Skocz do zawartości
Gmeru

Bioshock 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj premiera, nabyłem limita za 159zł (na Piecyka ; ) ) . Wydanie MEGA!!! Smaczki jak płyta vinylowa tylko dodają smaku.

dsc00411rw.th.jpg dsc00410sp.th.jpg dsc00409xg.th.jpg

dsc00408vb.th.jpg dsc00407c.th.jpg dsc00406kz.th.jpg

dsc00405ik.th.jpg dsc00404w.th.jpg 30130230.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że na pc poszli do przodu z grafiką ale na konsolę niestety już nie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że raczej karty poszły ; ) więc fakt, że wygląda to miodzio ale na konsolach też jest ok i trzeba przyznać, że to jest przykład IDEALNEJ kontynuacji. Tak powinno właśnie się robić następne części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol poczułem się jakby to był rok 1998 a nie 2010 :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, jak to ująć - przerażenie? Niewiedza? Strach? Zabobon?

Generalnie - tak, można do tego stopnia spłycić fabułę gry. Ale równie dobrze niemal każdy mit grecki to opowieść o przemocy, kazirodztwie itd. :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe dlaczego nikt z oburzonych idiotów nie zwraca uwagi, że ta gra nie jest adresowana do dzieci i ma na pudełku stosowne oznaczenia. A dorosły człowiek po pierwsze jest świadom konwencji obowiązujących w grach a po drugie ogląda w wiadomościach TV rzeczywistość, przy której przemoc i kontrowersje w tej grze to małe miki. Żal, że o czymś takim w ogóle toczą się w mediach dyskusje...

Edytowane przez Ghrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj premiera, nabyłem limita za 159zł (na Piecyka ; ) ) . Wydanie MEGA!!! Smaczki jak płyta vinylowa tylko dodają smaku.

Niezależnie od pieca i dodatków, podziel się w miarę możliwości pierwszymi wrażeniami:)

Na razie więcej piany w necie niż konkretów. Nawet demka nie uświadczysz na PStore heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje pierwsze wrażenia:

- graficznie to samo

- udało się zachować klimat jedynki

- na razie nie wiem czy fabuła będzie miała taki zwrot jak w jedynce

- niby nasz hero to Bidaddy, ale jest wyjątkowo słaby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC trochę lepsza grafa bo jest 60fps 1080p ale poziom detali podobny.

Sama gra to ten sam REWELACYJNY klimat z jedynki. Fajnie chodzi się zakutym w ten wielki ciężki skafander ; ) Czuć, że jest ciężki i są fajne smaczki jak go słyszmy podczas skoku czy np. jak kapie na nas woda to uderza jak w wiadro ; )

Lokacja ciągle zaskakują. np. spacery po dnie... huh. Przyznam się, że nie grałem w całą jedynkę więc zachwycam się bardziej ; ) 2 mam zamiar ukończyć a potem nadrobić jedynkę.

Szkoda, że wywali na PC obsługę Pada od X360 a jedynka to miała grrrrrrrrr ale jest szansa na patcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na PC trochę lepsza grafa bo jest 60fps 1080p ale poziom detali podobny.

Na PS3 istnieje możliwość włączenia 60fps... wystarczy w opcjach włączyć "Unlock Framerate" :angry:

Jeśli ktoś szuka edycji kolekcjonerskiej na PS3 to w MM takową widziałem w cenie 279 PLN ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem już po 2 big sister. Ogólnie w grze trzeba dość oszczędnie gospodarować zasobami, korzystać z otoczenia (kałuże, plamy ropy), dużo hakować. Każda big sister to spore wyzwanie. Multi po łojeniu w Kz2, czy ostatnim megaszybkim Mw2 zupełnie mi za pierwszym razem nie podszedł.

Edytowane przez silenthill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bio 2 skończony. :lol: niestety nie było takich fabularych zwrotów jak w jedynce. Multi mnie nie rusza więc gra idzie na sprzedaż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...