Skocz do zawartości
mobor

Czy do 3D potrzeba faktycznie drogiego sprzętu ?

Rekomendowane odpowiedzi

efekt może i marny ale nawet technologia oparta na goglach nie jest wolna od wad

Wlasnie 2 posłów PO zajęło się tematem - zamierzają sprawdzic jaki jest wpływ na zdrowie tej technologii, natomiast we włszech skasowano całą partię okulrów w jednej sieci kin- teraz biorą się za kolejne

Temat jak widzę żyje - i dobrze - taka była idea jego załozenia- prowokować dyskusję. Teraz jeszcze dorzucę temat Nin tendo 3DS które będzie pierwszym handheldem wyposarzonym w wyswietlacz 3D nie wymagającym bryli na nosie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe życie byłem i jestem entuzjastą wszelkich nowinek technicznych zwłaszcza w sektorze Audi-Video i IT. Jednakże w przypadku technologii 3D, którą dziś proponują nam producenci m.in. TV w postaci odbiornika + okularów 3D budzi mój niesmak. Oglądałem kilka projekcji 3D lepszych i gorszych i za każdym razem odczucia te same: Fajnie, że jest - zawsze coś nowego, ale bardziej jako dodatek aniżeli nowy standard, a to za sprawą OKULARÓW które wprowadzają zdecydowanie więcej dyskomfortu, aniżeli przyjemności z projekcji. Nie wyobrażam sobie oglądania na co dzień TV w okularach 3D. Zdecydowaniem będę wyczekiwał technologii 3D bez użycia okularów, która pozwoli cieszyć się równie - jak nie lepszymi doznaniami.

Pozdrawiam

Pixeel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczaisz się ... dasz radę :D .

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na 3D w okularach może się skuszę..ale tylko projektor.

Raczej nie tv.

Jakoś tak nie "czuje" oglądania w okularach z odległości 4m ,panelu 55".

Jak ktoś zamiast na kolumnach..słucha na słuchawkach..to z założonymi okularami, mamy już komplet :)

Edytowane przez Newren

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...