Skocz do zawartości
kropek

Zostałem abonentem "n" - opinie, narzekania, biadolenie, zachwyty

Rekomendowane odpowiedzi

czy wyrazistość,kolory kanałów tvp są takie jak tvn ? czy może coś podobnego jak jak na cyfrze+ ? czyli obraz słaby ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W malym sklepiku we wrocku powiedzieli ze sprzedaja cos czego nie maja.Zrobili im przeszkolenie i od tamtej pory nic nikt ich nie odwiedzil zednego info po prostu cisza.Pozostaje czekac...ciekawe jak dlugo:/ Edytowane przez DreeC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Płock, avans nie ma ale będzie miał (hehe) mix electronics -nie ma N- moze jutro... moze też jakiś prog do sprzedaży... no abla, ogólnie sprzedawcy starają się przekonywać że to od 14... hehe

Porażka. Na osłode wziełem LCDka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem w Poznaniu pisałem już.
Wczoraj zadzwoniłem na infolinie podali mi sklepy w Tele Hit prosili żebym był o 10.00 zajechałem 15 nin po 10 minut rejestracja i mam.
Wrażenie tuner jak tuner miałem fergusona z HDD i byłem zadowolony ten ma naprawde mało funkcji do ustawiania.
Ale najważniejsze mam .
większości programów jeszcze nie ma za październik nie płacimy abonamentu.
Programy SD słabe - nie wiem czemu ?
Albo żeczywiście za dużo napakowane na transpordeże albo ??
Słyszałem na forum że użytkownik Humaxa HD kanały SD oglądał przez euro a HDTV przez HDMI m ja mam prze HDMI muszę sprawdzić potem przez euro i dam znać.'
Znalazłem 3 kanały HDTV fta Luxe Hd , anikse HD i Pro siben HD.
Wszystkie jakość powalająca.
Poprostu zdjęcie cyfrowe.
Nasz nsport daleko odbiega jakością od nich.
Niewiem może jeszcze nie nadają w HD może tylko mnie się wydaje , jakość jest na poziomie TVN24 czyli dobra. Zobaczymy z czasem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bełchatów,

do Avansu dowiezli kilka szt. około godziny 14:00, po pracy (16:00) miałem jechać po odbiór sprzetu ... niestety od +\- 15 h nie działała strona ITI dla dystybutorów i do 18 h (zamknięcie sklepu) problemu nie rozwiązano B) Mam nadzieje ze juz jutro bede miał sprzet w domku.

Z tą www. to kolejna masakra w wykonaniu ITI ;)

Edytowane przez Jan Kowalski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie rano zaklepalem jedna sztuke w Avansie Belchatow B) Niestety nie mogli umowy wypisac ;) Zobaczymy jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem N-box w Warszawie - na spoko B)
Poszedłem o10.30 w Aleje Jerozolimskie 83 do CC, chwilkępoczekałem, Pani otwierała sklep, zapytłem czy są N-boxy - powiedziała, że ma być 10 szt, ale jeszcze nie ma więc się zapisałem. Zadzwoniłao15, że możnaodebraći to wszystko. ;)
Na razie nic ciekawego w programach nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy nie bylo problemu z podpisaniem umow?
Ja namierzylem tunery w 2 punktach w moim miescie (jutro bedzie ich 3), ale wszedzie brakowalo im loginu do systemu umow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zakup z podpisaniem umowy zajął ok. 15 minut. Wiem tylko, że motali się zsystemem od 12 do 15 potem poszło i podpisywali umowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Bero' post='13904' date='12.10.2006, 21:02 ']Ja wlasnie rano zaklepalem jedna sztuke w Avansie Belchatow :) Niestety nie mogli umowy wypisac ;) Zobaczymy jutro.[/quote]
Witam
MAM TO CUDEŃKO wreszcie w domu oczkiwane tak długo .BOX jest naprawdę zajefajny odbiór prog.MPEG2 z paczki TVNu super pozostałych fta zależnie od nadawcy (najlepsza jakość niemieckie) natomiast kanały HD jak Discowery HD i LUXE TV HD super żyleta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zatanawia super dźwięk Dolby Digital 2.0 nawet na kanałach TVP !
Zapomniałem dodać że nabyłem go w Warsawie w Firmie CTS na Marszałkowskiej o 17.00 bez kolejki i bałaganu :)
NAPRAWDĘ POLECAM
PS dopiero teraz dostałem się na forum tak zapchane B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Bero' post='13904' date='12.10.2006, 21:02 ']Ja wlasnie rano zaklepalem jedna sztuke w Avansie Belchatow :) Niestety nie mogli umowy wypisac ;) Zobaczymy jutro.[/quote]
Witam
MAM TO CUDEŃKO wreszcie w domu oczkiwane tak długo .BOX jest naprawdę zajefajny odbiór prog.MPEG2 z paczki TVNu super pozostałych fta zależnie od nadawcy (najlepsza jakość niemieckie) natomiast kanały HD jak Discowery HD i LUXE TV HD super żyleta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zatanawia super dźwięk Dolby Digital 2.0 nawet na kanałach TVP !
Zapomniałem dodać że nabyłem go w Warsawie w Firmie CTS na Marszałkowskiej o 17.00 bez kolejki i bałaganu :)
NAPRAWDĘ POLECAM
PS dopiero teraz dostałem się na forum tak zapchane B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Greeg2' post='13926' date='12.10.2006, 22:49 ']Witam
MAM TO CUDEŃKO wreszcie w domu oczkiwane tak długo .BOX jest naprawdę zajefajny odbiór prog.MPEG2 z paczki TVNu super pozostałych fta zależnie od nadawcy (najlepsza jakość niemieckie) natomiast kanały HD jak Discowery HD i LUXE TV HD super żyleta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zatanawia super dźwięk Dolby Digital 2.0 nawet na kanałach TVP !
Zapomniałem dodać że nabyłem go w Warsawie w Firmie CTS na Marszałkowskiej o 17.00 bez kolejki i bałaganu B)
NAPRAWDĘ POLECAM
PS dopiero teraz dostałem się na forum tak zapchane ;)[/quote]

No pieknie, ale powiedz jakim cudem DiscoveryHD ogladasz jezeli ma to, to startowac dopiero 16-go. Tako rzecze szef marketingu n-ki (na blogu jest jego wypowiedz)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wygląda na to, że Discovery działa na wszystkich dekoderach mimo, że miało być 16. Skoro powyżej piszą ludzie, że działa. Notabene u mnie też działał więc pewno działa wszędzie od razu. Pozatym jest normalnie po polsku więc czemu nie. Cholera szkoda, że nie ma mnie na chacie do jutra. Ma ktoś telewizor HD Ready i n? Opiszcie co się dzieje na nsport. Jak jakość ? Na Luxe HD leci w koło to samo;p więc to taka ciekawostka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='13931' date='12.10.2006, 23:03 ']Wygląda na to, że Discovery działa na wszystkich dekoderach mimo, że miało być 16. Skoro powyżej piszą ludzie, że działa. Notabene u mnie też działał więc pewno działa wszędzie od razu. Pozatym jest normalnie po polsku więc czemu nie. Cholera szkoda, że nie ma mnie na chacie do jutra. Ma ktoś telewizor HD Ready i n? Opiszcie co się dzieje na nsport. Jak jakość ? Na Luxe HD leci w koło to samo;p więc to taka ciekawostka.[/quote]

Aha czyli sami nie wiedza co puszczaja... ;) Nie no nie moge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie Discowery HD nie działa
Zachwycam się Luxe TV jak reszta kanałó będzie taka to super.
Narazie tylko nsport ale daleko im do luxe.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Greeg2' date='12.10.2006, 22:49 ' post='13926']
Witam
MAM TO CUDEŃKO wreszcie w domu oczkiwane tak długo .BOX jest naprawdę zajefajny odbiór prog.MPEG2 z paczki TVNu super pozostałych fta zależnie od nadawcy (najlepsza jakość niemieckie) natomiast kanały HD jak Discowery HD i LUXE TV HD super żyleta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zatanawia super dźwięk Dolby Digital 2.0 nawet na kanałach TVP !

A co z polsatami sa ?? B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, dopłaca się różnice w cenie, realnie na wymianę można liczyć dopiero grudniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polsatu nie ma a powiem szczerze, że były na niego szanse jedno widać Polsat woli chodzić własnymi drogami. Jest oczywiście FTA Polsat 2 i co ciekawe wczoraj mi mrugnal jakis jeszcze polsat: rozrywka?informacja?Cos takiego ale jutro sprawdze bo juz nie pamietam. To tylko w sprawie Polsatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' post='13931' date='12.10.2006, 23:03 ']Wygląda na to, że Discovery działa na wszystkich dekoderach mimo, że miało być 16. Skoro powyżej piszą ludzie, że działa. Notabene u mnie też działał więc pewno działa wszędzie od razu. Pozatym jest normalnie po polsku więc czemu nie. Cholera szkoda, że nie ma mnie na chacie do jutra. Ma ktoś telewizor HD Ready i n? Opiszcie co się dzieje na nsport. Jak jakość ? Na Luxe HD leci w koło to samo;p więc to taka ciekawostka.[/quote]



Dodam w skrócie, że na liście w nbox jest 128 kanałów z Hot Birda (aby nie za mało?), 3 polskie stacje radiowe (Trójka, Radio Zet i RMF FM) oraz co, zaskakaujące, są dwa kanały HD z Astry - Anixe HD i ProSieben HD. Z Hot Birda są tylko dwa kanały HD - nsport HD i Luxe HD! SatKurier.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pytanie :)
jako, że jestem kobietą niezbyt wtajemniczoną w sprawy techniczne :P i najbardziej w całej tej zabawce przeraża mnie kwestia podpięcia tego wszystkiego (anteny dekodera itd.) i ustawienie, wyszukanie kanałów itp..
Napisz wobec tego, bardzo proszę, jak u Ciebie to wyglądało? Czy miałeś jakieś problemy?

Z góry serdecznie dziękuję :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakie kanały FTA sa dostępne - glównie zależy mi na 3 rosyjskich RTR Sport, RTR Planeta i ORT International. Czy są jakieś kanały ukraińskie? Będę wdzięczny za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...