Skocz do zawartości
cetrab

Avans

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='Gmeru' post='12966' date='05.10.2006, 22:24 ']Powiedz mi gdzie zapowiadano że na początku? Była mowa że listopad. I nic więcej.[/quote]

Była mowa o 12 listopada "dokładnie miesiąc pozniej"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kropek' post='13573' date='10.10.2006, 19:47 ']Żeby nie być gołosłownym....no chyba że to agent Polsatu lub Cyfry!
[url="http://www.telewizjanowejgeneracji.pl/2006/10/09/sondny-dzien/#comment-3376"]http://www.telewizjanowejgeneracji.pl/2006...n/#comment-3376[/url][/quote]

Wkleje to jednak tutaj:

[quote]Szanowni Blogowicze

Pragnę przeprosić tych wszystkich z Państwa, którzy przyjdą do naszych sklepów 12.10.2006 i rozczarują się poziomem wiedzy jak i brakiem możliwości zakupu oferty wraz z nboxem TV “N” przez naszych sprzedawców.
Wynika to z wielkiego zaniedbania tematu przez pracwoników jak i sądzę kierownictwo ITI Neovision.
Choć gdzieś po cichu już od czerwca byliśmy wymieniani jako jeden z kanałów dystrybucji, dopiero w dniu wczorajszym została podpisana umowa.

Ze swojej strony,a pracuję na stosiku rtv w jednym ze sklepów MM, mogę tylko powiedzieć że jesteśmy nieprzygotowani pod wieloma względami, np do tej pory nie wiadomo jak przyjmować opłaty od klientów za tuner,za zestaw czy instalacje ponieważ panowiez ITI nie chcą aby założyć numery usług w systemie gospodarki towarowej sieci MM i Saturn, umożliwiłoby to zapłatę za to wszystko w kasie marketu…a dlaczego tak jest no cóż, trudno wnioskować=> pytanie do panów z ITI
Co więcej podpisanie umów wiąże się ze znajomością przez pracowników programu do ich podpisywania, najlepiej osobnego stoiska aby każdy z klientów w spokojny sposób mógł zapoznać się i podpisać umowę, przy okazji abyśmy mogli zaprezentować jak działa nbox pokazać różnicę itp….i tu kolejny zonk….Panowie z ITI nie chcą brać udziału w tworzeniu takich stoisk, przesyłają tylko wizualizację, czyli kartonowy baner:):)
w marketach trudno jest wygospodarować miejsce…każdy metr to powierzchnia handlowa na której się zarabia, więc nie sądzę aby któryś z dyrektorów zgodził się wygospodarować miejsce 4, 8 m2 za free:)
Program do popisywania umów, to aplikacja na stronie internetowej tzw. portal partnerski i tu kolejny zonk, link do programu otrzymaliśmy wczoraj:) heh a panowie z ITI myślą ze jeżeli na stoisku RTV pracuje średnio 14 osób to wszystkie przeszkolą się w jeden dzień same:):) bo oczywiście każdy z nich nie ma co innego robić tylko siedzieć przez 8 godzin pracy i szkolić się(zwłaszcza ze nie ma możliwości aby zebrać wszystkich ludzi…mają wolne pracują w różnych godzinach itp)
Chodzi o to, aby podpisywanie umowy z klientem nie trwało dłuzej niż 15 minut, a jak sobie wyobrazić sytuację że pracownik swój debiut z portalem będzie obchodził popisując swoją pierwszą umowę…” przepraszam pana niech zerknę w instrukcję obsługi”….przecież to żenujące:)
Boxy mamy otrzymać jutro…ale na tą chwilę 10.10.2006 16.23 nie wiadomo jak je sprzedać:) chyba nie wyobrażacie sobie państwo sytuacji ze pracownik weźmie pieniądze do kieszenie i powie “ok gratuluję jest pan abonenetem tv N”
potrzebny jest jakiś paragon fiskalny, faktura a jak to zrobić bez przejścia przez system gospodarki towarowej:)??? zwłaszcza ze jest to market
Panowie z ITI pewnie wiedzą lepiej.
Szkolenia…to coś najnormalniejszego co powinno mieć miejsce w przypadku sprzedaży takiej usługi jakie powinni przejść wszyscy zainteresowani tj pracownicy
…było jedno z ciasteczkami kawą i wyjaśnieniami co to jest hdtv hdmi hdcp:):):):)
Generalnie gratuluję Panom z ITI budowy profesjonalnej sieci sprzedaży, bo chyba nie myśleliście że zrobi to dwóch handlowców na całą Polskę…:)
Złośliwi mówią że utopiliście całą kasą w inwestycję i zapomnieliście że trzeba płacić spore czasem pieniądze, które jednak się zwracają nie tylko do centrali jak i do poszczególnych hal, efektem tego było by profesjonalne stosiko zaangazowani pracownicy i wszyscy byli by zadowoleni i uśmiechnięci
a tak…no cóż nasza hala czeka na rozwój wypadków, jutro może podłączymy sobie tuner:) pobawimy się, a profesjonalnie ze sprzedażą ruszymy chyba z listopadem jak dojrzejemy i douczymy się:) aby nie wprowadzać waszych kleintów w niepotrzebne komplikacje i kłopoty….już się śmieją z waszej sieci sprzedaży
Co więcej dam sobie palec uciąć:):):) że w innych sieciach jak neonet i avans jest tak samo
Aby nie robić kłopotów zabonujemy klientów tych których mamy w tzw liście kolejkowej i poczekamy:) dalej
….Mówię wam Szanowni blogowicze heca:)
Aby zaoszczędzić nerwów, proponuję zapisywać się na partyline[/quote]

Powiem tyle: :D:(:):(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pożyjemy zobaczymy, faktem jest że marketnig do [beeep]. Nikt nic nie wie.
pozdrufka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich komentarzy przez ostatnią dobę doszło więcej, mam nadzieję że czarny sen nie ziści się w 100% :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się,że czarny scenariusz spełni się ,może nie w 100%,ale napewno powyżej 90%.
W mojej miejscowości w sklepie Avans poinformowano mnie że od 12-go będzie można u nich wypisać zamówienie.Nbox-ów oni nie będą mieć,dopiero po zamówieniu będą dostarczane.To samo można było wywnioskować po rozmowie z panią z CC ITI.Wprost tego nie powiedziała,ale jej informacja nie brzmiała
zbyt optymistycznie.ITI po prostu nie chce posyłać swych box-ów do sklepów w całej Polsce,bo najwyraźniej
nie ma ich na tyle aby na "już" zaspokoić rynek.W jednym sklepie box-y leżały by na półkach,a w innych
były by kolejki .Działając w ten sposób(zapisy na platwormę)mają pewność że ich sprzęt sie rozejdzie w 100%.Pytanie tylko,czy mają go na tyle ,aby w miarę szybko dostarczyć go do klientów.
Jeśli nie,będzie trzeba poczekać(byle nie do grudnia) :D

Kiedy w 1998 roku wymieniałem swój analogowy dekoder Canal+,miałem ten sam problem.
W sklepie pytałem dziennie czy już zprzet dojechal,i dziennie otrzymywałem tę samą odpowiedź...NIE.
Wtedy zadzwoniłem do CC Canal+ i zamówiłem wymioanę.Po 3 dniach przywieźli mi wprost z Warszawy dekoder Cyfry+!!!!W moim sklepie nadal ich nie było!
Z takim doświadczeniem teraz zrobiłem dokładnie to samo....Zamówiłem NBox-a w CC ITI.
Radzę więc wszystkim którzy nie mogą sie doczekać tej "nowej generacji" by postąpili podobnie.
Będzie napewno szybciej i bez latania po mieście w nadziei,że gdzieś dostaniemy dekoder od ręki.

Pozdrawiam wszystkich HDManiaków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i o stalo sie to czego sie obawialem dzwonili dzisiaj z Media Markt w Bydgoszczy ze niestety ale nie dowiezli dzisiaj tunerow bardzo przepraszamy i co wy na to :( a ja tak liczylem ze sie rozsiade dzisiaj w fotelu i sobie pooglądam " N " haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Opole to samo - opolski (tylko??) Media Markt nie będzie W OGÓLE dystrybutorem nTV. Czyżby - zgodnie z postem blogowicza - dyrekcji MM puściły w końcu nerwy ? Żenada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='13604' date='10.10.2006, 23:17 ']Wkleje to jednak tutaj:
Powiem tyle: B);):)B)[/quote]

A ja z kolei pracuje właśnie w Avansie (a dokładniej w sklepie prywatnym pod logo Avans). U nas o szkoleniu nic nie było mowy, nie mówiąc już o tym, żeby takie szkolenie się odbyło. Jedyne o jakim wiem, to szkolenie dla pracowników sieci Domax - bo gadałem z chłopakami, że takowe mieli. Ale co z tego szkolenia, skoro nic się nie dowiedzieli oprócz tego co to jest HDTV. Pracując przy tym i to sprzedając trzeba przede wszystkim znać cenę za ile to mamy sprzedawać. Dziś byli u nas klienci, którzy mieli wiadomość z pierwszej ręki, że u nas kupią nboxa i od ręki podpiszemy z nimi umowę - ale tu było rozczarowanie, bo my jako pracownicy się wogóle od nich dowiedzieliśmy, że oni mają to u nas kupić. W ubiegłym tygodniu w Gazecie Wyborczej było ogłoszenie ITI Neovision o poszukiwaniu partnerów handlowych. Zadzwoniłem do nich, a bardzo rozgarnięta pani z centrali powiedziała mi, że na chwilę obecną nie ma kto ze mną porozmawiać i że do mnie ktoś oddzwoni. Ale minął tydzień, telefon sprawny, a z ITI zero odzewu.
W kwestii specjalnego stoiska do ITI - kto pracuje w sklepie typu Avans, Neonet, MM, Mix czy cokolwiek innego dobrze wie, że żeby cokolwiek sprzedać - pralkę, telewizor, czy głupi czajnik to trzeba trochę poświęcić czasu dla klienta. A jeśli z tego co się orientuję za podpisanie umowy sklep ma 10zł to mało który sklep się zgodzi na dystrybucję. Do poważnego potraktowania kwestii sprzedaży nboxa trzeba poświęcić min. jednego sprzedawcę, a dla większości sklepów to coś niewykonalnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.
A ja kupiłem wczoraj właśnie w Avansie w Inowrocławiu. Trochę to potrwało ale mam.
Świetna obsługa.
Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po moich piątkowych bojach (ehh... piątek 13-tego...), które tu gdzieś opisywalem (brak anten, wiec i brak umowy) kupiłem wczoraj n-boxa w opolskim Avansie - sam tuner. Szybko i sprawnie, 20 minut formalności - nawet mieli podłaczony zestaw pokazowy w sklepie, więc sobie trochę popstrykałem zanim mnie spisali :D Zainteresowanie w Opolu duże, Avans z którym walczyłem w piątek miał podobno 300 tunerów, które poszły przez weekend (hmm...?), więc wczoraj kupowałem w drugim punkcie. Dostawy są podobno codziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich.
Ja nabyłem nBoxa w sklepie Avans w Łodzi. Zapisałem się w czwartek a w piątek już odebrałem sprzęt. Wszystko sprawnie w ok 20min.
W/g zapewnień sprzedawców nastepna dostawa miała być w poniedziałek. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj bylem w Avansie Białystok ul. Hetmańska ,pytalem o nboxy , maja na stanie, bez problemu mozna brac , nie ma zadnych kolejek itp. . jedynie powiedzieli ze nie maja zestawow antenowych ale to szczegol ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
AVANS Bytom ul. Bławatkowa - zbierają zapisy na tunery i w sumie nie wiedzą dokładnie kiedy przyjadą tunery. Troche to śmieszne ale biorąc pod uwage b.duże zainteresowanie i problemy początkującej platformy da się to przełknąć.Mi i tak się nie spieszy bo czekam na oficjalne inf na temat multiroom bo szkoda mi kasy na płacenie 2 abo :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='marek1301' post='15189' date='17.10.2006, 18:00 ']Witam Wszystkich.
Ja nabyłem nBoxa w sklepie Avans w Łodzi. Zapisałem się w czwartek a w piątek już odebrałem sprzęt. Wszystko sprawnie w ok 20min.
W/g zapewnień sprzedawców nastepna dostawa miała być w poniedziałek. Pozdrawiam[/quote]

Dzięki za info... jutro podjadę zobaczyć czy jeszcze coś im zostało :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...