Skocz do zawartości
VAMET

PS3D - w końcu update PS3 do 3D (gry)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam uprzejmie

No to od dzisiaj PS3D dla czterech gier:

- SuperStarDust HD

- Pain

- WipEout HD

- MotorStorm: Pacific Rift Demo

Już można pobrać łatki do tych pozycji. Kto już posiada TV 3D i okularki? Możecie sprawdzić, jak wyglądają te gierki na PS3D?

Dajcie znać, mile widziane Wasze opinie.

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj testowałem 3D na samsungu

powiem krótko

SYF :)

Po pierwsze- w brylach zmienia się gamma - wszystko ucieka w zieleń

3D jest małosugestywne - w pierwszej chwili wogóle niezauważyłem efektu :)

Krawędzie pionowe są..dublowane (dwie obok siebie) - to dyswalifikuje temat definitywnie

Od początku twierdziłem że bryle to syf - teraz twierdzę że syf do potęgi entej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...podaje link do fajnego artykuliku spłodzonego przez URALa(PSX extreme)..

link

Edytowane przez parominius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja grałem dzisiaj w WipEout HD na LX900 i naprawdę było super. Byłem bardzo ciekaw czy poprawili samą grę gdyż dotychczasowe demo czy to na IFA czy w Sony Style chodziło wyraźnie w niskiej rozdzielczości (na pewno nie 1080p) i miało paskudne ząbki. A jednak dało się to zoptymalizować i jest w sumie jak oryginał ale w 3D. Oczy nie bolą (brak migotania) a sam efekt mocno widoczny. SuperStarDust HD też daje radę mimo, że to prosta gierka.

A dzisiaj też relacja znajomego z prezentacji Killzone 3 w 3D: http://polygamia.pl/Polygamia/1,96455,8019...onferencji.html

Radek

Playstation przekonuje nas, że 3D jest podstawą Killzone'a 3, jednym z najważniejszych elementów a nie tylko dodatkiem, ciekawostką, która nie będzie stanowić istotnej różnicy dla graczy. I nie mam podstaw w to nie wierzyć. Miałem okazję zwiedzać biura R&D europejskiego oddziału Sony pod Londynem, gdzie opracowuje się strategię 3D całej firmy (od wozów transmisyjnych za miliony dolarów, poprzez projekty kinowe aż do okularów). Podczas tej wizyty widziałem na własne oczy, jak ważne są gry 3D w tej strategii. Sony jest dumne z tego, że kontroluje proces 3D od początku do końca. W tej układance bardzo ważny jest także kontent - filmy i gry. Myśląc o 3D warto więc wiedzieć, że nie tylko ważne dla Playstation, ale całego koncernu Sony.

No dobra, a jak było? Wow! Po założeniu okularów Real3D zanurzyłem się w świat brutalnej wojny. Największe wrażenie na starcie robiły nacierające na nas pociski, rakiety i odłamki, które dosłownie chciało się złapać rękami. Owacje wzbudziła scena, w której mamy możliwość latać nad przepaściami i nacierać Helghastów z góry. Tutaj 3D sprawdza się najlepiej, uczucie głębi i wrażenie wiszenia nad ogromną przepaścią są niesamowite. Same efekty 3D najbardziej wyraźne podczas zabaw z bronią - zoomowania, przeładowywania i celowania.

Wady? Są. Obraz jest trochę rozmyty, niewyraźny - gry 3D wyświetlane są w niższej rozdzielczości i spadek jakości jest nieunikniony. Raziły gdzieniegdzie piksele i postrzępione krawędzie, nie wiem czy nie winić za to wielkiego ekranu, na którym gra była wyświetlana. Obraz był także nieco ciemny. Podczas tej krótkiej prezentacji poczułem lekkie zawroty. Po "regulacji" okularów na nosie trochę to poprawiło, nie wyobrażam sobie jednak trzygodzinnej sesji w grę 3D. Wrażenia są zbyt intensywne.

Na pokazie dowiedzieliśmy o innych grach 3D, które wyjdą do końca marca 2011. Są to m.in. Gran Turismo 5, Crysis 2, Mortal Kombat, Ghost Recon, Tron, NBA 2K11, Motorstorm: Apocalypse. Jest na co czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie widziałem demko MS:Pacific Rift i zerwało mi kaszkiet z głowy :) Pani w Sony Center patrzyła na mnie jak na głupka co się do sera szczerzy. O ile inne demka (rybki, piłka nożna i inne takie) nie zrobiły na mnie wielkiego wrażenia to ta gierka to było to na co można czekać.

Jak GT5 będzie tak wyglądało to masakra ;)))

pozdr

Kazik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale chamówą jest wołanie za to demko i patcha do wipeouta 99zł

Poza tym - wipeout jest JEDYNĄ znaną mi grą która będzie 1080p/3D - mówię o tzw dojrzałych tytualch a nie pierdołkach w stylu Sturdust HD itp po 15zł

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Tak zmieniając lekko temat, Super StarDust HD, PixelJunk Monster czy Eden to gierki, który najwięcej funu rodzinnego mi przyniosły, mam je od samego początku, od premiery i jeszcze dzisiaj gram. Te gierki to doskonały przykład, że grafika to nie wszystko. Z całego serca polecam te pierdołki :)

Pograłbym sobie w jaką gierkę w 3D :)

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafika to nie wszystko

100%

Włąsnie gram w Super Mario Galaxy 2 na Wii - żadna gra na PS3 (może z wyjątkiem Uncharted) nie wciągnęła mnie tak jak Marian nie wspominając o tym że niemal codziennie scigam się z dzieciakiem w Mario Kart Wii. Jedziemy na dwie konsole i dwa egzemplarze gry na 2 róznych TV przez neta - to dopiero jazda !! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...