Skocz do zawartości
andsie1

Procesor wizyjny iScan VP30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Zamierzam kupić procesor wizyjny iScan VP30 amerykańskiej firmy DVDO, ale zastanawiam się, czy na progu HDTV w Polsce jest sens inwestowania w takie urządzenie. Proszę o opinie użytkowników lub osób, które miały styczność z tym procesorem.

Krótka charakterystyka urządzenia:
Procesor wizyjny iScan VP30 doskonale sprawdza się wszędzie tam gdzie wiele źródeł o różnych standardach wizyjnych ma być podłączonych do monitora lub projektora. Posiada cztery wejścia HDMI i jedno wyjście, a dodatkowo 11 wejść w różnych standardach.
Procesor potrafi zamienić sygnał o dowolnej rozdzielczości wejściowej do rozdzielczości natywnej jaką dysponuje współpracujący telewizor plazmowy, LCD czy projektor wizyjny, mieszczącej się w zakresie 480p–1080p.
Urządzenie posiada również pełną regulację wielkości obrazu co pozwala precyzyjnie dopasować go do posiadanego ekranu. iScan VP30 może służyć także, jako przełącznik źródeł sygnału audio i współpracuje ze źródłami cyfrowymi.

Adres strony:
[url="http://www.dvdo.com/pro/pro_isvp20.php"]http://www.dvdo.com/pro/pro_isvp20.php[/url]


Pozdrawiam Andrzej S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='andsie1' date='27.09.2006, 02:10 ']Witam!
Zamierzam kupić procesor wizyjny iScan VP30 amerykańskiej firmy DVDO, ale zastanawiam się, czy na progu HDTV w Polsce jest sens inwestowania w takie urządzenie. Proszę o opinie użytkowników lub osób, które miały styczność z tym procesorem.

Krótka charakterystyka urządzenia:
Procesor wizyjny iScan VP30 doskonale sprawdza się wszędzie tam gdzie wiele źródeł o różnych standardach wizyjnych ma być podłączonych do monitora lub projektora. Posiada cztery wejścia HDMI i jedno wyjście, a dodatkowo 11 wejść w różnych standardach.
Procesor potrafi zamienić sygnał o dowolnej rozdzielczości wejściowej do rozdzielczości natywnej jaką dysponuje współpracujący telewizor plazmowy, LCD czy projektor wizyjny, mieszczącej się w zakresie 480p–1080p.
Urządzenie posiada również pełną regulację wielkości obrazu co pozwala precyzyjnie dopasować go do posiadanego ekranu. iScan VP30 może służyć także, jako przełącznik źródeł sygnału audio i współpracuje ze źródłami cyfrowymi.   

Adres strony:
[url="http://www.dvdo.com/pro/pro_isvp20.php"]http://www.dvdo.com/pro/pro_isvp20.php[/url]
Pozdrawiam Andrzej S
[right][post="12094"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]


Bardzo dobre pudło tylko trochę drogie. Za ile możesz to kupić?

W dobie sygnałów HD sam odpowiedz sobie na to pytanie.
Czy chcesz skalować z 1080i do 1080p (czyli czy masz TV z 1080p). Jeżeli masz to może zdjęcie przeplotu (dobrze) robi TV.
Czy chcesz skalować sygnały SD (576i) do wyższych, czy zadowoli cię skaler wbudowany w playera czy nboxa?

BTW miałem Cinemateqa i byłem zadowolony.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!
Niestety nie posiadam LCD z obsługą 1080p ani możliwości formatowania obrazu w HD po wejściu cyfrowym (w moim TV to DVI), tylko opcje podstawowe. Większość dostępnych po analogu, jest nieaktywna. Bardzo dużo filmów w HD jest złej jakości i wymagają korekty parametrów obrazu. Zdarzają się filmy, które jakością nie odbiegają od filmów DVD przeskalowanych skalerem z odtwarzacza DVD, chyba nie o takie filmy nam chodzi. Sam mam w swoje kolekcji takie filmy i nie raz zastanawiałem się nad tym, dlaczego tak jest. Odpowiedź jest prosta. Filmy te, to nie prawdziwe HD tylko filmy DVD przeskalowane programowo na komputerze do rozdzielczości HD. Obecnie bardzo mało jest filmów w HD wyprodukowanych od początku do końca cyfrowo tak jak to było z pierwszymi płytami CD na których było słychać szumy taśmy lub płyty winylowej. Była to produkcja AAD a nie DDD. Dlatego bardzo często wolę oglądać filmy DVD z odtwarzacza DVD przeskalowane do HD (odtwarzacz Panasonic S97). Stąd narodził się pomysł zakupienia procesora wizyjnego. Według informacji producenta, procesor wizyjny iScan VP30 „ robi cuda” z obrazem bez względu na źródło sygnału. Tak mówi producent a jak jest w rzeczywistości?, tego nie wiem. Nie miałem możliwości obejrzenia w akcji takiego procesora. Mam duże doświadczenie z przetwornikami audio. Dlatego wiem, że oddzielny przetwornik a/c lub c/a jest bardziej skuteczniejszy niż zastosowany w odtwarzaczach CD i analogicznie jeżeli chodzi o wideo. Ponadto nie bez znaczenia jest bardzo dobra dostępność filmów DVD po atrakcyjnych cenach, a z filmami HD różnie bywa. Myślałem o zmianie LCD, ale też stanę przed takim samym problemem, zła jakość filmów DVD i brak możliwości definiowania przez użytkownika materiału w HD

Cena Procesor wizyjnego iScan VP30 na eBay kształtuje się w granicach 4,200 – 6.000 zł.
Pozdrawiam Andrzej S. Edytowane przez andsie1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do materiału HD zgadzam się w całej rozciągłości.

Tak jak pisałem miałem niemieckiego Cinemateqa, skalował on 576i z mojego Marantza DV8300 (component i) do 720p/1080i i efekt był znakomity. Mało tego, im lepszy był materiał wejściowy tym lepszy był efekt końcowy. I odwrotnie zgodnie ze znanym przysłowiem. Mój kumpel ma tego DVDO ale drugi albo trzeci model od góry i jest podobnie.

Jeśli masz kasę to kupuj bo ten sprzęt jest wart tej kasy. Ja swojej kolekcji DVD nie zamierzam wyrzucać.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='andsie1' date='27.09.2006, 21:29 ']Dlatego wiem, że oddzielny przetwornik a/c lub c/a jest bardziej skuteczniejszy niż zastosowany w odtwarzaczach CD i analogicznie jeżeli chodzi o wideo.

[right][post="12201"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

Analogię do transportu CD i zewnętrznego DAC-a audio i można zastosować jeżeli DVD ma wbudowane złącze SDI i takie samo złącze posiada video procesor.

pozdrawiam

P.S. (do forumowiczów)
Gwoli informacji, aby nie było niedomówień - pracuję w firmie, która jest od niedawna dystrybutorem DVDO w Polsce. Nie podam nazwy firmy ani innych namiarów aby nie uprawiać marketingu na forum.
Jeżeli jest sugestia ze strony forumowiczów aby się nie wypowiadać w kwestiach z którymi jest się "związanym finansowo" to oczywiście się zastosuję.
Jeżli ktoś z właścicieli portalu chce coś przetestować z DVDO to nie widzę problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gustaw' date='27.09.2006, 22:05 ']Analogię do transportu CD i zewnętrznego DAC-a audio i można zastosować jeżeli DVD ma wbudowane złącze SDI i takie samo złącze posiada video procesor.

pozdrawiam

P.S. (do forumowiczów)
Gwoli informacji, aby nie było niedomówień - pracuję w firmie, która jest od niedawna dystrybutorem DVDO w Polsce. Nie podam nazwy firmy ani innych namiarów aby nie uprawiać marketingu na forum.
Jeżeli jest sugestia ze strony forumowiczów aby się nie wypowiadać w kwestiach z którymi jest się "związanym finansowo" to oczywiście się zastosuję.
Jeżli ktoś z właścicieli portalu chce coś przetestować z DVDO to nie widzę problemu.
[right][post="12207"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]


Podaj info na privo.
Pozdrawiam Andrzej S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='andsie1' date='27.09.2006, 22:17 ']Podaj  info na privo.
Pozdrawiam Andrzej S.
[right][post="12208"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

Masz mojego maila :-)
Wymienialiśmy ostatnio maile w tej sprawie (o ile się nie mylę) :-)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gustaw' date='28.09.2006, 00:05 ']Analogię do transportu CD i zewnętrznego DAC-a audio i można zastosować jeżeli DVD ma wbudowane złącze SDI i takie samo złącze posiada video procesor.

pozdrawiam

P.S. (do forumowiczów)Jeżli ktoś z właścicieli portalu chce coś przetestować z DVDO to nie widzę problemu.[/quote]


Ooo - cenna inicjatywa !
O ile podłączenie napędu audio i wykorzystanie przetworników w SUPER amplitunerze jest oczywiste , to ciekawi mnie czy można doszukać się analogii z cyfrowym sygnałem video .

Do testu powinny stanąć :

- topowy model DVD - scaler - i aktualnie najlepszy odbiornik ( Pionek 5000 , Sharp XD1 )
- jako alternatywa : dolna półka z HDMI ( np. DENON 1930 ) i wykorzystanie scalera w jednym z powyższych odbiorników !

I teraz pozostaje pytanie : Czy kombinacja za "miliony" przyniesie wyraźnie lepszy efekt na takim odbiorniku , od kombinacji za " grosze" przy drugim zestawie ?

[size=7][color="red"]PODEJRZEWAM , ŻE NIE , A TO PEWNIE ZBURZY SPOKÓJ TYCH CO WYDALI "MILIONY" ! [/size][/color] :P

Z niecierpliwością oczekuję odważnych testerów ! :P

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='andsie1' date='27.09.2006, 23:29 ']... wiem, że oddzielny przetwornik a/c lub c/a jest bardziej skuteczniejszy niż zastosowany w odtwarzaczach CD i analogicznie jeżeli chodzi o wideo.[/quote]


[color="red"][size=7]Audio TAK - popieram całkowicie !
Video ... ??? Z jakiegoś powodu powątpiewam - może komuś po
konkretnych testach uda się mnie jakoś
przekonać - o co bardzo proszę ! [/size][/color] :P



Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='BoDeX' date='27.09.2006, 23:24 ']Do testu powinny stanąć :

- topowy model DVD - scaler - i aktualnie najlepszy odbiornik ( Pionek 5000 , Sharp XD1 )
- jako alternatywa : dolna półka z HDMI ( np. DENON 1930 ) i wykorzystanie scalera w jednym z powyższych odbiorników !

I teraz pozostaje pytanie : Czy kombinacja za "miliony" przyniesie wyraźnie lepszy efekt  na takim odbiorniku , od kombinacji za " grosze" przy drugim zestawie ?

[size=7][color="red"]PODEJRZEWAM , ŻE NIE , A TO PEWNIE ZBURZY SPOKÓJ TYCH CO WYDALI "MILIONY" ! [/size][/color] :P

Z niecierpliwością oczekuję odważnych testerów ! :P

Pzdr.
[right][post="12216"][/post][/right][/quote]

Witam
Popieram i z niecierpliwością oczekuje na ewentualny test procesora wizyjnego iScan VP30. Wtedy faktycznie okaże się, co jest wart i czy warto w niego inwestować i jak na jego tle wyglądają „zwykłe” odtwarzacze ze skalerem.

[size=7]Prośba do admina.
Gmeru !!! Wykorzystaj taką szanse przeprowadzenia testu iScan VP30. Test pokaże całą prawdę co są warte filmy, które udają HD.
[/size]
Pozdrawiam Andrzej S.

Edytowane przez andsie1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja z chęcią bym zobaczył jak sprawuje się VP30 skalując DVD, obraz z cyfry+ raz z TVN24, a raz Tele5, HBO. No i oczywiście czy daje coś poprawianie N na kanale HD. Skaler bym podłaczył do Pionieer-a PDP-5000EX i do Sharp-a XD1.
Nie wiem jaka jest cena VP30 w Polsce ale około 2000$ w USA to dla maniaka HD sporo. To prawie TV fullHD. Więc taki test pozwoliłby się kilku osobom przekonać co do zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='tuptus55' date='28.09.2006, 10:30 ']A ja z chęcią bym zobaczył jak sprawuje się VP30 skalując DVD, obraz z cyfry+ raz z TVN24, a raz Tele5, HBO. No i oczywiście czy daje coś poprawianie N na kanale HD. Skaler bym podłaczył do Pionieer-a PDP-5000EX i do Sharp-a XD1.
Nie wiem jaka jest cena VP30 w Polsce ale około 2000$ w USA to dla maniaka HD sporo. To prawie TV fullHD. Więc taki test pozwoliłby się kilku osobom przekonać co do zakupu.
[right][post="12245"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]


Mam "od ręki" demo VP 30 i iScan HD+. (jest wstępna propozycja od forumowicza w sprawie przetestowania VP 30 i zamieszczenia opinii na forum).
Czekam jeszcze na demo tańszego modelu iScan VP20 i "topowego" iScan VP 50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='tuptus55' date='28.09.2006, 10:30 ']Nie wiem jaka jest cena VP30 w Polsce ale około 2000$ w USA to dla maniaka HD sporo. To prawie TV fullHD. Więc taki test pozwoliłby się kilku osobom przekonać co do zakupu.
[right][post="12245"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

Witam!
Cena Procesora wizyjnego iScan VP30 na eBay kształtuje się w granicach 4,200 – 6.000 zł, a w Polsce…… to niech Ci Gustaw odpowie.
Pozdrawiam Andrzej S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pmcomp' date='27.09.2006, 21:48 ']Co do materiału HD zgadzam się w całej rozciągłości.

Tak jak pisałem miałem niemieckiego Cinemateqa, skalował on 576i z mojego Marantza DV8300 (component i) do 720p/1080i i efekt był znakomity. Mało tego, im lepszy był materiał wejściowy tym lepszy był efekt końcowy. I odwrotnie zgodnie ze znanym przysłowiem. Mój kumpel ma tego DVDO ale drugi albo trzeci model od góry i jest podobnie.

Jeśli masz kasę to kupuj bo ten sprzęt jest wart tej kasy. Ja swojej kolekcji DVD nie zamierzam wyrzucać.

Pozdro.
[right][post="12202"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]


Witam!!
Interesuje mnie, jak wygląda obraz z tunera i z komputera podłączonych do tego procesora. Jeżeli masz na ten temat wiedzę to daj info.

Pozdrawiam Andrzej S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,
Jak na razie nie ma zainteresowania testem procesora wideo, a szkoda. Mogłoby się okazać, że iScan VP30 jest w stanie zrobić wiele i cała prawda o HD legnie w gruzach a zwłaszcza kolekcje filmowe, które tak pieczołowicie zbieramy.

Pozdrawiam Andrzej S. Edytowane przez andsie1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gustaw' post='12248' date='28.09.2006, 12:14 ']Mam "od ręki" demo VP 30 i iScan HD+. (jest wstępna propozycja od forumowicza w sprawie przetestowania VP 30 i zamieszczenia opinii na forum).
Czekam jeszcze na demo tańszego modelu iScan VP20 i "topowego" iScan VP 50.[/quote]


Czyli jest zainteresowanie, Gustaw, czy możesz napisać coś więcej, kto to, na priv. i cenę w PL?


Czytałem opinię, że ogólnie scaler, który dobrze radzi sobie z SD, nie jest dobry do rozdziałek HD i odwrotnie.

Absolutnie test!!! W lokalnych warunkach nadawania wszystkich platform, dostępnych dvd playerów itd.

Dobry scaler i dyskusja nt. tv HD traci sens - można rozmawiać o designie!! ;)

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='TOmeKK' post='12524' date='01.10.2006, 15:48 ']Czyli jest zainteresowanie, Gustaw, czy możesz napisać coś więcej, kto to, na priv. i cenę w PL?
Czytałem opinię, że ogólnie scaler, który dobrze radzi sobie z SD, nie jest dobry do rozdziałek HD i odwrotnie.

Absolutnie test!!! W lokalnych warunkach nadawania wszystkich platform, dostępnych dvd playerów itd.

Dobry scaler i dyskusja nt. tv HD traci sens - można rozmawiać o designie!! :D

pozdr.[/quote]

Witam po krótkiej nieobecności.

Obecnie chęć przetestowania zgłosiło już kilka osób oraz redakcja czasopisma.
Najszybciej chęć dokonania testu zgłosił forumowicz pmcomp i sądzę, że własnie jemu należy się pierwszeństwo.
Dzisiaj uzgadniamy szczegóły.

Dla informacji: sugerowana cena VP 30 w Polsce to 6700 zł netto.
VP 20 - 5700 zł netto
VP 50 - 9540 zł netto

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gustaw' post='12588' date='02.10.2006, 08:45 ']Witam po krótkiej nieobecności.

Obecnie chęć przetestowania zgłosiło już kilka osób oraz redakcja czasopisma.
Najszybciej chęć dokonania testu zgłosił forumowicz pmcomp i sądzę, że własnie jemu należy się pierwszeństwo.
Dzisiaj uzgadniamy szczegóły.
pozdrawiam[/quote]

Witam!!
Nareszcie coś ruszyło w tym temacie. Skoro jakieś czasopismo (przypuszczam, że chodzi o Audio-Video) wyraziło chęć przeprowadzenia testu to sprawa jest warta uwagi. Mam nadzieję, że nasze forum będzie pierwsze i upubliczni test VP 30, a pmcomp zamieści go na forum.
Pozdrawiam Andrzej S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!!
Gustaw, czy możesz poinformować, jaka redakcja zgłosiła chęć przetestowania VP 30?
Pozdrawiam Andrzej S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='andsie1' post='12714' date='03.10.2006, 11:59 ']Witam!!
Gustaw, czy możesz poinformować, jaka redakcja zgłosiła chęć przetestowania VP 30?
Pozdrawiam Andrzej S.[/quote]

Zapytam czy mogę :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gustaw' post='12722' date='03.10.2006, 15:16 ']Zapytam czy mogę :-)[/quote]

OK.!
Zapytaj, ale to żadna tajemnica. Gdybyś podał wyniki testu przed jego upublicznieniem to może wtedy tak. A jak podasz nazwę redakcji to dla nich w pewnym sensie jest reklamą.
Cięgle jestem zainteresowany kupnem tego procesora, ale wiele pytań pozostało bez odpowiedzi. Mam nadzieje, że test rozwieje moje wątpliwości nie tylko moje i pomoże w podjęciu decyzji.
Pozdrawiam Andrzej S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[size=4][u]Info dla pmcomp[/u][/size]

Czy jesteś już w posiadaniu procesora wizyjnego iScan VP30 i czy przeprowadzisz jego test i umieścisz na forum?.
Pozdrawiam Andrzej S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,
Poszedłem na AudioShow z zamiarem m.in. zobaczenia w działaniu DVDO iScan VP30, który miał być zaprezentowany, ale niestety nie miałem możliwości tego doznać. VP30 posłużył jak typowy rozdzielacz sygnału. Dziwne jest dla mnie, że redakcja Audio-Video użyła procesora obrazu klasy High-End jako koncentratora połączeń a nie zaprezentowała jego możliwości. Były ku temu warunki do prezentacji tego urządzenia i pokazania jak się sprawuje jako skaler obrazu w stosunku do materiału w HDTV, który był prezentowany. Jedynie na początku prezentacji została podana nazwa i firma urządzenia. Próbowałem uzyskać więcej informacje o produkcje, ale niestety redaktor przeprowadzający prezentacje nie bardzo wiedział o co chodzi. Nadmienił, że jest to profesjonalne urządzenie i nie ma zastosowania w warunkach domowych i na rynku jest dużo odtwarzaczy DVD w cenie około 500 zł. posiadające skalery obrazu. Porównanie specjalistycznego procesora sygnałów wideo wysokiej rozdzielczości za 2000 dolarów do odtwarzacza DVD za 500 złotych jest dla mnie, co najmniej niezrozumiałe i pomyłką. Przypuszczam, że redakcja AV nienależycie przygotowała się do prezentacji na Audio Show.
Pozdrawiam Andrzej S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='andsie1' post='21614' date='12.11.2006, 01:24 ']
Witam,
Poszedłem na AudioShow z zamiarem m.in. zobaczenia w działaniu DVDO iScan VP30, który miał być zaprezentowany, ale niestety nie miałem możliwości tego doznać. VP30 posłużył jak typowy rozdzielacz sygnału. Dziwne jest dla mnie, że redakcja Audio-Video użyła procesora obrazu klasy High-End jako koncentratora połączeń a nie zaprezentowała jego możliwości. Były ku temu warunki do prezentacji tego urządzenia i pokazania jak się sprawuje jako skaler obrazu w stosunku do materiału w HDTV, który był prezentowany. Jedynie na początku prezentacji została podana nazwa i firma urządzenia. Próbowałem uzyskać więcej informacje o produkcje, ale niestety redaktor przeprowadzający prezentacje nie bardzo wiedział o co chodzi. Nadmienił, że jest to profesjonalne urządzenie i nie ma zastosowania w warunkach domowych i na rynku jest dużo odtwarzaczy DVD w cenie około 500 zł. posiadające skalery obrazu. Porównanie specjalistycznego procesora sygnałów wideo wysokiej rozdzielczości za 2000 dolarów do odtwarzacza DVD za 500 złotych jest dla mnie, co najmniej niezrozumiałe i pomyłką. Przypuszczam, że redakcja AV nienależycie przygotowała się do prezentacji na Audio Show.
Pozdrawiam Andrzej S.
[/quote]


Witam,

tak dzięki uprzejmości miałem w łapkach VP30. Jestem po testach, nawet obejrzałem brzuch klamora (bardzo ładne wnętrzności, mam fotki, pokażę :) ) ale testy odbywałey się na "starym" Samsungu DLP 1280x720. Właśnie jestem w posiadaniu SONY 1920x1080 i prze publikacją wolał bym raz jeszcze dostać do łapek klamorka i potestować z ekranem fullHD.
Wtedy coś opublikuję co by teścik był pełniejszy (szczególnie przejście z 1080i na 1080p).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pmcomp' post='21631' date='12.11.2006, 00:20 ']
Witam,

tak dzięki uprzejmości miałem w łapkach VP30. Jestem po testach, nawet obejrzałem brzuch klamora (bardzo ładne wnętrzności, mam fotki, pokażę :D ) ale testy odbywałey się na "starym" Samsungu DLP 1280x720. Właśnie jestem w posiadaniu SONY 1920x1080 i prze publikacją wolał bym raz jeszcze dostać do łapek klamorka i potestować z ekranem fullHD.
Wtedy coś opublikuję co by teścik był pełniejszy (szczególnie przejście z 1080i na 1080p).

Pozdrawiam
[/quote]
Dzieki z info.
Myślałem, że wcześniej upublicznisz informację i przekażesz więcej danych o tym urządzeniu i podzielisz się swoimi spostrzeżeniami na temat pracy tego skalera. W miesiącu grudniu redakcja Audio-Video opublikuje test DVDO iScan VP30. Jeżeli możesz to podaj trochę szczegółów z testu na podstawie tych informacji, które posiadasz. Zdjęcia mile widziane. Jeżeli nie chcesz upubliczniać testu przed jego finalną wersją to podaj info na privo. Z góry dziękuję.
Pozdrawiam Andrzej S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...