdzę. Tv mam 40c750 + okulary z akumulatorkiem (są już w dobrej cenie - 350zł). Trochę wkurza mnie miganie z boku okularów gdy oglądam tv przy dużym nasłonecznienu.

Z jakich ustawień 3d korzystacie?

Ja osobiście nic nie zmieniałem w ustawieniach 3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok jutro sprawdzę. Tv mam 40c750 + okulary z akumulatorkiem (są już w dobrej cenie - 350zł). Trochę wkurza mnie miganie z boku okularów gdy oglądam tv przy dużym nasłonecznienu.

Z jakich ustawień 3d korzystacie?

Za 305zł są już nawet :Phttp://www.ceneo.pl/7403215

Strasznie ceny spadły. A niedawno po 600zł były, to ciekawe ile to jest warte ;) Chociaż i tak do tej pory w Mediamarkt dostępne są za grubo ponad 500zł

Co do ustawień u mnie głębia jest na 6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez przypadek natknąłem się na

"Panasonic Blu-Ray 3D Demonstration Disc "

Jest to demo od Panasonica w oryginalnym Blurayu 3D!!

Info o tym -> http://www.demo-world.eu/demo-dvds/panason...n-disc-v1-2.php

A to dla wytrwałych ;) -> http://tehparadox.com/forum/f89/panasonic-...-5-1-a-1111418/

Niech ktoś da znać jak przetestuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktos wie jak odtworzyc na TV Samsunga film/trailer 3d w postaci 2 plików mkv - np xxx_left.mkv i xxx_right.mkv (a nie jak wszyscy opisują 1 pliku - Side by Side)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fragment artykułu dotyczącego "rozkładania" filmu BLURAY 3D :

Instrukcja prowadzi przez kolejne etapy przetwarzania aż do gotowych plików wideo MKV dla lewego i prawego oka, przy czym ten pierwszy zawiera także ścieżkę dźwiękową. Takie pliki można odtwarzać na komputerze za pomocą Stereoscopic Playera albo Nvidia Stereoscopic 3D Video Playera.

Jeżeli chodzi o odtwarzanie tego na TV, spróbuj połączyć te pliki w programie MultiAVCHD . Nie wiem czy to zadziała, bo do tej pory nie spotkałem się z takimi plikami, ale spróbować można. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z powyższych linków polecam filmy w rozdzielczości 1920 x 1080. Efekt jak z Bluraya 3D. Na wyższej rozdzielczości niestety, ale nie idzie.

Widziałem też, że dostępny jest finał z RPA w 3D, ale trzeba mieć konto PREMIUM, aby go pobrać :rolleyes:

Znalazłem jednak finał w rozdzielczości 1280x720. Jakość pewnie nieco gorsza, ale zawsze coś.

http://www.dl4all.com/movies/tv-shows/3616...pain-in-3d.html

Edytowane przez marcinekkg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A rejestrowałeś się na tej stronie ? Spróbuj do admina napisać, a jak nie to pozostaje Ci ominąć ten komunikat za pomocą PROXY. Pzdr

P.S ciekawy poradnik dotyczący konwersji z anaglifa na side by side -> http://www.underground3dmovies.com/freetutorial.htm

Edytowane przez marcinekkg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolejna ciekawa strona, na której jest mnóstwo filmów w formacie SIDE BY SIDE (gotowe pliki, które wystarczy wrzucić na pendriv'a). Dostęp do strony wymaga darmowej rejestracji.

[tutaj był link]

[Tutaj był zrzut ekranu]

Przed zamieszczeniem kolejnych linków proponuję jeszcze raz zapoznać się z regulaminem forum: http://hdtvpolska.com/index.php?act=boardrules

Szczególnej uwadze polecam sekcję: "za co można dostać bana".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę Pan moderator bardzo przepisowy :D W takim razie sorry, a zainteresowanych zapraszam na PW. Bez odbioru

Edytowane przez marcinekkg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sarkazm zbędny. Nie jest to żaden osobisty atak z mojej strony. Nie tolerujemy i nie propagujemy na naszym forum żadnej lewizny, linkowania do pirackich serwisów, próśb o zaproszenia na trackery i tym podobnych rzeczy. Nie podlega to dyskusji i po temacie.

PS

Wysprzątałem wątek z postów niezgodnych z regulaminem.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, rozumiem :D Dzięki za pousuwanie postów. Sam nie znalazłem nigdzie opcji "delete".

Edytowane przez marcinekkg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos wie jak odtworzyc na TV Samsunga film/trailer 3d w postaci 2 plików mkv - np xxx_left.mkv i xxx_right.mkv (a nie jak wszyscy opisują 1 pliku - Side by Side)?

Mam takie samo zapytanie. Ktoś już coś wymyślił w tej kwestii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam takie samo zapytanie. Ktoś już coś wymyślił w tej kwestii?

TV nie poradzi sobie z tymi plikami, chyba że "skleisz" je programem Mkvtoolnix (nie jestem pewien co do nazwy programu)

Jedynym sprawdzonym sposobem jest odtworzenie tego na komputerze za pomocą programu Stereoscopic Player.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś jeszcze miał taki sam problem, to znalazłem programik, który go rozwiązuje. Nazywa się 3DMerge (więcej ino szukaj na forum strony biohemmet.se). Elegancko robi side by side :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...