Skocz do zawartości
Gmeru

CD Projekt - filmy już są ale jaka cena O_O

Rekomendowane odpowiedzi

No już widziałem w MM pierwsze filmy od CD Projekt. Cena zabójcza: 129zł. :) bravo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We Wrocku w M/M jeszcze nie widzialem, dzisiaj bylem ale gdy cena bedzie taka okolo 130 zl, to smiech na sali. :)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle, wygląda na to że Piraci będą po +- 130zł za sztukę, trylogia 390 zł ech a miałem nadzieję na normalną cenę, ale to chyba nie możliwe w tym naszym pięknym kraju. Generalnie to ceny idą w górę a nie w dół i nie ma znaczenia czy film miał premierę 2 lata temu czy 2 dni temu ceny takie same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to nieźle, wygląda na to że Piraci będą po +- 130zł za sztukę, trylogia 390 zł ech a miałem nadzieję na normalną cenę, ale to chyba nie możliwe w tym naszym pięknym kraju. Generalnie to ceny idą w górę a nie w dół i nie ma znaczenia czy film miał premierę 2 lata temu czy 2 dni temu ceny takie same.

tacy sami niechluje i pazerne (cenzura) jak cała reszta pożal się boże dystrybutorów - Odlot tylko z jednym dyskiem blu choć jest wydanie z dwoma ("po co się męczyć - Imperial robił tak samo i było dobrze , więc my pójdziemy "dobrym" przykładem " :lol: ) a ci sami Piraci na czeskim filmcity kosztują 96 złotych i przynajmniej pepiki wiedzą kiedy to wydadzą . I jeszcze jedno -czy ten "prężny i nowy " dystrybutor ma jakąś stronę z zapowiedziami filmów ? W końcu jak są tacy hmmmm...to powinni do diabła mieć ! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To rynek jak każdy inny gdzie obowiązuje zasada popytu/podaży. Więc jak chcą sprzedawać choćby i po 200 ich sprawa - życzę powodzenia. A za jednego pirata, którzy nawiasem mówiąc są średnio udani to mogę dać max. 100 zł (i tak za dużo, ale nich będzie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Cd Projekt nic lepiej nie mówcie. Jak zadzwoniłem do nich w sprawie zapowiedzi Blu-Ray, to po pierwsze Pani spytała się co to jest, a po drugie odpowiedziała że u nich panuje zasada że się piszę e-maila i z nikim mnie nie połączy bo nie może... Napisałem tego e-maila miesiąc temu z pytaniem o zapowiedzi oraz ceny. Do dzisiaj nie uzyskałem odpowiedzi zwrotnej. Tjooooo wszystko co mam do powiedzenia o nowym dystrybutorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CD Projekt swego czasu zrozumiał, że na rynku gierek warto jednak powalczyć z piractwem poprzez tanie serie klasyków itd. I taki rynek powstał.

Na rynku BD postanowili zacząć od początku.... Gratulacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że w ich rękach prawie nic nie ma ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam doceniać imperialowe kupony... :angry2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam ich wszystkich (dystrybutorów) w doopie, nie kupuję i nie mam zamiaru,

poczekam sobie cierpliwie, nawet parę lat, i potem wszystkie ciekawe filmy kupię sobie za 9,99 zł, tak jak dzisiaj DVD.

Skoro w UK płyty BR są średnio po 10 Funtów (40 kilka zeta), to tym wszystkim pazernym whojom w Polsce mówię stanowcze NIE.

pozdr.

Arecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem wczoraj "Zawrót głowy" (Vertigo) Hitchcocka na DVD. Na Amazonie coś ok. 4,5 GBP, a na Allegro 19,99. Czyli jednak można... Ciekawe tylko, ile lat będziemy musieli poczekać :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zakładać nowego tematu więc piszę tutaj.

W październiku CDP ma zamiar wydać na Blu-ray "Piękną i Bestię", jeden z najlepszych filmów wytwórni Disney'a. Osobiście czekałem na to wydanie, bo jest to naprawdę piękny film, jednak wczoraj na stronie CDP pojawiła się informacja o tym wydaniu i aż uwierzyć nie mogłem. Nasz "kochany" dystrybutor chce nam zaserwować wersję 1-płytową w cenie 99,99zł. Wszystkie cywilizowane kraje dostają wersje 3-płytową (2xBlu-ray + 1xDVD), a my jak zwykle jesteśmy w d..ę dymani (Czesi również). Moim zdaniem to kpina w żywe oczy; z tego co się orientuję na drugiej płycie miały się znaleźć komentarze do filmu i dodatkowe dwie jego wersje (w sumie miały być dostępne trzy wersje filmu), o grach i innych dodatkach wspominać już nie będę. Według strony dystrybutora w Polsce dostępne będą tylko takie dodatki:

? Historia tej historii - kulisy filmów Disneya

? Teledysk Beauty and the Beast w wykonaniu Celine Dion i Peabo Brysona

? Muzyczna rozmowa z Alanem Menkenem, Donem Hahnem oraz Richardem Kraftem

? Na Broadwayu

? Teledysk

? Alternatywny początek filmu

To już wydanie DVD będzie zawierało więcej dodatków ;) Liczyłem, że CDP będzie porządnie wydawał filmy, bo w końcu obiecywali, że wydania na naszym rynku nie będą się różniły od tych, które będą wydawane w innych krajach, a w rezultacie dostajemy najbiedniejsze wydania na świecie. Imperial też święty nie był, bo w końcu kilka wydań DVD z "Platynowej kolekcji" też skopali ("np. Mała syrenka" i "Kopciuszek"), jednak Blu-ray wydawali świetnie, a to co CDP wyprawia z filmami Disney'a i Buena Vista, to aż się w głowie nie mieści. Dzięki CDP dostaliśmy gołe wydania wszystkich trzech części "Piratów z Karaibów" i "Ratatuj", wznowienia filmów będą tylko 1-płytowe, pomimo że Imperial wydał dwie płyty ("Wall-E", "Książę Kaspian"), nadchodzące premiery ("Toy Story 3", "Książę Persji") też mają być ogołocone z dodatkowych płyt, a w dodatku w niektórych filmach ("Twierdza", "Con Air") dostaniemy polskiego lektora w STEREO :lol: Nie wiem ile w tym winy CDP a ile polskiego Disney'a ale ja wykastrowanych wydań nie mam zamiaru kupować. CDP po genialnym wydaniu "Królewny Śnieżki i siedmiu krasnoludków" chyba obrósł w piórka i kombinuje jak zarobić najwięcej kasy najmniejszym kosztem. Nie tędy droga CDP; Polacy nie są tacy głupi, żeby kupować wszytko co wydacie. Jeżeli filmy Blu-ray byłyby wydawane naprawdę porządnie, tak jak w innych krajach, to z pewnością kupiłbym polskie wydanie nawet gdyby kosztowało 150zł (myślę tutaj o "Pięknej i Bestii"), a tak macie już jednego klienta mniej i chyba nie tylko, bo patrząc po komentarzach na waszej stronie pod filmem, nie tylko ja jestem oburzony waszym sposobem wydawania filmów.

Piękna i Bestia (Blu-ray)

Jak myślicie jest jakiś sposób żeby CDP przejrzał na oczy? Może trzeba by do nich napisać w tej sprawie albo do polskiego oddziału Disney'a, bo to chyba oni przygotowują płyty? Imperial się ocknął i teraz ich wydania są świetne (Galapagos podobnie), a CDP zwyczajnie wraca do praktyk sprzed kilku lat.

Edytowane przez Inuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram przemowienie im do rozsadku bo to nie pierwsza tego typu historia z CDP. Tak samo okaleczyli z dodatkow Ratatuja i Odlot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem LIPA, wkurza mnie jak wchodzę sobie na bluray.com czytam opisy płyt, praktycznie normą stają się wydania BD+DVD z wieloma dodatkami, a tu takie coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, tylko gdzie wysłać taki list? Zna ktoś jakiś e-mail do działu filmowego CDP? Na ich stronie znajduje się tylko do działu współpracy i marketingu, który ponoć zajmuje się tylko grami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez dluzszy czas na stronie w ogole nie mieli informacji o wydawaniu filmow - ogolnie porazka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poza info na stronie nic sie czlowiek od nich nie dowie... chcialem sie kiedys dowiedziec czy beda wydane sezony 4,5,6 LOSTow na blu ray i nic... na maile nie odpisali, przez telefon nic nie powiedza... i chyba zakupie w UK... aa miałem szczera chec zakupu wydania PL...

Edytowane przez tomalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce wiele poważnych firm to ignoranci. Gdyby czytali to co piszą konsumenci, to by z pewnością mieli większy utarg dzięki ilości sprzedanych kopii (na zasadzie supermarketów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CD Project:

Twierdza, Piorun, Con Air, Dzwoneczek, Opowieści z Narnii 1 i 2, Bez twarzy, Skarb narodów 1 i 2, Wall-E, Miasteczko Halloween, Pearl Harbor, Potwory i spółka w cenach 50-54 zł

http://www.empik.com/szukaj/filmy?c=film-f...et=blu-ray+disc

Zapachniało normalnością...

Edytowane przez gees

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CD Project:

Twierdza, Piorun, Con Air, Dzwoneczek, Opowieści z Narnii 1 i 2, Bez twarzy, Skarb narodów 1 i 2, Wall-E, Miasteczko Halloween, Pearl Harbor, Potwory i spółka w cenach 50-54 zł

http://www.empik.com/szukaj/filmy?c=film-f...et=blu-ray+disc

Zapachniało normalnością...

Starocie w cenie i tak zawyżonej w porównaniu do Zachodnich cen :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wykastrowanej wersji "Pięknej i Bestii" to na forum CDP założyłem odpowiedni temat w którym można się wypowiedzieć. Im więcej tym lepiej. W sumie miała powstać petycja ale pewne problemy techniczne na to nie pozwoliły, a tak będzie szybciej i mam nadzieję lepiej. Pamiętajcie, że nie tylko o "Piękną i Bestię tutaj chodzi ale również o inne tytuły, które maja się ukazać w przyszłości. Już dzisiaj prawie pewne jest, że Toy Story 3 również zostanie pozbawione dodatkowych płyt. Taki Imperial po dosyć ostrej krytyce przejrzał na oczy i obecnym wydaniom Blu-ray praktycznie nie można nic zarzucić, to samo z Galapagos. Może i w tym przypadku dystrybutor się obudzi?

Piękna i Bestia - temat na forum CDP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w sumie to Piękna i Bestia wyszła w końcu, czy nie, bo Bludvd ma jako produkt niedostępny, podobnie Empik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszła już jakiś czas temu. Cena 99zł w sklepach Empik, Media itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...