Skocz do zawartości
Lukasz436

Oszukać Przeznaczenie 4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie;

Miałem dzisiaj okazję obejrzeć film Oszukać Przeznaczenie 4 na Blu-Ray. Wypożyczyłem go z wypożyczalni.

Liczyłem na dobre kino. Niestety jak się okazało były to najgorsze 81 minut kinematografii jakie widziałem w ostatnich czasach. Film nudny, przewidywalny.

Gorąco wszystkim nie polecam - lepiej kupić coś innego a nawet wypożyczyć.

Oceny:

Film: 1 na 10

Obraz: 9 na 10

Dźwięk: 9 na 10

Dodatki: 8 na 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pamiętamy cenę :P masakra w takim razie podwójna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczyłeś na dobre kino sięgając po "Oszukać Przeznaczenie 4"? Niepoprawny optymista... :)

Ciekawe ile tego shitu im się sprzeda za te sugerowane 169.99. Tego nawet za 69.99 nie ma sensu kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O faktycznie, chyba przesadziłem, oczywiście cena sugerowana to 169.90 PLN. W związku z tych chciałem oficjalnie i serdecznie przeprosić firmę Galapagos o pomówienie i sugerowanie, że są skretyniałymi zdziercami, których powinno się publicznie powiesić za jaja.

http://www.punkt44.pl/blu-ray/59920,oszuka...lary_3d%29.html

Edytowane przez maxiuca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maxiuca

Masz zupełną rację przecież i 69zł to za dużo... Nośnik nośnikiem, jakość ważna, ale jak sam film kiepski to i tak lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak dzisiaj dzwoniłem do Galapagos to się dowiedział że w wyższej cenie (tj. 149,99zł) będą tylko wydania wzbogacone (np. właśnie o okulary 3-D). Pozostałe wydanie pozostają w "normalnej" cenie 119,99zł.... heheheheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba by załozyć jakiś kanał dystrybucji tanich płyt BluRay w polsce , ciekawe jak by sie zachował rynek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak dzisiaj dzwoniłem do Galapagos to się dowiedział że w wyższej cenie (tj. 149,99zł) będą tylko wydania wzbogacone (np. właśnie o okulary 3-D).

A pytałeś się czy te okulary mają zdobienia z platyny? A może są wysadzane jakimiś kamieniami szlachetnymi, każda para jest ręcznie podpisywana przez nagą Paris Hilton?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

119 zł za taką kiszkę to i tak za dużo! 59 zł bym za to nie dał!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3D w SD na papierowych TRZYDE bezcenne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podobały ... okulary jakie mieli bohaterzy na jakimś seansie 3D. Gdybym takie miał na Avatarze, gdyby takie były w naszych kinach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sugerowane 169.99 ??????????

Łomatko..... ;)

To jeszcze nic, niektórzy to mają nawet sugestie w nosie. Dzisiaj znalazłem taką oto ofertę KUP TERAZ "OSZUKAĆ PRZEZNACZENIE 4 polski lektor [2BLU-RAY]" cena 179,99 zł i to wszystko już od 22 stycznia. Nic tylko brać :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem wczoraj z ciekawości do Beverly ale nawet 18zł było mi szkoda na to coś ; ) a może lepiej: miejsca na dysku ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... szkoda na to coś ; ) miejsca na dysku ; )

No i uwaga - full zajmuje 16GB !!!!!!!!!!!!!!!! To jakiś koszmar !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najdziwniejsze jest to ze ludzi kupuja ten film masowo - na allegro ktos kto sprzedaje go za 149,90 + przesylka ma juz 10 "kup teraz".

Pewnie jak widza ze to wersja 3D to wyobrazaja sobie ze zobacza Avatara w domu na telewizorze... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebyś wiedział, że to na pewno chodzi o to 3D. A to zwykłe SD.... eh dobry moment widzę wybrali wydawcy BD, żeby sprzedać coś w ramach akcji 3D (bo jest na czasie...).

Takie pseudo 3D Ready....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz nie mowiac o tym ze oglada sie to tymi kolorowymi okularkami. Moim skormnym zdaniem w ten sposob calego filmu sie nie da obejrzec - kolory sa przez to beznadziejne, az oczy bola, juz pomijajac nawet czy to HD czy SD.

Edytowane przez droo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś mogę polecić ten film to tylko ze względu na 3D i duży ekran w kinie. Na blu-ray szkoda kasy. I te papierowe okulary....

Sam film niczym się nie różni od poprzednich części a na pewno nie jest od nich w niczym lepszy, ot kolejna cześć, która jest łatwa do przewidzenia i zrobiona trochę jakby na siłę i bez pomysłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to hicior, wszyscy forumowicze biegną kupić :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po drodze niech wstąpią do BHV :D

... i wypożyczą jakiś dobry film. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...