Skocz do zawartości
olatigid

Panasonic DMP-BD10EG-S Blu-ray Disc-Player

Rekomendowane odpowiedzi

....śpieszę donieść, że niespodziewanie do sprzedaży wszedł
Panasonic DMP-BD10EG-S Blue-ray Disc-Player !!!!!!!!!!!!!!!
dostępny od ręki rzec można
[b]Odtwarzanie:[/b]
Blu-ray Disc
BD-Video
DVD-Video
DVD-Audio 7.1
DVD-RAM
DVD-R (DL)
DVD-RW
DVD+R (DL)
DVD+RW
SVCD
Video-CD
Audio-CD
HDCD
MP3 (CD-R/RW)

JPEG (CD, DVD-RAM)

[b]Video:[/b]
297 MHz/14bit Video D/A-
P4HD-Technologie
16-Level Motion Detection
Diagonal Processing
i/p Converter 1080p
Converting 1080p
Progressive Scan PAL/NTSC

[b]Audio:[/b]
192 kHz/ 24Bit Audio D/A
Digital Remaster Processing
Dolby Digital Plus
Dolby Digital Decoder
DTS Decoder
Advanced Virtual Surround Sound
Dialogue Enhancer
PCM-Audio
MPEG2

[b]WE/WY:[/b]
HDMI
HDAVI Control System
Digital-out coax.
Digital-out opt.
Component out
S-Video out
Video-out
Scart 1
Audio-out (7.1)
[img]http://www.cyberport.de/item/7609/1020/0/77363/mall/1/pic/bild2/it77363B302-137_200.JPG[/img]
Uwaga: cena 5999 pln brutto, czyli dla naprawdę prawdziwych maniaków !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy to juz wersja na EU?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, czym się rózni Blu-ray Disc od BD-Video, że to tylko nośnik danych jest?
Jak tak, to powinno być w opisie jaki formaty łapie.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='olatigid' date='18.09.2006, 21:05 ']Uwaga: cena 5999 pln brutto, czyli dla naprawdę prawdziwych maniaków !!![/quote]


To prawie 2 000 $ - za taką kwotę można kupić 4 Toshiby 2 generacji ( A2 ) :P,
lub 2 szt Samsunga z Allegro :)
Kogoś nieźle stuknęło w Panasonicu .


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! mam propozycję może by tak dobrym zwyczajem teśik tego bluraya , bo opublikowany na sąsiednim forum jest mało precyzyjny tymbardziej ze dorwałem test w prasie niemieckiej i bardzo go chwalą ? więc apelik do Kolegi gmeru-prosimy o test. :( no icena znacznie poszła w dół.
Pozdro wlodek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='wlodek1956' post='23147' date='19.11.2006, 22:13 ']
Witam ! mam propozycję może by tak dobrym zwyczajem teśik tego bluraya , bo opublikowany na sąsiednim forum jest mało precyzyjny tymbardziej ze dorwałem test w prasie niemieckiej i bardzo go chwalą ? więc apelik do Kolegi gmeru-prosimy o test. :) no icena znacznie poszła w dół.
Pozdro wlodek.
[/quote]
To znowu ja ;) jak do cholery sprawdzić sprzęt - jak w sklepie jest tylko na zamówienie???????????
we wrocku nie ma możliwości sprawdzenia Kolego Gmeru sprawdz jak się spisuje panas zwłaszcza przy ekranach hd-ready 13.../7... bo testy w prasie zagranicznej poddają to pod wątpliwośc. Pozdro wlodek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ludzi !!
Czy Wam się wydaje że tescik to taka prosta sprawa?
Najpierw trzeba wyżebrać sprzęt u producenta, a z tym tez jest problem, bo w większości wielcy przedstawiciele producentów w PL nie mają nowości, a szybciej je mają dystrybutorzy, którzy stają często na głowie aby zdobyć sprzęt na testy !!! Bo takie rzeczy producentów nie interesują !
Przykład pioneera który nie potrafił przez miesiąc sprowadzic jednej sztuki plazmy full hd na Audio show, zanejące, nie potrafił albo miał to gdzies...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ceny z oficjalnej strony Panasonica są zawsze kosmiczne.
[url="http://www.skapiec.pl/site/szukaj/?sz=&szukaj=bd10&kategoria=-2"]http://www.skapiec.pl/site/szukaj/?sz=&...mp;kategoria=-2[/url] ta tutaj też jest duża ale wygląda już lepiej. Faktycznie w chwili kiedy nie wiadomo jaki standard zwycięży - sprzęt dla prawdziwych maniaków:) , których zresztą serdecznie pozdrawiam. PZZR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='olatigid' post='23244' date='20.11.2006, 14:39 ']
ludzi !!
Czy Wam się wydaje że tescik to taka prosta sprawa?
Najpierw trzeba wyżebrać sprzęt u producenta, a z tym tez jest problem, bo w większości wielcy przedstawiciele producentów w PL nie mają nowości, a szybciej je mają dystrybutorzy, którzy stają często na głowie aby zdobyć sprzęt na testy !!! Bo takie rzeczy producentów nie interesują !
Przykład pioneera który nie potrafił przez miesiąc sprowadzic jednej sztuki plazmy full hd na Audio show, zanejące, nie potrafił albo miał to gdzies...
[/quote]
witam! a może by tak czytać ze zrozumieniem? test " taki sobie " jest u sasiadów - sam bym przetestował sprzecik ale wirtualnie nie jest to wykonalne!! :P może w warszawie jest choć 1 sztuka aby podpiąć ja do lcd-ka zwłaszcza jak pisałem niepewnośc dotyczy pracy na ekranach hd-ready. Nikt o zdrowych zmysłach nie oczekuje suuuuper testu nowości światowej jak np. samsunga ale mówimy o podobno dostępnym sprzęcie.
Chyba wszystkich zainteresuje fakt współpracy z tym czy tamtym tv zresztą ten temat dotyczy o dziwo i tunera N!. Oblazłem kilka sklepów wykonałem kilkanaście telefonów i kiszka :)
Wię podtrzymuję prośbę o info jak w poprzednim poście.wlodek ;)
P.S. dzięki uprzejmości Kolegów namierzyłem samsunga i mam wyrobioną opnię a chciałby to samo zrobiś z panasonikiem (ale uparty facet ze mnie)Pozdro. ;)

Edytowane przez wlodek1956

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! od dziś jestem szęsliwym posiadaczem panasonika !!!! ale o testach mogę zapomnieć nie dali płytki demo więc kicha zwykłe dvd chodzi suuuuper ale nie poto go nabyłem - mam wypalarkę LG BD ale komp za słaby do HDV wię jeszcze trochę kasy i będzie super (tak myślę)
Pozdrawiam HD-Maniaków :)
HDMANIACY WSZYSTKICH KRAJÓW łączcie się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! dostałem pierwszy film na BD XXX i info od Panasa , że płyta demo mi się należy czyli dojdzie jeszcze płytka demo :) Pierwsze wrazenia są powalające TV sony 40c. z serii A10 HD ready czyli 13.. coś tam na 7.. coś tam na płytce są zwiastuny 2 filmików i jeden już zamówiłem STEALTCH sooory jak pokręciłem tytuł ale filmik , natomiast XXX znany jest O.K. są sceny jak zjazd ze stoku na desce z lawiną tak ostrej lawiny z takiej odległości nie widziałem .... :( a co do dzwięku no robi wrażenie mimo , że DD 5,1 nie + ale kanały śmigają no i ta dynamika w tym tygodniu podłączę poprzez wejście 5,1 analog i podobno bedzie się działo (pełne PCM ) Moja ocena na dziś Panas jest wart tej nie małej ceny! Pozdrawiam wlodek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! panas wczoraj (z poprawką ) udostepnił nowy firmware o nr 2,0 i ...... doano obsługe DD-HD , DTS-HD i to słychać u mnie po wujściu PCM-5,1 ;) Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że możliwe są takie upgrady bo odtwarzacz tani nie jest i szkoda by było kupować nowy model bo czegoś tu nie dano ; ) (za TAKĄ KASE). Ale chyba oni to z góry założyli bo nie sądzą, żeby ot tak upgrade dodawał dekodery na pokład ;p (chyba nie softowo....)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' post='45235' date='19.04.2007, 12:12 ']Fajnie, że możliwe są takie upgrady bo odtwarzacz tani nie jest i szkoda by było kupować nowy model bo czegoś tu nie dano ; ) (za TAKĄ KASE). Ale chyba oni to z góry założyli bo nie sądzą, żeby ot tak upgrade dodawał dekodery na pokład ;p (chyba nie softowo....)[/quote]
Dekoduje sie zawsze programowo, to zaden problem dla tych prockow,
ktore sa montowane w dzisiejszych odtwarzaczach. Nie potrzeba juz nawet
zadnych specjalizowanych DSP. Niestety za kazdy format placi sie licencje
i stad np. wiekszosc odtwarzaczy ma tylko DD51 a DTS juz tylko na
wyjsciu cyfrowym. Na szczescie wystarczy zmodowac soft, albo wlaczyc
odpowiednie flagi przy kompilacji firmware'u. Tak np. tanie Wiwy
mogly bez problemow dekodowac DTS5.1 i puszczac to na wyjscie 5.1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam problem z BD1o. Jest połączony z Onkyo 875 przez HDMI a dalej z amplitunera też HDMi do LCD LG 32 LX2R,przy odtwarzaniu Blu-raya za każdym razem mam kłopoty z inicjacją wejscia HDMI. Na Panasie pokazuje się napis HDMI i nie ma łącza z tv. każdorozowo muszę za pośrednictwem menu tv wywoływac wejście HDMI, czasami od razu jest obraz innym razem dopiero 3,4 próba daje efekt i obraz. Dodatkowo przy odtwarzaniu blu raya/film/ i zmienie dźwięku np z tru hd na dd obraz niknie o tracę połączenie panas lcd via Onkyo. Nie za bardzo jest to wszystko kombatybilne,pozdrawiam Edytowane przez wlodek1001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...