Skocz do zawartości
cetrab

Avans

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj udalem sie do sklepu Avans w moim miescie no i panowie powiedzieli mi ze w celu
podpisania umowy oraz odebrania sprzetu mam sie pojawic tak od okolo 16tego 20tego......
nie wczesniej bo sa opoznienia.

Czy u Was tez tak to wyglada ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to Panowie są średnio poinformowani albo mówią głupoty bo w MediaMarkt, Avans itd ma być na czas. To są przecież największe sieci a tam ma być Nka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłem dzisiaj w Gdańsku w MM, no i Panowie niewiele wiedzą, tzn druków do rejestracji im nie dowieźli, ale liczą, że od 12 będą sprzedawać.
pozdrufka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znajomy pracuje w Avansie i wczoraj był na szkoleniu,prawdopodobnie n-boxy z twardym dyskiem będą dopiero pod koniec listopada, nie jak zapowiadano na początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='darekrocznik71' post='12960' date='05.10.2006, 21:55 ']Znajomy pracuje w Avansie i wczoraj był na szkoleniu,prawdopodobnie n-boxy z twardym dyskiem będą dopiero pod koniec listopada, nie jak zapowiadano na początku.[/quote]

Powiedz mi gdzie zapowiadano że na początku? Była mowa że listopad. I nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie w łodzi w centrum sony narazie jest duże logo n i nic wiecej gosci nie mialem czasu popytac co wiedza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak byłem w salonie Avans to nie wiedzą co to wogóle jest N, heeh, mam nadzieje, ze 12 pażdziernika się dowiedzą bo pojawi się u nich platforma, bo jak nie to do Wawy chyba trza będzie jechac kupić, pozostaje jeszcze Neonet, ale jak w Avans nie bedzie to i w Neonecie też pewnie nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Gdyni w sklepie Sony też tylko logo n i nic poza tym, pozostaje tylko czekać.
pozdrufka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie chłopaki z Avans jeszcze nie mieli żadnego szkolenia ale potwierdzili 12-10 jako pojawienie sie platformy 'n'. Nie wiedzą tylko, czy pojawi się wiecej niż jedna sztuka.

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załamie Was: z zasłyszanych wieści na start ma być na Avans po dwie sztuki. D W I E <_< Mam nadzieje, że to nie prawda ; / bo moze dochodzic do bijatyk O_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kropek' post='13456' date='09.10.2006, 22:52 ']W Bydgoszczy to samo, dzwoniłem w 4 miejsca i wszędzie zieloni![/quote]

W Bydgoszczy polecam DOMAR. Tam wiedzą co nie co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='13463' date='10.10.2006, 00:05 ']W Bydgoszczy polecam DOMAR. Tam wiedzą co nie co.[/quote]


Dokładnie co nie co. Zresztą co do obsługi w tym miejscu wolałbym ze względów grzecznościowych się nie wypowiadać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Dąbrowie Górniczej w sklepie AVANS przy ul. Adamieckiego będą prawdopodobnie 3 sztuki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem z Bydgoszczy i musze powiedziec za w Media Markt są zapisy na nową platforme i z tego co sie dowiedzialem to dostaną zaledwie 40 szt tunerow .
pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Fargo' post='13490' date='10.10.2006, 10:11 ']Witam jestem z Bydgoszczy i musze powiedziec za w Media Markt są zapisy na nową platforme i z tego co sie dowiedzialem to dostaną zaledwie 40 szt tunerow .
pozdrawiam[/quote]


Kiedy tam dzwoniłeś? Wczoraj nie mieli zielonego pojęcia co i jak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dokladnie bylem w niedziele 08.10.2006 i sie zapisalem teraz tylko musze czekac na telefon i moge isc odebrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Fargo' post='13501' date='10.10.2006, 11:03 ']dokladnie bylem w niedziele 08.10.2006 i sie zapisalem teraz tylko musze czekac na telefon i moge isc odebrac[/quote]


To bardzo ciekawe.... :)
Wczoraj dzwoniłem i facio z RTV o żadnych zapisach nie słyszał!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kropek' post='13505' date='10.10.2006, 11:32 ']To bardzo ciekawe.... :blink:
Wczoraj dzwoniłem i facio z RTV o żadnych zapisach nie słyszał![/quote]
:) powiem tak ja nigdzie nie dzwonilem idz poprostu osobiscie i sie zapisz masz jak wbanku ze są zapisy wejdz na pietro i na dziale z telewizorami jest gosciu co robi zapisy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja byłem w Avansie w Tarnowie w ubiegłym tygodniu. Przyjmowali zapisy ,tylko nie wiedzieli jak bedzie z ewentualną wymianą na droższy dekoder. Natomiast udało mi się przeczytać pismo na temat "n", pisało tam że zapotrzebowanie na dekodery z zapisów mają ( mieli) przesłać do 9.10 do godziny 9, ale co ciekawsze pisało też, żeby nie podawać klientóm terminu odbioru dekodera bo może wszystko opóźnić się do końca miesiąca. Edytowane przez koja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podzwonilem sobie dzisiaj po sklepach z mojego miasta (2 x avans i 2 x mix)
w
avans nr 1 powiedziano mi to co w pierwszym poscie
avans nr 2 prosze dzwonic w przyszlym tygodniu
mix nr 1 powiedziano mi ze zarzad firm mix <> n nie umie sie dogadac i przesunie sie to na przyszly miesiac
mix nr 2 oczywiscie od 12tego bedzie sprzet w sprzedazy

Powiem szczeze ze cisnienie mi podskoczylo po takich informacjach no i nie wiem co o tym myslec.

Edycja :
Ze wzgledu na to ze telefon mam za free a i chwila wolnego czasu sie znalazla to zadzwonilem sobie do 3ech media marketow oraz 2 saturnow no i wniosek nasuwa sie jeden 12tego nie ruszac sie z domu po tuner bo to nie ma sensu. (i tak go nie bedzie) Edytowane przez cetrab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' post='12938' date='05.10.2006, 19:15 ']No to Panowie są średnio poinformowani albo mówią głupoty bo w MediaMarkt, Avans itd ma być na czas. To są przecież największe sieci a tam ma być Nka.[/quote]




Żeby nie być gołosłownym....no chyba że to agent Polsatu lub Cyfry!


[url="http://www.telewizjanowejgeneracji.pl/2006/10/09/sondny-dzien/#comment-3376"]http://www.telewizjanowejgeneracji.pl/2006...n/#comment-3376[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...