Skocz do zawartości
bojan62

Trailery 3D TV

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy czy możecie podać łopatologicznie opis użycia tych programów bo zainstalowałem 2 i ani jednym nie udało mi się scalić filmu żeby był side by side

3Dmerge

Wstawiam left side

obraz lewy

Wstawiam Right side

obraz prawy

Output file

wstawiam jakieś bzdury aaa

wciskam Combine i wyskakuje to

System nie może odnaleźć określonej ścieżki. Nazwa 'ffmpeg' nie jest rozpoznawana jako polecenie wewnętrzne lub zewnętrzne,program wykonywalny lub plik wsadowy. Complete Aby kontynuować, naciśnij dowolny klawisz ...

MKVMerge GUI natomiast w zakładce Input dodaje przez ADD ścieżkę lewą i prawą wciskam Start muxing i po sceleniu wychodzi że faktycznie uzyskałem 1 plik ale z jednym obrazem bez side by side

Pomocy proszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych tematem podaje link do kanału http://www.youtube.com/user/laiber360?feature=mhee znajdziecie tam trailery 3D zapraszam.

Panowie podpowiedzcie, jak odpalacie te trailery na TV, bo z przeglądarki telewizora to jest jakaś tragedia?? Tak muli przeglądarka, że szok!

Tzn jak już się film odpali, to idzie, ale żeby doprowadzić do uruchomienia filmu, to jest jakaś masakra? Strzałka na ekranie zrywa okrutnie.

Z kolei w zakładce "YouTube" dostępnej w SEN - HX850 w ogóle nie można odnaleźć użytkownika laiber tomi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Astrze jest kanał który pokazuje trailery w 3D SBS Full HD :) Parametry :


ASTRA 1M (19,2°E)
10,803 GHz, pol. H, SR 22000, FEC 3/4, DVB-S2/8PSK, FTA

Edytowane przez Banerx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę cały czas fascynuje mnie ta odliczanka do filmu w IMAX'e.... 9,8,7 itd. CZEMU TO WYGLĄDA tak mistrzowsko? Ciekawe czy gdzieś w sieci można by zdobyć ten motyw? Ktoś się może spotkał? W domu na pewno nie będzie aż tak spektakularnego efektu chociaż wciskając nos w ekran na pewno byłoby cool...

chodzi o to ale w pliku 1080p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...