Skocz do zawartości
dune2

Samsung BD-C6900 3D

Rekomendowane odpowiedzi

Odtwarzacz dostępny jest w sieci euro od reki wiec sie zastanawiam jak sobie radzi z odtwarzaniem mkv bo mialem brac LG bd390 ale teraz sie musze zastanowic.

http://www.euro.com.pl/odtwarzacze-blu-ray...html#content_3c

Jesli jakims cudem ktos ma to cudenko i testowal to bede wdzieczny za info :)

Edytowane przez dune2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę znowu Koreance przed Japoncami.

A Sony tylko odgrzewa kotlety w nowej panierce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... za świeży towar... i mało informacji na jego temat... musimy zaczekać na większy popyt tego produktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji pisze Fat 32 i znowu kicha. To samo przy Sony sprawdzałem BDP-S 370

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogladałem go dzisiaj w euro. zewnetrznie delikatny regres w stosunku do serii B7000. Roznic w obrazie nie dostrzegłem zadnych. B7000 i C wisialy obok siebie i byly testowane na tym samym materiale prezentacyjnym. Demo 3d nie doczekałem sie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mjasinsk

Niesmiało pragne zauwazyc, że chyba piszesz o telewizorze a wątek traktuje o playerze BD.

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W instrukcji pisze Fat 32 i znowu kicha. To samo przy Sony sprawdzałem BDP-S 370

widziales instrukcje w necie czy "na zywo" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No proszę znowu Koreance przed Japoncami.

A Sony tylko odgrzewa kotlety w nowej panierce...

Kup, ciekawe co załadujesz do tego odtwarzacza w 3D skoro start filmów na bluray i telewizji satelitarnej zaczyna sie od czerwca. I wtedy wlasnie np. sony zaczyna sprzedaz dedykowanych urzadzen. Teraz przeciez mozna isc do sony style i bawic sie do woli demami i ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupować ani myślę i nie namawiam.

Komentuje jedynie okrutne fakty.

Samsung sprzedaje gotowy zestaw (TV odtwarzacz BD i okulary). LG tez ma taki zestaw, tyle że z fajniejszym, bo podświetlanym strefowo, a nie krawędziowo telewizorem i lada chwila zacznie go sprzedawać. Zaś entuzjastom firmy Sony, jak napisałeś, pozostaje póki co chodzić do "Sony Style" i bawić się demami na PS3.

Koreańskie telewizory wyposażone są w funkcje mającą ponoć z 2D zrobić 3D. Jak to wyglada nie mam pojęcia i szczerze się tym nie pasjonuje. Pragnę natomiast zauważyć, że o jak narazie Sony oddaje pola , w kolejnej już generacji odtwarzaczy BD koreańskiej konkurencji, nie tylko w zakresie wyczekiwanego 3D ale przed wszystkim w ich funkcjonalności.

Wprowadzenie gotowych domowych rozwiazań 3D przed Japońskim gigantem, to kolejny cios dla Sony, wydawałoby się, że w Jej domenie - Bluray. Oczywiście ma on znaczenie wyłącznie prestiżowa, ale fakt pozostaje faktem - ktos inny był pierwszy.

Myślę, ze nie ma sensu dyskusja na temat, który jak mniemam sugerujesz, że "opuźnienie" Sony to wynik przemyslanej strategii marketingowej. Jeśli chcesz oczywiście możemy to zrobić tak , aby nie zaśmiecać wątku.

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o żesz nie tykaj Macku whiskacza zbyt wczesnie. Faktycznie....sorry. Tak sie zaaferowałem tym tv ktory widzialem ze nie zauwazyłem ze piszemy o odtwarzaczu. ehhhh. No to przynajmniej przy telewizorze nie bede sie juz powtarzal.

mjasinsk

Niesmiało pragne zauwazyc, że chyba piszesz o telewizorze a wątek traktuje o playerze BD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widziales instrukcje w necie czy "na zywo" ?

instrukcja obsługi ze strony Samsunga w USA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
instrukcja obsługi ze strony Samsunga w USA

W instrukcji dla P3600 (zeszłoroczny model) też jest zapis, że tylko Fat,

ale w moim kupionym latem 2009 (oczywiście w Polsce) czyta NTFS na USB zarówno pendrive jak i HDD.

Więc jest nadzieja, że będzie tak samo, zwłaszcza że telewizory Samsunga czytają NTFS.

Sony ma z tym problemy, także w nowych modelach z 2010, zarówno TV jak i BR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy model c6900 odtwarza mp4 i MKV ??

Witam,

Model BD-C6900 odtwarza nastepujące formaty video:

MPEG2, H.264, VC-1, AVCHD, DivX, DivX HD, MKV, MP4, WMV9, HD JPEG

Model wspiera obsługę zewnętrznych dysków w formacie NTFS

W razie dalszych pytań służę pomocą.

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ten model radzi sobie z wyświetlaniem napisów w następujących formatach ?

- SRT

- MicroDVD

- MPL2

- TMPlayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Model BD-C6900 odtwarza nastepujące formaty video:

MPEG2, H.264, VC-1, AVCHD, DivX, DivX HD, MKV, MP4, WMV9, HD JPEG

Model wspiera obsługę zewnętrznych dysków w formacie NTFS

W razie dalszych pytań służę pomocą.

Pozdrawiam serdecznie

Potwierdzam sprawdzałem dzisiaj w sklepie napisy srt nie miały polskich znaków ale to chyba trzeba ustawić w odtwarzaczu nie miałem czasu.Ważne że ma obsługe NTFS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZNalazłem sprzeczne opinie w związku z odtwarzaniem mkv, niektórzy mówią że nie odtwarza. To jak jest naprawdę?

UPDATE:

Odtwarza, sprawdzałem. A czy ów odtwarzacz będzie kompatybilny z innym telewizorami 3D (np Sony) ?

Edytowane przez bereski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj stałem się posiadaczem modelu BD-6900. Mimo tego, że filmów BLURAY 3D jest jak na lekarstwo, to przy zwykłej płycie BLURAY, włączeniu w telewizorze trybu z 2D do 3D (SAMSUNG UE46C7000) i założeniu okularów migawkowych SAMSUNGA -> efekt jest znakomity :) sądzę, że przy płytach BLURAY 3D efekt będzie taki jak w kinie ("wychodzenie" postaci z ekranu), no ale na ten rodzaj płyt musimy jeszcze trochę poczekać.

Widzę, że część osób pytała o napisy : odpowiadam TAK, CZYTA i to z polskimi literami -> ( trzeba jedynie zmienić w ustawieniach kodowanie na Europę Środkową). Sprawdzałem na formatach SRT I MICRODVD

Co dźwięku to jak dla mnie bajka - zarówno w telewizorze jak i w kinie domowym :) BLURAY podłączony z telewizorem kablem HDMI-HDMI wer.1.3 b (ok.90zł, ze złotymi końcówkami), natomiast kino domowe podłączone cyfrowo.

Jeżeli chodzi o USB, to do tej pory nie miałem problemu z jakimkolwiek formatem filmu (sprawdzałem DIVX, AVI,MKV oraz filmiki nagrane aparatem cyfrowym firmy OLYMPUS)

Dużym plusem jest dla mnie wsparcie NTFS co daje nam możliwość oglądnięcia filmów MKV, które mają powyżej 4GB

Edytowane przez marcinekkg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jakie formaty napisów dokładnie czyta ? TXT to tylko rozszerzenie pliku.

przerobię później zwykły plik tekstowy na podane przez Ciebie :

- SRT

- MicroDVD

- MPL2

- TMPlayer

i zobaczę czy działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za zainteresowanie moim pytaniem.

[EDIT]Sprawdziłem i okazuje się, że czyta w formatach SRT I MICRODVD.

Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś pytania, postaram się na miarę moich możliwości udzielić na nie odpowiedzi.

Edytowane przez marcinekkg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi mi o to własnie w jakim formacie mogą być zapisane napisy w pliku TXT. TXT to tylko rozszerzenie pliku, a napisy w nim zapisane moga byc w roznym formacie, np:

MicroDVD - np. {10024}{10110}

TMPlayer - np. 1:15:24

MPL2 - np. [10024][10110]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przedwczoraj stałem się posiadaczem modelu BD-6900. Mimo tego, że filmów BLURAY 3D jest jak na lekarstwo, to przy zwykłej płycie BLURAY, włączeniu w telewizorze trybu z 2D do 3D (SAMSUNG UE46C7000) i założeniu okularów migawkowych SAMSUNGA -> efekt jest znakomity ;) sądzę, że przy płytach BLURAY 3D efekt będzie taki jak w kinie ("wychodzenie" postaci z ekranu), no ale na ten rodzaj płyt musimy jeszcze trochę poczekać.

Widzę, że część osób pytała o napisy : odpowiadam TAK, CZYTA i to z polskimi literami -> sprawdzałem format .SRT i .TXT ( trzeba tylko zmienić w ustawieniach kodowanie na Europę Środkową)

Co dźwięku to jak dla mnie bajka - zarówno w telewizorze jak i w kinie domowym ;) BLURAY podłączony z telewizorem kablem HDMI-HDMI wer.1.3 b (ok.90zł, ze złotymi końcówkami), natomiast kino domowe podłączone cyfrowo.

Jeżeli chodzi o USB, to do tej pory nie miałem problemu z jakimkolwiek formatem filmu (sprawdzałem DIVX, AVI,MKV oraz filmiki nagrane aparatem cyfrowym firmy OLYMPUS)

Dużym plusem jest dla mnie wsparcie NTFS co daje nam możliwość oglądnięcia filmów MKV powyżej, które mają powyżej 4GB

A jak z kolorami czcionek? Wiem, że poprzednie modele samsunga miały czystą białą bez obwódki.. i to był problem na jasnym tle.

Jak się sprawuje funkcja internetTV?

Dzięki za odp

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...