Skocz do zawartości
Gmeru

Jaka kablówka oferuje jednocześnie telewizję i internet ?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, potrzebuję listę kablówek, które oferują oprócz telewizji także internet. Chodzi mi o te mniej znane. Kablówki typu: Aster, Vectra, UPC, Multimedia Polska to wiadomo. Ale co jeszcze? Dzięki za wszelki info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O właśnie o takie mi chodzi. Kto tam jeszcze korzysta z czegoś bardziej egzotycznego ? : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Sosnowcu i bodajże Szczecinie jest SAT-MONT-SERVICE, a ostatnio reklamuje sie STREAM www.stream.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Poznaniu ENEA

ale szczerze odradzam ten SYF

krewny ma wykupione tzw HaDe - Ludzie jak to wygląda - jak średniej jakości SD z satelity. Podejrzewam że technicznie stoi PONIŻEJ standardu PAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w Poznaniu ENEA

ale szczerze odradzam ten SYF

krewny ma wykupione tzw HaDe - Ludzie jak to wygląda - jak średniej jakości SD z satelity. Podejrzewam że technicznie stoi PONIŻEJ standardu PAL

@mobor, 'INEA' :) (TV, Internet i telefon, wg informacji na stronie 'Nasza oferta obecnie dostępna jest w Poznaniu, Koninie, Słupcy, Wolsztynie, Wrześni, Śremie, Swarzędzu, Grodzisku Wielkopolskim, Kórniku, Turku, Nowym Tomyślu i Murowanej Goślinie.')

Co do jakości HD, nie mam porównania z niczym poza BD, ale dla mnie MTVHD, TVP HD, Eurosport HD i Discovery HD z INEI nie wyglądają najgorzej.

Natomiast net mam od nich od wielu lat i jestem zadowolony. żadnych większych problemów. Aczkolwiek ważne jest, żeby był bezpośredni od INEI, a nie od jednej z kilku współpracujących z nimi firm (tak jest w kilku miejscach Poznania).

Pozdrawiam,

silver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ELPOS Białystok TV (powyżej średniej) + internet ( stabilny i przyzwoita predkość ) + telefon (nie wiem nie korzystam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej, potrzebuję listę kablówek, które oferują oprócz telewizji także internet. Chodzi mi o te mniej znane. Kablówki typu: Aster, Vectra, UPC, Multimedia Polska to wiadomo. Ale co jeszcze? Dzięki za wszelki info.
Kablówka Vectra ;)

Czytanie ze zrozumieniem to coraz rzadsza umiejętność...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@mobor, 'INEA' :) (TV, Internet i telefon, wg informacji na stronie 'Nasza oferta obecnie dostępna jest w Poznaniu, Koninie, Słupcy, Wolsztynie, Wrześni, Śremie, Swarzędzu, Grodzisku Wielkopolskim, Kórniku, Turku, Nowym Tomyślu i Murowanej Goślinie.')

Co do jakości HD, nie mam porównania z niczym poza BD, ale dla mnie MTVHD, TVP HD, Eurosport HD i Discovery HD z INEI nie wyglądają najgorzej.

Natomiast net mam od nich od wielu lat i jestem zadowolony. żadnych większych problemów. Aczkolwiek ważne jest, żeby był bezpośredni od INEI, a nie od jednej z kilku współpracujących z nimi firm (tak jest w kilku miejscach Poznania).

Pozdrawiam,

silver

Masz rację INEA- ja nie jestem w ich zasięgu

Krewny pokazywał mi kanały TV-ES i TVN-HD - w wersjach "HD" i klasycznych z kablowej wersji STB Technisat na 46" Bravii FulHD

Był taki syf że własnorecznie musiałem się upewnić czy aby na pewno podłaczone jest wszystko HDMI i czy aby na pewno tuner wypuszza 1080i

Jedno wielkie MYDŁO

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.tesat.pl

Internet, TV (HD też - 13 kanałów), telefon.

mobor, a wystarczyło włączyć C+ HD - ja widziałem na projektorze Planara i ekranie ponad 100". Wyglądało DOBRZE.

Edytowane przez radosuaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm C+ HD nie mam ale obił mi się o oczy RIP z C+ /jakiś dokument/ i też szału nie było. Porównuję do bluray - pewnie za dużo wymagam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tymże samym projektorze widziałem BD ("Żywot Briana" i "Secret Window") oraz Gran Derbi i wypadło to całkiem przyzwoicie. Może dokument był zgrywany z HD, ale nie był w HD. Zresztą sport, szczególnie Premier League, wypada dużo lepiej moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w Poznaniu ENEA

ale szczerze odradzam ten SYF

krewny ma wykupione tzw HaDe - Ludzie jak to wygląda - jak średniej jakości SD z satelity. Podejrzewam że technicznie stoi PONIŻEJ standardu PAL

Powinieneś zweryfikować opinię z innym odbiornikiem zanim wydajesz takie sądy, to coś u krewnego a nie w Inei. Mam porównanie HD w Inei, UPC i sat C+/N (i oczywiście Blu-ray) i uważam, że jakość HD w Inei jest rewelacyjna. Piksel-w-piksel jak powinno być, żadnych rozmyć, 1080 25fr/s bitrate dochodzący w dynamicznych scenach do 18 MBit/s. Aż pstryknąłem aktualnie toczący się mecz tenisa, masz porównanie Eurosport i Eurosport HD w Inei. Jeśli to Cię nie przekona to mogę wrzucić fotkę w pełnej rozdziałce, gdzie widać piksele, żadnego szumu itd, jak z kompa czy BD.

707b7c0f7999eca4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powinieneś zweryfikować opinię z innym odbiornikiem zanim wydajesz takie sądy, to coś u krewnego a nie w Inei. Mam porównanie HD w Inei, UPC i sat C+/N (i oczywiście Blu-ray) i uważam, że jakość HD w Inei jest rewelacyjna. Piksel-w-piksel jak powinno być, żadnych rozmyć, 1080 25fr/s bitrate dochodzący w dynamicznych scenach do 18 MBit/s. Aż pstryknąłem aktualnie toczący się mecz tenisa, masz porównanie Eurosport i Eurosport HD w Inei. Jeśli to Cię nie przekona to mogę wrzucić fotkę w pełnej rozdziałce, gdzie widać piksele, żadnego szumu itd, jak z kompa czy BD.

707b7c0f7999eca4.jpg

to co ja widzialem w HD bardziej przypominało Twój lewy screen niż prawy- zapewniam

Jako że nie ja jestem abonentem- nie mnie reklamować- pisze tylko o tym co widziałem i mogę tylko współczuc krewnemu takiego obrazu.

Nie wiem co jest powodem takiego stanu rzeczy ale zakłądajac że sygnał idzie do TV przez HDMI a TV zapala 1080i - wina jednoznacznie wskazuje na dostawcę a nie odbiorcę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...