Skocz do zawartości
j23

tvp hd a DD5.1

Rekomendowane odpowiedzi

W Polsce to nie przejdzie - u nas zawsze wszystko idzie w innym kierunku :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja się przyłączę do dyskusji. Żadnych cudów nikt nie wymaga - my w Polsce, ale jak zauważyłem w Wlk. Brytanii również nie. Przesył na poziomie 10Mbit/sek satysfakcjonuje odbiorców. Natomiast, wszystko to, co odbiega (in minus) od tego założenia, musi spotkać się z protestami. Jeżeli jeszcze dotyczy to kanału premium, to litości....Brakuje słów na opisanie takiej ignorancji. :rolleyes:

Wiem, zaraz się zacznie, że mało miejsca na transponderze, że nie wszyscy odbiorcy to HD maniacy, że przecież w umowach abonenckich nikt do niczego się nie zobowiązywał. Za to mamy pięknie opisane obowiązki abonenta: płacić i milczeć.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak się da ...u niektórych :blink: Jak w innym wątku opisano .... Dzisiaj TVP HD z transpondera Cyfry+

" Aktualnie mecz Argentyna-Grecja, bitrate 13,9 Mbps

P.S.

I jest zmienny! Przy dynamicznych akcjach przekracza 16 Mbps "

Da się ? Da !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak zmierzyć bitrate w przypadku N-tv ? Gdzieś w menu dekodera (nie znalazłem sam) czy może w inny sposób ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widocznie nie może być normalnie. Poczekaj tylko jak się na VOD w N pojawi "legendarny" Avatar. w Jakości Avi i audio 128 kb/s oczywiście.

Młodzieży może wytłumaczmy, że dawno, dawno temu Premiery VOD to miało być takie coś z Super Premierami w Super HD z Super Audio 5.1.

Ale nabrało takiego samego rozmachu jak kanały sportowe i filmowe tej platformy. No i wyparowało ze świadomości społecznej.

Na szczęście jest w HD i 5.1 ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...