Skocz do zawartości
j23

tvp hd a DD5.1

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, ludzie którzy odpowiadają bezpośrednio za to wiedzą o problemie więc trzeba czekać na poprawkę. Bo problem jest tak sam u mnie. Do tego siakieś trzaski na TVN HD przez pierwsze parę sekund gdy coś tam leci DD a ja przełączę na TVN HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko , ze ludzie odpowiedzialni za to nie zorientowali się wcześniej ... i czegoś z tym nie zrobili. Skoro na DVB-T jest dobre DD 5.1, skoro w C+ jest dobre DD 5.1 to chyba nie jest wina TVP HD .... Teraz trzeba czekać aż ludzie odpowiedzialni za to może coś zrobią ....na półfnał <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak już będą zajmować się tematem dźwięku DD 5.1 na kanałach N to może zrobią coś z nFilmami i nSportem. Liga Mistrzów to też jeden wielki stukot i trzask głośników.

PS. Szkoda, że są moderatorzy, którzy z całą stanowczością twierdzą, że ten typ tak ma i tak MUSI być...Przy okazji obrażają uczestników forum. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to już tylko śmieszy Pmcompa do różnych spraw. "Nie podoba się to nie trzeba było kupować, podpisywać umowy z platformą,firmą; to nie komuna". Otóż takie właśnie podejście to sobie mogła komuna serwować.

Nie podoba mi się zakupiony produkt, usługa. Sprzęt użyczony nie spełnia moich oczekiwań. Dostawca czy nadawca bezczelnie mnie oszukuje z jakością obrazu i dźwięku gdyż reklama swoje a rzeczywistość swoje.

W tego typu przypadkach, jako świadomy konsument i klient związany umową, moim świętym prawem jest wyrażać swoje niezadowolenie. Oczekiwać poprawy lub zadośćuczynienia. Jeśli firma chowa głowę w piasek albo próbuje robić ze mnie wariata - robię jej odpowiednią reklamę. Wątpię by za takie kwiatki jak przeraźliwy szum po przełączeniu kanału, brak dd5.1 w HD czy inne cuda polskich platform dałoby się w UK czy Niemczech zwalić na przywidzenia wiecznie niezadowolonego promila abonentów.

Nie podoba wam się, że mnie się jakość i poziom usług nie podoba? [beeep]ska w troki do roboty a nie czarować!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie boli to , że u nas ZAWSZE musi być coś spier...lone. Jak nie obraz słaby, bitrate za mały, soft kicha to dźwięk DD do du..py. Czy kiedyś jacyś kompetentni ludzie zrobią coś kiedyś by nie było powodów do narzekania ? Impreza roku ! MS w RPA ! Wiadomo od minimum roku, że mecze będę na TVP HD a tu informacja , że ludzie którzy odpowiadają za to JUŻ o tym wiedzą i naprawią ... no kurcze ... czy u nas zawsze muszą być falstarty ? Nie może nigdy być na czas, z odpowiednią jakością , z szacunkiem do klienta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nie może być normalnie. Poczekaj tylko jak się na VOD w N pojawi "legendarny" Avatar. w Jakości Avi i audio 128 kb/s oczywiście.

Młodzieży może wytłumaczmy, że dawno, dawno temu Premiery VOD to miało być takie coś z Super Premierami w Super HD z Super Audio 5.1.

Ale nabrało takiego samego rozmachu jak kanały sportowe i filmowe tej platformy. No i wyparowało ze świadomości społecznej.

Edytowane przez arsenal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielam Wasze opinie. Są sprawy, których psuć nie należy. Moim zdaniem takim projektem był (jeszcze jest) nFilm. Niestety od początku wszystko poszło źle. Abonenci szybko wytknęli błędy. Odpowiedź brzmiała - poczekajcie. Jeszcze Was zaskoczymy. Istotnie jestem zaskoczony, że można kilkanaście tytułów filmowych puszczać w nieomal rocznej pętli.

Duże pieniądze ITT zaangażował w Ligę Mistrzów. Poziom merytoryczny komentatorów, jakość dźwięku i obrazu woła o pomstę do nieba. Abonenci wytknęli błędy. Odpowiedź - jak nie pasuje to spadać.

Teraz "wtopka" z Mundialem.

Ale w eŃce wszyscy szczęśliwi, bo tańcowanie w niedzielę odniosło ogromny sukces. Nawet w Faktach był to najważniejszy news. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mam wrażenie czy na wczorajszym meczu Meksyk - Francja były jakieś filtry na te wuwuzele nałożone ? Jakie jest wasze odczucie ? Mówię o przekazie TVP HD od N.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do arsenal i wieslawef.

Napisze ponownie: nie podoba sie to nie kupować. Tak to działa na całym świecie.

Niestety w naszym kraju WSZYSTKIE TRZY platformy cyfrowe oferują z naszego HD Maniaków punktu widzenia marną jakość za nieadekwatne pieniądze. Zarówno n, C+ jak i CP.

Do wyrażania swego niezadowolenia w celu np. zerwannia umowy służy tryb postepowania określony w regulaminach każdej z platform. nalezy złozyć reklamację, ew. złozyć zwiadomienie do Rzecznika Praw Konsumenta ew do UOKiK. Jak ktos chce to od razu może złożyć pozew w Sądzie.

Miał byc DD5.1 a nie ma to mamy podstawę do rozwiązania umowy. Dlaczego tego nie robicie? TO PROSTE. Juz napisałem. Bo w każdej platformie jest tak samo. Dlatego HD Maniakom pozostają tylko płyty blu-ray z super obrazem i dźwiekiem DDTHD ew DTSHDMA. Bo z satelity leci jakościowe g.... .

Jednak ta jakośc ok. 3,2 mln abonentów CP, 1,3 mln abonentów C+ i 0,7 mln N nie przeszkadza = razem ok. 5 mln abonentów. Nie przeszkadza im fatalna jakośc obrazu, fatalna jakość dźwieku, problemy techniczne z dekoderami, z oprogramowaniem itp.

jakoś ok. 50 tys abonentów HD CP, ok. 150 tys abonentów HD C+ i 700 tys abonetów HD n nie przeszkadza polska jakość HD, problemy z dźwiekiem z oprogramowaniem itp. Oni są zadowoleni.

I możemy sobie pisać tutaj ile wlezie. wieslawef może [beeep] na n-ke ile chce, do woli, a i tak nic to nie da bo nie tędy droga. Jeśli nagle 200 tys niezadowolonych klientów zagłosuje swoim portfelem to może ktos sie tam zastanowi.

A dlaczego tak jest? Bo platformy robia produkt na rynek masowy a nie na niszowy dla HD Maniaków. Chcą zarobić bo na tym ten biznes polega i oferują jakośc adekwatną do płaconych przez klientów pieniędzy i ponoszonych nakładów i kosztów. Dlaczego w Niemczech czy w UK telewzija kosztuje drożej ??? Bo tyle musi kosztować ponieważ content i technika wszędzie kosztują w Europie tyle samo. Więc jeśli "ten sam" towar jest w Polsce oferowany TANIEJ to nie dziwmy się potem w jakiej jakości. Skoro 5 mln abonentów chce tanio to ma tanio i tyle. Taki jest popyt i taka jest oferta. Proste.

Tak więc płaczcie sobie tutaj do woli, a to NIESTETY nic nie zmieni. Dlaczego ??? Bo Polska to taki dziwny kraj jak to powiedział pewien minister. I chyba miał duzo racji. A ja dopiszę, że Polacy to tacy dziwni ludzie ... narzekać potrafią jak nikt inny :) :) :lol: .

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy mam wrażenie czy na wczorajszym meczu Meksyk - Francja były jakieś filtry na te wuwuzele nałożone ? Jakie jest wasze odczucie ? Mówię o przekazie TVP HD od N.

Raczej był problem z przekazem. Raz było głośniej, raz ciszej. Nawet obraz zniknął na jakiś czas.

Oczywiście równolegle na ZDF HD było bez problemów !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To , że dźwięk pływał i nie było przez kilkadziesiąt sekund obrazu to wiem. Pytam jednak o same wuwuzele. Mam wrażenie jakby nie było ich tak słychać a jednocześnie głośniejszy był doping kibiców... Czasami wyglądało tak jakby filtr się wyłączał i wtedy wuwezele jakby bardziej było słychać. Co nie zmienia faktu, że było je słychać o wiele mniej niż we wcześniejszych transmisjach ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reprezentacja RPA jest w zasadzie już po Mundialu. Jej szanse na następną fazę są równe zeru. Ta atmosfera odbiła się zapewne na entuzjastach dmuchania w trąbki, zatem wuwezele są mniej słyszalne. Ponadto na meczu Meksyk - Francja kibice z Ameryki i Europy doszli do głosu. Rzeczywiście były fragmenty meczu, kiedy mikrofony "ściągały" jedynie śpiewy i okrzyki "Ole". Przez kilka chwil można było poczuć "prawdziwą" atmosferę światowych piłkarskich zawodów.

PS. Pmcomp

Nie wiem co cię gryzie, ale masz duży problem ze sobą. Starasz się nam wszystkim wmówić, że jak jest "kaszana" to tak musi być i już. Tymczasem to nie ja "lansuję" i "kreuję" eŃkę na lidera rynku usług telewizji satelitarnej. To ich marketing ciągle mówi o jakichś rewolucyjnych rozwiązaniach, które w istocie pogarszają sytuację. Po jakiego czorta wprowadzili jednocześnie dwa kanały nFilmu, skoro nawet jednego nie mogą wypełnić. Po jaką cholerę TVN +1 w hd i jeszcze TVN w SD?

Czy nie można łączyć kanałów, aby oszczędnie gospodarować miejscem na transponderze? Co takiego istotnego jest na kanale nSport. Cykl "Legia moja miłość"??? Tego nawet najbardziej zboczeni kibole tej drużyny nie oglądają.

Napisałeś, że operatorzy zachodni pobierają wysoki abonament. Rzeczywiście tak jest, ale porównaj ichniejszą ofertą programową. Jeżeli z tańcowaniem w środy i niedziele, oraz z hiciorem Polowanie na Czerwony Październik (puszczonym już chyba kilkadziesiąt razy w okresie kilku miesięcy) opłata 68 PLN nie jest wygórowaną, to ja chyba rzeczywiście się nie znam.

Nigdy nie wymagałem (i nadal nie wymagam) cudów. Gdyby tak było, że eŃka podaje cuda za RYNKOWE pieniądze, to mogą liczyć na milionową widownię. Tak nie jest, co nie znaczy, że tych abonentów, których mają, mogą traktować jak łosi. Jak dotąd, to co znajduje się w ofercie (programowo i technicznie) nie zasługuje na żadne pochwały, a tylko prawdziwa cnota krytyk się nie boi... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
opłata 68 PLN nie jest wygórowaną, to ja chyba rzeczywiście się nie znam.

To ja Ciebie nie rozumiem PO CO SIĘ Z TĄ N-ką MĘCZYSZ? (a juz Cię o to wczesniej pytałem i nie odpowiedziałeś).

Oddaj ją chłopie z powodów przez Ciebie opisanych, zerwij umowę z przyczyn zależnych od operatora i oglądaj sobie co innego.

I wreszcie będzie z Toba święty spokój. Jednego, jak piszesz łosia będzie mniej.

A wracając do mnie ja nikogo nie chwalę ale też nie pisze, że ta czy inna platforma jest beeeee, a na pewno nie płaczę tak jak Ty.

Filmy ogladam z blu-raya albo chodze do kina, a z SAT oglądam widomości, TVN Turbo i programy sportowe. Programów o których piszesz ze stajni TVN nie oglądam bo nie są z mojej bajki ale ich nie komentuję bo pewnie 70-u procentom tego społeczeństwa sie podobają. Natomiast Ty trąbisz wszem i wobec jakie to one beee są. I po co?

Myślisz że Walter czyta nasz portal? A gdyby nawet to się na pewno Twoją opinia nie przejmie.

Poza tym post dotyczy TVN HD a ty wypisujesz o nFilmie czy innych Tańcach. To totalny OT !!! A sam w TVN HD dźwięku DD5.1 nie umiesz ustawić. Wstyd.

Załóż sobie proszę oddzielny temat pt. "anty n", "jestem przeciw n" albo jaki tam wolisz i tam wypisuj sobie co chcesz. Obiecuję, że nie będę tam zaglądać.

Echhh.

:):)

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja t ow sumie krytykantów rozumiem tyle, ze w odróznieniu od nich jak m isie oferta nie podoba zadnego z nadawców to zadnej nie kupię :)

proste :)

ja tez bym chcial dobrze i zaplacilbym za to nawet 3x wiecej niz te 68 PLN za 2x mniej ale lepszych kanałow .... ale po co bede wylewal swe zale skoro tacy jak ja nie sa niszą rynkową która cchiało by se zagospodarować bo dla 20 000 ludzi w Polsce nikt nie bedzie tworzyłnowej telewizji ....

ludzie, sprzedaje się bo przecietnemu widzowi pasuje, mnie nie pasuje to po 3 mcach rozwiazalem umowe i tyle ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pmcomp .... temat jest o TVP HD i dźwięku DD 5.1 a nie o TVN HD :) :) :)

Cretino ... Napisałeś , ze jak mi się jakaś oferta nie podoba to nie kupuję ... ok - tu 100% racji ....ale co jak w reklamach, na ulotkach, na stronie operatora sa informacje, że jakiś kanał jest w HD z dżwiękiem DD 5.1 a potem , już po podpisaniu umowy np. na 24 miesiące okazuje się , ze to HD to jest tak na prawdę w 30% a reszta to upskal ? Że dźwięk DD 5.1 wcale nie ejst 5.1 tylko 2.0 ? Że np. na kanałach filmowych nie działają napisy , że jak się nagra film to również napisy nie działają przy odtwarzaniu ? Że w VOD miały być filmy w HD w większości oferty a jest 1 w porywach dwa na kwartał ? Oczywiście jak już są w HD to nie w DD 5.1 ? Jak masz tuner , który działa w miarę ok a po kolejnych aktualizacjach jest coraz więcej "kwiatków" i problemów ?

Na prawdę miałem już wszystkie platformy ... od C+ przez TNK i CP aż po N. I rzeczywiscie praktycznie wszedzie sa jakies problemy ...takie lub inne, mniejsze lub większe ...ale ja nie oczekuję cudów od ludzi zarzadzających tymi platformami , od osób odpowiedzialnych za jakość , itp.

To , ze bitrate jest taki jaki jest , content jaki jest ...w sumie moge zrozumiec... brak kasy , brak miejsca na satelicie ....ale problemy z napisami, problemy z DD 5.1 , problemy z softem ? Sorry ale to powinno byc dopracowane na picuś glancuś...

Ja mam do tego inne podejscie ... Najłatwiej jest powiedzieć że jak się nie podoba to zerwać czy wypowiedziec umowe ... ja nadal ( może zbyt naiwnie ) mam nadzieję, ze te nasze pojekiwania jednak coś dadzą .... że jednak ktoś je czyta...ktos kto ma na coś wpływ ...I wolę jednak pojękiwać i wytykać bledy i niedociągnięcia niż zabrać zabawki z piaskownicy i obrazić się na cały świat ....

Edytowane przez daniel76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pmcom się podniecił przy piwie oglądając mecz ....

a w 2006 roku pisał:

"Napisane: 23.09.2006, 11:56

Jestem się gotów z tobą założyć że jak trochę pooglądasz programy w HD, tak normalnie, z telewizji a nie dema z ekranu PC-a, to po tygodniu nie będziesz mógł patrzeć na to BADZIEWIE w SD !!!

Miałem przyjemność testować "n". Półtora tygodnia temu leciała testowo transmisja meczu Arsenal vs. Hamburger SV. Transmisja HD z całego transpondera, wtajemniczeni wiedzą ile to jest. Jakość niesamowita !!! I na chwilę pstryknąłem na naszą kochaną TVP-2, tam też leciało coś z Ligi Mistrzów. Myślałem, że się porzygam .

Oglądamy Kubicę w TV4 i jest super? Jest strasznie, strasznie, strasznie. Włącz sobie F1 z kanału Premiere (w SD) to zobaczysz jak powinna wyglądać transmisja.

Ludzie, TVP i pozostałe platformy przez ostatnie lata przyzwyczaiły nas do oglądania w chłamowatej jakości. Dlaczego po drogach jeżdżą coraz to lepsze auta, a nie same maluchy? BO LUDZIOM ZALEŻY NA JAKOŚCI, NA TYM ŻEBY BYŁO FAJNIEJ I PRZYJEMNIEJ, WTEDY ŚWIAT SIĘ ZMIENIA I IDZIE DO PRZODU !!!.

Mam do ciebie prośbę, nie kupuj "n" bo się sfrustrujesz. Oglądaj to co masz teraz i ciesz się "

albo to:

"Napisane: 23.09.2006, 10:21

Słuchaj, mamy wolny kraj, nikt ci nie każe kupować.

Załóż własną firmę, dogadaj się z Hollywood i zaoferuj swój tuner z możliwościami, o których napisałeś, będziesz miał w Polsce docelowo 1000 klientów, i za dwa miesiące pójdziesz z torbami.

ITI to usługa masowa a 99,99% naszych rodaków nie potrzebuje funkcjonalności o której piszesz (pomijaj kwestię praw autorskich). Oni chcą prostej TV dobrej jakości za małe pieniądze. I taką ofertę właśnie ITI przygotowało.

Pozdro.

PS. też bym chciał takie możliwości o których piszesz ale jestem realistą.

PS2. Zawsze zostaje ci łamanie Polsatu (a raczej jak sądzę szperani w sieci i szukanie kodów co by słonko zaświciło). Tylko pamiętaj, że kupując wszelkiej maści spaczowane moduły CAM (CA) płacisz kasę piratom i hakerom. A oni nie dają ci contentu, nie kręcą filmów, nie dają dekoderów za 99 zł które są warte 2000 zł i nie dają ci żadnej gwarancji. Ale tak jak napisałem mamy wolny kraj, robisz co zechcesz . "

--------------------

z latami się opinia wyrabia ale że aż taki zwrot...najpierw cacy teraz bee

Edytowane przez adamo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak wrócę do tego tańcowania, bo to jest najlepszy przykład na to, że jednak można. Można dać bardzo przyzwoity przekaz, także przez satelitę (nie tylko z płyty BR), że można ustawić dźwięk DD 5.1 bez trzasków i "wybuchów". I to nawet w transmisji "na żywo". Zatem moje wątpliwości i niedyskretne pytania wynikają z prostego porównania. Dlaczego na jednych programach, które osobiście oceniam jako zwykłą chałturę, można, a na innych się nie można. Zwłaszcza, że te inne to np. kanały filmowe premium, płatne dodatkowo. Bojkot przesyłu sygnału na kanale TVP HD zdarza się w eŃce nie pierwszy raz. Zastanawiam się, po co włączono go do oferty? :P

A sam w TVN HD dźwięku DD5.1 nie umiesz ustawić. Wstyd. - sądzę, że zamiast strzelać pilotem w ustawieniach, można zastosować bardziej wyrafinowaną metodę uruchamiania dźwięku DD 5.1. Na mecz Argentyny, tango argentyńskie. Na mecz Brazylii - kołysanie biodrami w rytm samby itp... Abonent wykonuje piękny walc angielski i uruchamia się w dekoderze dźwięk przestrzenny podczas meczu Anglików. To dopiero będzie technologiczny skok. :lol: No i ogladalność tańcowania naturalnie wzrośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z latami się opinia wyrabia ale że aż taki zwrot...najpierw cacy teraz bee

:P:lol::rolleyes: .

No cóż ... w 2006 roku nie było odnośnika w postaci ppłyt blu-ray. Wtedy każde HD to była szczena na podłodze. Od początku było wiadomo, że mecz z całego transpondera to się na codzień nie da :P .

Widocznie ktoś mysli, że tak powinno być codziennie.

Czas biegnie do przodu, a ja w swoich wypowiedziach nie widzę żadnej niekonsekwencji. Z materiału SD oglądam Fakty, Dziennik i TVN Turbo.

Reszta wszystko w HD. Do lepszego człowiek sie szybko przyzwyczaja.

Czego wszystkim życzę.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pmcomp .... temat jest o TVP HD i dźwięku DD 5.1 a nie o TVN HD :rolleyes::P:)

Uppps, ręce mi się z nerw trząchały jak to pisałem.

Miało być TVP HD.

:P

I wolę jednak pojękiwać i wytykać bledy i niedociągnięcia niż zabrać zabawki z piaskownicy i obrazić się na cały świat ....

Pojękiwać, a "ciągle pluć żółcią" to mała różnica. Wieslawef od początku ma jedno podejście (i za to Go trzeba szanować) ale tak ciągle o tym pisać to już się nudno robi. No i po co się tak męczy ? Niech kupi C+ i będzie po kłopocie, o ile nie zacznie "pluć" na Cyfrę. I wtedy się znowu zacznie :lol: .

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko nadzieję ( nadal ja mam pomimo, iż zdaję sobie sprawę że to moze być naiwność ) że ludzie odpowiedzialni za technologię i technikę np. w N , którzy jak dobrze wiemy bywają tutaj ( i nietylko ) podejdą do tych tematów z ambicją...Jak fascynaci i miłośnicy technologii a nie nic niemogące pionki w korporacji. Zrobią wszystko by doprowadzić to o czym piszemy na wyższa półkę , dopracować szczegóły , wyprowadzić na prostą. Tak bym nie musiał się martwić spotykając ich osobiście ( może kiedyś tak się stanie , kto wie ) ... że pomimo świadomości o ich wiedzy , znajomości technologii i szacunku dla nich z tego powodu , powiem im prosto w oczy : Partacz jesteś i firmujesz swoja osobą bubel i dobrze o tym wiesz .... Okłamujesz klientów, okłamujesz ludzi, zdajesz sobie z tego sprawę i nic z tym nie zrobiłeś... jesteś dla mnie "cieniasem". Strasznie by mi było przykro ale zawsze mówię szczerze i zapewne tak bym powiedział .... Może jednak nigdy nikogo takiego nie spotkam ....:P A może jednak nie będę miał już niedługo powodów żeby tak mówić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pmcomp

nie zamierzam, i nigdy nie zamierzałem, prowadzić z Tobą "agresywnej" dyskusji. Dlatego, wielokrotnie prosiłem Gmara o "wyluzowanie". Tymczasem, właśnie od ciebie dostałem bana - jedynego na moim koncie. Sądzę, że uważasz siebie za kogoś innego, niż istotnie jesteś. A, kim jesteś? Naszym przyjacielem (kolegą, znajomym - skreśl niepotrzebne), a starasz się wybić na wroga.

Pytam grzecznie, jesteś na tyle skuteczny, aby wszystkich którzy, uważają twoje przekonania za przerysowane, uznać za wrogów?

Arsenala, który nigdy nie "pałał" do mnie sympatią, wrzuciłeś do jednego worka?! (istotnie bardzo inteligenty człowiek!)

Inni, którzy piszą do mnie na priva, nie podzielają twoich poglądów. Moim zdaniem, twoje egzystencjalne jestestwa robią wiele bałaganu.

Dlatego, kolejny raz proszę Gmera, aby ukrócił prywatnych wycieczek "moderatora" i doprowadził do normalności. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko ja widzę, może jednak wyluzujecie. Fora są do narzekań.... taka prawda. Jakby nie było na co narzekać to było by nudno i było by to co najmniej dziwne. Akurat uwagę co do nki jestem w stanie szybko przekazać gdzie trzeba. A to co napisałeś daniel76 to jest całkiem dobre... jednak nie sami fani tworzą ten produkt. Stąd takie dziwne problemy... sam się wkurzam na to 5.1 i te trzaski. MASAKRA ;) To na pewno da się poprawić i nie ma tutaj nic do rzeczy czy jest tanio czy drogo! To są błędy które można poprawić na bank.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoko ja widzę, może jednak wyluzujecie. Fora są do narzekań.... taka prawda. Jakby nie było na co narzekać to było by nudno i było by to co najmniej dziwne. Akurat uwagę co do nki jestem w stanie szybko przekazać gdzie trzeba. A to co napisałeś daniel76 to jest całkiem dobre... jednak nie sami fani tworzą ten produkt. Stąd takie dziwne problemy... sam się wkurzam na to 5.1 i te trzaski. MASAKRA ;) To na pewno da się poprawić i nie ma tutaj nic do rzeczy czy jest tanio czy drogo! To są błędy które można poprawić na bank.

damm right !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak widać tam są podobne akcje O_o czyli ludzie chcą lepszej jakości. Zakładamy ruch oporu? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...