Skocz do zawartości
michalmichalmichal

Od kiedy to NG wersja SD jest w n?wg strony NG jest w n

Rekomendowane odpowiedzi

W polsacie też jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktos powinien ich oswiecic. Jak ktos ma kontakt do nich to niech to poprawia bo wprowadzaja w błąd.

A jak Bozia nauczyła z rozumem w klawisze klepać to może sam do nich napiszesz?

Ale co tam, lepiej się wysługiwać :rolleyes: .

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak Bozia nauczyła z rozumem w klawisze klepać to może sam do nich napiszesz?

Ale co tam, lepiej się wysługiwać :rolleyes: .

Pozdro

Pmconp jak Bozia ciebie obdazyła takim rozumem to napisz ty lyb inny przemadrzały moderator jak wypisac sie z tego forum( usunac profil lub cos w tym rodzaju, chyba przewidzieliscie ze zdazy sie ze ktos bedzie sie chcial wypisac z takiego forum) bo szkoda naprawde czasu i zycia na pisanie tutaj i zagladanie kilka razy dziennie a przeciez wy własciciele forum nie prowadzicie go charytatywnie a ja bede pisał uczestniczyl aktywnie w tym forum i czytal ze jak mi Bozia rozum dała. Wypisuje sie tylko czekam na info jak to zrobic bo przegladalem swój profil i jakos nie widze tam takiej opcji a nie satysfakcjonuje mnie po prostu zaprzestanie wchodzenia na to forum i wolalbym sie formalnie wypisac. Mozecie mi na priv wyslac info jak sie wypisac formalnie. Czekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pmconp jak Bozia ciebie obdazyła takim rozumem to napisz ty lyb inny przemadrzały moderator jak wypisac sie z tego forum( usunac profil lub cos w tym rodzaju, chyba przewidzieliscie ze zdazy sie ze ktos bedzie sie chcial wypisac z takiego forum) bo szkoda naprawde czasu i zycia na pisanie tutaj i zagladanie kilka razy dziennie a przeciez wy własciciele forum nie prowadzicie go charytatywnie a ja bede pisał uczestniczyl aktywnie w tym forum i czytal ze jak mi Bozia rozum dała. Wypisuje sie tylko czekam na info jak to zrobic bo przegladalem swój profil i jakos nie widze tam takiej opcji a nie satysfakcjonuje mnie po prostu zaprzestanie wchodzenia na to forum i wolalbym sie formalnie wypisac. Mozecie mi na priv wyslac info jak sie wypisac formalnie. Czekam

As you wish.

Pa, pa ... żegnamy na własne życzenie.

Pozdro i powodzenia ... może w innym wcieleniu.

Temat zamykam.

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...