Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzenie "robić kogoś w jajo" nabiera tutaj realnych kształtów. Czyli albo masz jajo z uk ale bez napisów i audio PL. Albo standardowe wydanie Polskie. Szkoda gadać nawet o polskich cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W sklepie http://punkt44.pl/ można kupic podstawową wersję bez "jaja" ;) za 399zł brutto z kosztami przesyłki.

Jajo fajne, ale jednak dla mnie wazniejsze polskie tłumaczenie. Gdyby chociaz były polskie napisy to bym się nie zastanawiał.

Na lektorze mi nie zależy, ale bez napisów to kwas... Jak to mi ktoś powiedział płać i płacz... Boli mnie to bardzo że takie są koszty, ale trudno - już zresztą zakupiłem na przedpłacie :)

Pozdrawiam.

Rafał

Edytowane przez fido2001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slabo to jajo wyglada na tych fotach, zastanawialem sie nad nim, ale chyba zrezygnuje.

Co do naszej ceny, szkoda gadac, walkujemy to samo od paru lat i nic sie nie zmienia, ja juz od jakiegos czasu przestalem kupowac filmy, oprocz jakichs wyjatkowych promocji na ktore trafie. bylbym juz nawet gotow olac brak polskiej wersji, ale niestety co druga paczka ktora do mnie przychodzi z UK "ginie" na poczcie. Tak jest juz od paru lat i mimo skarg i reklamacji jakie skladalem na poczte to sie nie zmienia. Po prostu gdzies na poczcie w moim okregu pracuje zlodziej, ktory sobie przywlaszcza paczuszki z zagranicy, po ktorych nie ma zadnego sladu. Na szczescie wiekszosc sklepow w UK bez problemu wysyla po raz drugi, jesli minie pare tygodni, a ja nic nie dostane, ale roznie to bywa. Dvd.co.uk juz mi odmowilo robienia zakupow u nich i wcale sie nie dziwie. Generalnie mam przerabane. Pozostaje mi tylko polowanie na okazje na allegro, albo w sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slabo to jajo wyglada na tych fotach, zastanawialem sie nad nim, ale chyba zrezygnuje.

Co do naszej ceny, szkoda gadac, walkujemy to samo od paru lat i nic sie nie zmienia, ja juz od jakiegos czasu przestalem kupowac filmy, oprocz jakichs wyjatkowych promocji na ktore trafie. bylbym juz nawet gotow olac brak polskiej wersji, ale niestety co druga paczka ktora do mnie przychodzi z UK "ginie" na poczcie. Tak jest juz od paru lat i mimo skarg i reklamacji jakie skladalem na poczte to sie nie zmienia. Po prostu gdzies na poczcie w moim okregu pracuje zlodziej, ktory sobie przywlaszcza paczuszki z zagranicy, po ktorych nie ma zadnego sladu. Na szczescie wiekszosc sklepow w UK bez problemu wysyla po raz drugi, jesli minie pare tygodni, a ja nic nie dostane, ale roznie to bywa. Dvd.co.uk juz mi odmowilo robienia zakupow u nich i wcale sie nie dziwie. Generalnie mam przerabane. Pozostaje mi tylko polowanie na okazje na allegro, albo w sklepach.

Ja też zamawiam w DVDco.uk, nie zginęła mi żadna przesyłka listonosz przynosi do domu a w razie nieobecności zostawia awizo ( u ciebie jest tak samo?).

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..... ale niestety co druga paczka ktora do mnie przychodzi z UK "ginie" na poczcie. Tak jest juz od paru lat i mimo skarg i reklamacji jakie skladalem na poczte to sie nie zmienia. Po prostu gdzies na poczcie w moim okregu pracuje zlodziej, ktory sobie przywlaszcza paczuszki z zagranicy, po ktorych nie ma zadnego sladu. Na szczescie wiekszosc sklepow w UK bez problemu wysyla po raz drugi, jesli minie pare tygodni, a ja nic nie dostane, ale roznie to bywa. Dvd.co.uk juz mi odmowilo robienia zakupow u nich i wcale sie nie dziwie. Generalnie mam przerabane. Pozostaje mi tylko polowanie na okazje na allegro, albo w sklepach.

Kupuj i płać ze swojego konta bankowego a wysyłaj na adres rodziny, znajomych itp aby ominąć swoją pocztę. Przy okazji aby zachęcić innych do zakupów w internecie informuję, że z ok. 300 płyt jakie kupiłem zaginęła mi jedna przesyłka zawierająca dwie płyty a jedna wróciła do nadawcy z adnotacją że nie odnaleziono adresata. W obu przypadkach zwrócono mi pieniądze.

Radzę również zainteresować się innymi krajami. Przesyłka z Hiszpanii czy Włoch kosztuje dużo, ale przyjeżdża DHL-em, jako rejestrowana więc nie ma ryzyka. Trzeba tylko uzbierać odpowiednią ilość tytułów aby koszty rozłozyły się. Po takiej operacji płyty kosztują tyle samo co w UK ale dostępne są inne tytuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amazon w ogóle chyba wchodzi do Polski. Coś mi się obiło o uszy gdy czytałem o połączeniu merlina i empiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wchodzi, wchodzi, a właściwie to już wszedł - darmowe przesyłki Amazon Super Saver Delivery są obsługiwane w Polsce przez DPD w Głuchowie k/Poznania i dostarczane jako krajowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Właśnie założyłem sobie konto w PayPal, podczepiłem kartę kredytową, założyłem konto na amazon.com.uk - czy tyle wystarczy żeby robić juz zakupy, płacą PayPalem ??

I drugie pytanko, gdzie można znaleźć info czy te filmy które chcę zakupić mają PL napisy lub lektora ??? Przy większości tytułów nie ma żadnej wzmianki co tam siedzi... Np. Chciałbym zakupić Lethal Weapon BOX 1-4 tylko muszę wiedzieć czy chociaż tam są polskie napisy i nigdzie tego nie mogę znaleźć...

Pozdrawiam.

Rafał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu narzekał na słaba jakość obrazu.

Na razie przerzuciłem pobieżnie Aliens (SE) i wysyłam tego ktosia do okulisty.

Jeżeli nie widzicie różnicy w stosunku do wydania DVD to nie kupujecie BD i TV HDTV bo szkoda kasy. Chyba, że porównania dokonujecie na 32".

Na mojej tylnej projekcji 70" obraz jest znakomity. Oczywiście widać, że ma on ponad 20 latek ale i tak jest czym oczka nacieszyć.

Czego wszystkim fanom życzę.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to super, jako jeden z krytyków obrazu walę się w piersi i cieszę ogromnie, że wersja BD nie zawiodła oczekiwań, niepotrzebnie zasugerowałem się recenzją na areadvd. Czy dźwięk też stoi na wysokim poziomie?

Edytowane przez mambo1971

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy panowie i panie, czy kupując Aliens Anthology (BR), otrzymujemy wersję z dostępnymi polskimi napisami?

W jednej z recenzji znalazłem informację, że można wybrać język napisów spośród piętnastu dostępnych...

Wydaje mi się że wśród nich, powinien znaleźć się nasz rodzimy język ale wolałbym mieć to potwierdzone przez kogoś kto dokonał zakupu poprzez Amazon.co.uk.

O tym że Amazon wysyła paczki do Polski za darmo, dowiedziałem się z gazety i od razu pomyslałem o Obcym na Blu-Ray :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy panowie i panie, czy kupując Aliens Anthology (BR), otrzymujemy wersję z dostępnymi polskimi napisami?

W jednej z recenzji znalazłem informację, że można wybrać język napisów spośród piętnastu dostępnych...

Wydaje mi się że wśród nich, powinien znaleźć się nasz rodzimy język ale wolałbym mieć to potwierdzone przez kogoś kto dokonał zakupu poprzez Amazon.co.uk.

O tym że Amazon wysyła paczki do Polski za darmo, dowiedziałem się z gazety i od razu pomyslałem o Obcym na Blu-Ray :)

No to czekamy.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety polskich strumieni nie ma!

Jest pełno przykładów filmów z kilkunastoma napisami ale bez PL.

W takich przypadkach masz gwarancję, że od polskiego dystrybutora kupisz taki film w kraju za kosmiczną cenę (cena monopolu i cenowego dyktatu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety polskich strumieni nie ma!

Jest pełno przykładów filmów z kilkunastoma napisami ale bez PL.

W takich przypadkach masz gwarancję, że od polskiego dystrybutora kupisz taki film w kraju za kosmiczną cenę (cena monopolu i cenowego dyktatu).

Ja się liczyłem z tym od początku, ale filmy znam tak dobrze, plus całkiem niezła znajomość angielskiego. No i fakt, że nie zapłacę w polsce za napisy i lektora ponad 220zł, bo na amazonie z wysyłką wyszło mi 176zł. Paczkę wysłali dopiero dziś i przewidywalnie ma być 28.10, mam nadzieję, że tak się stanie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja na bluray.com http://www.blu-ray.com/movies/Alien-Anthology-Blu-ray/5090/#Screenshots

Ja bym chętnie kupił, ale dwie pierwsze części, kolejne to już nie to samo według mnie.

Moim zdaniem 3 część, szczególnie w edycji specjalnej jest bardzo dobra, nawet rewelacyjna, a 176zł za pakiet 4 filmów to i tak spoko cena, więc można strzelić sobie całość. Nikt nie każe Ci wyciagać z boxa 3 i 4 części:) Poniżej link do szczegółowego opisu edycji specjalnej Alien 3

Alien 3 Dirs cut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Ja mam dla Was dwie nie do końca dobre wiadomości. Nie Lubie takich przynosić, ale ktoś to musi robić ;)

1. W Polskiej edycji wydanej przez Imperial Cinepix nie bedzie polskiej ścieżki dialogowej. Tylko napisy !

2. Premiera zapowiedziana na 9-listopada-2010 roku nie zostanie dotrzymana i zostanie przesunięta CO NAJMNIEJ o 3-tygodnie.

To tyle.

Pozdrawiam.

Rafał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ich w pompce

Obcego mam od dobrych 3 tygodni

Szczęśliwy człowiek :)

Ja niestety bez napisów się nie obędę..

Znam Obcego prawie tak dobrze jak Gwiezdne Wojny, ale jednak bez napisów polskich nie dam rady....

Trudno...

Musze czekać i płacić....

A szczerze mówiąc miałem nadzieje że wersja z UK będzie miała polskie napisy i nawet specjalnie karte wypykłą w banku wyrobiłem i konto na PayPalu założyłem, ale niestety okazało sie to niepotrzebne bo napisów polskich nie ma....

pozdrawiam.

Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...