Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja 6BD kosztuje 500 zł, wersja 4BD 230 zł. Mam rozumieć że dwa dyski z dodatkami warte są 270 zł, tak? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież kilka postów wyżej o tym było :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera reedycji 'Obcy - Antologia' przesunięta o tydzień (z 15.11 na 22.11) poinformował mnie mailem empik.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera reedycji 'Obcy - Antologia' przesunięta o tydzień (z 15.11 na 22.11) poinformował mnie mailem empik.com

właśnie na "fejsie" pojawiła się informacja o jutrzejszej premierze Antologii - nie ma nic o opóźnieniach ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie się jakiś jeleń znajdzie, a za pare dni cena wróci do normy - nic nowego :)

We wrześniu podnieśli na 40 funtów, a po paru dniach można było dorwać za 13,99.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ciekawości sprawdziłem i :o - prawie 50 funciaków

co się dzieje ??

To normalne w przypadku takich sklepów jak Amazon. Gdy zapasy zejdą poniżej określonej ilości cena jest z automatu podnoszona często kilkukrotnie. Dzięki temu sklep zawsze ma dany towar a czasami trafi się paru desperatów, którzy muszą mieć natychmiast i kupią bez względu na cenę. Przyjdzie nowa dostawa i cena wróci do poprzedniego poziomu.

Wahnięcia są też w drugą stronę. Na przykład przez krótki okres dosłownie parę godzin 11.11.2011 niektóre pakiety i seriale kosztowały 11.11 Ł. Między innymi serial "Zagubieni".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To normalne w przypadku takich sklepów jak Amazon. Gdy zapasy zejdą poniżej określonej ilości cena jest z automatu podnoszona często kilkukrotnie. Dzięki temu sklep zawsze ma dany towar a czasami trafi się paru desperatów, którzy muszą mieć natychmiast i kupią bez względu na cenę. Przyjdzie nowa dostawa i cena wróci do poprzedniego poziomu.

Wahnięcia są też w drugą stronę. Na przykład przez krótki okres dosłownie parę godzin 11.11.2011 niektóre pakiety i seriale kosztowały 11.11 Ł. Między innymi serial "Zagubieni".

a dzisiaj znów Ł 16,99. Ale zaskoczenie było niezłe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak się będzie miała "stara" antologia ; ) tzn. jej cena. Bo tylko u nas mogą być takie chore sytuacje do których teraz dochodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nakład jest na wyczerpaniu, a to co zostanie przecenią na cenę nowej Antologii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trzeba będzie brać chociaż jak znam życie będzie twardo stać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas w MM Zabrze po 275,00 zł

Stare zestawy 'Facehugger' zdjęli z półek, pozostały pojedyńcze filmy po 109,00 zł/szt.

Chyba wciąż najtaniej jest w empik.com - 224,99 zł

Edytowane przez depe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko na empik data premiery od czapy...

W MM Ostrobramska Niet : / Wawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedź na Al.Krakowską:)

Ale ja jutro będę przejeżdżał w sąsiedztwie, to mogę egzemplarz przytulić dla Ciebie jakby co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzwonić:D Nie mam już siły; ) Nie, spokojnie, mieszkam przy samym MM Ostro to sobie w weekend pobiorę :) Ale dzięki bardzo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...