Skocz do zawartości
  • 0
marek.servis

Topfield Tf 7700 hsci

Pytanie

Witam temet był juz poruszany lecz nie znalazłem odpowiedzi. Dekoder pracuje z kartą cyfry+ , działają wszystkie kanały prawidłowo oprócz HBO HD , po wybraniu HBO HD widnieje info; kanał nie nadaje lub jest zakodowany, głos jest prawidłowy, wczesniej było ok , prosze o pomoc.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witam, proponuje usunć kanał i jeszcze raz go wyszukać manualnie (12265, V, DVB-S2(8PSK), FEC 2/3). Taka sytuacja ma u mnie miejsce, jak cyfra zmieni parametr FEC (wtedy odbiornik kanału nie "widzi"), na 15 kwietnia zapowiadają zmiane parametrów, tak że trzeba w niektórych przypadkach przeprogramować tuner.Popróbuj wyszukiwanie z kartą( w tunerze) lub bez. HBO HD jest nadawany według informacji(kingofsat) z transpordera Polsatu, dla C+ i N-ki i Polsatu i w niektórych sytuacja np. moduł dostępu C+( w dekoderze) może "blokować " odnalezienie kanału...Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam dzięki Landr ale u mnie to nie pomaga może trzba zmienić soft; W status odbiornika posiadam takie parametry.

ID 23322

Loader L1.02

Device Version V1.3.8

Applicatiam version TF-HSCP 7.00.39.

Proszę o sudestie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
na 15 kwietnia zapowiadają zmiane parametrów, tak że trzeba w niektórych przypadkach przeprogramować tuner

Cała operacja przesunięta w okolice lata (lipiec-sierpień). Cyfra przesuwa termin na prośbę CP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam dzięki tylko mam taki problem , na pedravie mam plik , po umieszczeniu w usb i wejsciu w aktualizację tuner nie widzi pliku, może zły soft, skąd pobrać pewne i najnowsze oprogramowanie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Z kąd pobierales ostatnie FW dla swojego ID 23322 gdyz mam taki sam ale z koncowka 04.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niestety z jakichś powodów nie wszystkie pendrive'y działają, niezaleznie od rozmiaru. Sprawdź format i spróbuj inny pendrive.

pozdr.

Witam dzięki tylko mam taki problem , na pedravie mam plik , po umieszczeniu w usb i wejsciu w aktualizację tuner nie widzi pliku, może zły soft, skąd pobrać pewne i najnowsze oprogramowanie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Napisano (edytowane)

Ok.Na inym pendravie widzi plik , ale ten mój soft nie z tym id , u mnie potrzebny pod ID 23322 , skąd pobrać.Dzięki

Pozdrawiam.

Edytowane przez marek.servis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

masz taki id jak ja a chyba ostatni to z koncowka 04

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ponawim pytanko gdzie leży ten soft, na stronie topfielda z id23322 znalazłem z 2007r, to troche za stary, no jeszcze lista pod cyfre + by się przydała.Koledzy ratunku.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Swój tuner kupiłem w firmie www.profan.com.pl spróbuj tam (pobierz pliki, tunery hd, lista c+). Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ID można zmienić Topset wtym może pomóc, ale nowszy soft z grudnia 2008 jest na stronie koreańskiej

http://www.topfield.co.kr/

dla twojego ID.

Pozdr.

Ponawim pytanko gdzie leży ten soft, na stronie topfielda z id23322 znalazłem z 2007r, to troche za stary, no jeszcze lista pod cyfre + by się przydała.Koledzy ratunku.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...