Skocz do zawartości
pwt

Predator Blu ray z PL

Rekomendowane odpowiedzi

W żadnym mi znanym z angielskich sklepów nie potwierdzają ze jest ścieżka pl bądź napisy, czy może ma ktoś sprawdzony i pewny sklep w którym jest polska wersja?

Nie potwierdzają, bo na pudełku jest info tylko o napisach angielskich.

A co do obrazu to owszem, nie jest to do końca to co powinno być. Mam na myśli tą cukierkowatość. Ale w porównaniu do pierwszego wydania i tak wolę to drugie. Niestety gorszą jakość od pierwszego wydania ma chyba tylko Francuski łącznik czy Martwe zło 2. Przynajmniej z filmów które widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś inny jeszcze raz potwierdzić że Predator na bluray z GB ma napisy lub ścieżkę dzwiękową z PL, chciałbym zamówić i nie wtopić kasy. Pierwsze wydanie predatora już mam.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś, posiadający dwa te filmy opisać który warto mieć, ja na razie nie chce stawać po żadnej stronie, ale:

stary

- no trochę ten obraz momentami szumy

nowy

- straszna plastelina

ale jeśli pierwsze wydanie jest jak DVD to może lepiej te nowsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seba rzecz gustu, jeden woli córkę, drugi teściową. Oba wydania mają swoich zwolenników i przeciwników.... Ja po obejrzeniu wolę tą nowszą wersję, aczkolwiek nie jest ona idealna....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja wiem że ciężka sprawa, sam muszę obejrzeć dwie wersje i ocenić, boję się ze pójdę w żyletę, bo po co mi drugie DVD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu marudzicie, kupiłem predatora ultmate hunter edition i jestem zadowolony z jakosci, a co do polskiej wersji z uk to moze być prawda. ja kupiłem predatora 2 z włoch gdzie na pudełku nic nie było mowy o lektorze pl a lektor jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marudzimy bo to już nawet nie wygląda jakby było kręcone na taśmie filmowej. Wosk aż spływa z ekranu tak że na wymioty się zbiera przy co niektórych scenach. Kompletnie zarżnięte wydanie, bodaj najgorszy obraz z jakim się zetknąłem na BD. Gdyby się postarali jak w przypadku Aliens, które cierpiało na podobne przypadłości jak Predator, z pewnością bym kupił, a tak to nawet gdybym dostał za darmo to z miejsca bym to sprzedał jakiemuś frajerowi.

Zdecydowanie wolę wygląd tego filmu na DVD, nawet pomimo SD i ziarna, a że robię upgrade na BD tylko wybranych pozycji to Predator się na ich listę nie załapie, chyba że wydadzą go raz jeszcze, tym razem jak należy.

Edytowane przez Gieferg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie ten predator wygląda lepiej niż np. ostatni rambo, obrazy dżungli w predatorze wyglądają dosyć dobrze jak na tak stary film natomiast w rambo szczegółowości w obrazie żadnej. to dopiero jest porazka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tak to będzie: jednemu się podoba drugi woli wersję old ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mógłby mi ktoś pomóc o znawcy :-) Która z tych wersji jest tą pierwszą "ziarnistą" a która nowszą wyczyszczoną: http://www.bluedvd.pl/p/pl/imp189/predator+-+morderczo+drapiezne+wydanie+blu-ray.html czy ta: http://muve.pl/blu-ray/sci-fi/predator-morderczo-drapiezne-wydanie-blu-ray/2623 Będę wdzięczny za informację!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam, mógłby mi ktoś pomóc o znawcy :-) Która z tych wersji jest tą pierwszą "ziarnistą" a która nowszą wyczyszczoną: http://www.bluedvd.pl/p/pl/imp189/predator+-+morderczo+drapiezne+wydanie+blu-ray.html czy ta: http://muve.pl/blu-ray/sci-fi/predator-morderczo-drapiezne-wydanie-blu-ray/2623 Będę wdzięczny za informację!

Z polską wersją językową jest tylko jedna, wyczyszczona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z polską wersją językową jest tylko jedna, wyczyszczona.

Ok. ale mi chodzi o to, która z tych 2 podanych jest tą nowszą ze względu na różnice w okładkach czy nowa jest w tych dwóch opcjach jednocześnie wydana!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ok. ale mi chodzi o to, która z tych 2 podanych jest tą nowszą ze względu na różnice w okładkach czy nowa jest w tych dwóch opcjach jednocześnie wydana!

Oba sklepy sprzedają ten sam film (numer katalogowy 50068BDPL) Więc nie wiem w czym problem ?

ps. różnice z okładką to norma w polskich sklepach, nikt nie przywiązuje uwagi do detali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...