Skocz do zawartości
maru

Patriot Box Office Multimedia Player

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd można pobrać ten soft?

playon.unixstorm.org/instalation.php Jest już poprawiona rev.5 która działa na PBO. Wcześniej był problem z adapterem wi-fi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

playon.unixstorm.org/instalation.php Jest już poprawiona rev.5 która działa na PBO. Wcześniej był problem z adapterem wi-fi.

Dzięki, właśnie zainstalowałem i mam problem, gdyż firmware cały czas chce formatować dysk, po restarcie urządzenia pojawia się monit o formatowanie dysku i tak w kółko :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po instalacji formatowałem dysk i nie miałem z tym problemu. Pewnie masz na dysku dane i nie chcesz go formatować? Gdzieś na zagranicznych forach były już podobne problemy. Napisałem e-mail do autora tego softu i jak odpisze to dam ci znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, trzeba było podłaczyć PBO do komputera i sformatować partycję na NTFS :) Szkoda, że soft sam tego nie robi po instalacji :) Problem rozwiązany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie odnośnie rozdzielczości 1920x1080 na PBO mianowicie mam rip płyty BR i na dodatkach mam pełny ekran FullHD a na filmie pojawiają się czarne pasy od góry i dołu.

Pliki dodatków jak i główny plik z filmem sprawdziłem na kompie i rozdzielczość jest 1920x1080 (na kompie tez pojawiają się pasy).

PBO przerobiłem prawie wszystkie wersje sofu wraz z nieoficjalnymi, a telewizory do których podpięty był PBO to 32,42,46 i 55 cali.

Proszę o pomoc albo uzupełnienie mojej niewiedzy.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chciałem zainstalować PlayON!X jednak zaniepokoiła mnie powyższa informacja o jak sadze przymusowym formatowaniu dysku po instalacji, (nie)stety mam HDD wypchany po brzegi danymi i nie chciałbym tego stracić. Czy format jest obowiązkowy? można ominąć ten proces, czy bez tego nawet nie dostanę się do ustawień w celu aktualizacji FW w przypadku chęci powrotu do P70R2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chciałem zainstalować PlayON!X jednak zaniepokoiła mnie powyższa informacja o jak sadze przymusowym formatowaniu dysku po instalacji, (nie)stety mam HDD wypchany po brzegi danymi i nie chciałbym tego stracić. Czy format jest obowiązkowy? można ominąć ten proces, czy bez tego nawet nie dostanę się do ustawień w celu aktualizacji FW w przypadku chęci powrotu do P70R2?

Jeżeli nie sformatujesz HDD to przy każdym uruchomieniu PBO będziesz miał ten komunikat. Najlepiej przerzucić dane chwilowo na inny dysk, zainstalować playon, sformatować HDD w PBO,a potem zgrać dane z powrotem. Gdzieś na angielskim forum A.C.ryan były instrukcje jak sobie z tym poradzić bez utraty danych, ale osobiście wolałbym gdzieś zgrać dane tak jak napisałem. Sam tak robiłem gdy kombinowałem z różnymi partycjami na HDD w moim PBO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę o rade w sprawie dobrania odpowiedniego softu.

Wersja Boxa:

System Revision: P0020BC18-61

Kernel Revision: 323634

Bootup: 27 Bootcode: 0000.0202.0027

mam w boxie dysk wew. samsung [dysk działa!] box jest podlaczony pod Aplituner kina domowego 7.1

dane na dysk kopiuje kablem USB ponieważ jest najszybciej,

---------

Szukam softu który NAJLEPIEJ i NAJSZYBCIEJ odtwarza filmy [ szczególnie mkv 1080p DTS ... ] i muzykę [ fajnie jakby miał jakiś player pod mp3. playlisty itp. ]

youtube, radio, klient torrent - nie interesują mnie za bardzo ,

Gdzieś czytając poprzednie strony było info ze jest soft co czyta już napisy TXT ?! napisy .srt nie są problemem bo najnowszy napi-projekt ma już opcja dopasowania napisu pod film w wersji .srt ,

Prawie każdy film MKV, w jakości hd dts itp. podczas oglądania ma pasy na dole i gorze, sprawdziłem na kompie i tez są [ czyli taka wersja filmu ] i moje pytanie czy jest możliwość rozciągnięcia obrazu, [ pod pc jest taka możliwość bez utraty jakości ]

Z góry dziękuję za rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę o rade w sprawie dobrania odpowiedniego softu.

Wersja Boxa:

System Revision: P0020BC18-61

Kernel Revision: 323634

Bootup: 27 Bootcode: 0000.0202.0027

mam w boxie dysk wew. samsung [dysk działa!] box jest podlaczony pod Aplituner kina domowego 7.1

dane na dysk kopiuje kablem USB ponieważ jest najszybciej,

---------

Szukam softu który NAJLEPIEJ i NAJSZYBCIEJ odtwarza filmy [ szczególnie mkv 1080p DTS ... ] i muzykę [ fajnie jakby miał jakiś player pod mp3. playlisty itp. ]

youtube, radio, klient torrent - nie interesują mnie za bardzo ,

Gdzieś czytając poprzednie strony było info ze jest soft co czyta już napisy TXT ?! napisy .srt nie są problemem bo najnowszy napi-projekt ma już opcja dopasowania napisu pod film w wersji .srt ,

Prawie każdy film MKV, w jakości hd dts itp. podczas oglądania ma pasy na dole i gorze, sprawdziłem na kompie i tez są [ czyli taka wersja filmu ] i moje pytanie czy jest możliwość rozciągnięcia obrazu, [ pod pc jest taka możliwość bez utraty jakości ]

Z góry dziękuję za rady.

Myślę że te softy które są na tej stronie dadzą Ci to czego oczekujesz od sweko pbo. http://patriot-box-office.wikidot.com/pbo-alternative-custom-firmwares tam są różne softy który wybrać to oceń sam. Pamiętaj zasady wgrywania softów aby nie zablokować pbo ale gdyby się tak stało to jest na to lekarstwo. Ja polecał bym ten soft ACRBO 5440 obraz Euro Bootcode 18 lub nowszy z tej strony którą podałem. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że te softy które są na tej stronie dadzą Ci to czego oczekujesz od sweko pbo. http://patriot-box-office.wikidot.com/pbo-alternative-custom-firmwares tam są różne softy który wybrać to oceń sam. Pamiętaj zasady wgrywania softów aby nie zablokować pbo ale gdyby się tak stało to jest na to lekarstwo. Ja polecał bym ten soft ACRBO 5440 obraz Euro Bootcode 18 lub nowszy z tej strony którą podałem. Pozdrawiam.

ok wgralem ten ACRBO 5440 wszystko wydaje sie fajnie, jezyk polski jest, i inne bajery takze ;]

jak chce teraz wrzucić inny soft to może ktoś podać link do tego softu który trzeba wgrać przed wgraniem alternatywnego softu

Edytowane przez neptyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok wgralem ten ACRBO 5440 wszystko wydaje sie fajnie, jezyk polski jest, i inne bajery takze ;]

jak chce teraz wrzucić inny soft to może ktoś podać link do tego softu który trzeba wgrać przed wgraniem alternatywnego softu

Na tej samej stronie w zakładce: Official masz soft P02 i do tego zrób downgrade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego tak jest mam odcinek serialu, napisu do niego mam ściągnięte przez nap-projekt, gdy oglądam na komputerze to napisy lecą ok, a gdy chce oglądać przez PBO to napisy lecą trochę za szybko. czy wina może leżeć ze napisy sa w TXT, na ACRBO 5440 napisy działają w TXT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pytanie jakie do Was kieruje to dlaczego kiedy chcę połączyć się z PC za pośrednictwem Lan to dostaje zapytanie o ID User i hasło?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego tak jest mam odcinek serialu, napisu do niego mam ściągnięte przez nap-projekt, gdy oglądam na komputerze to napisy lecą ok, a gdy chce oglądać przez PBO to napisy lecą trochę za szybko. czy wina może leżeć ze napisy sa w TXT, na ACRBO 5440 napisy działają w TXT

U mnie jest tak samo i ja konwertuje napisy na srt. za pomocą best playera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak samo i ja konwertuje napisy na srt. za pomocą best playera.

tylko ze probowalem z napisami srt i ten soft nie czyta ich, ja napisy srt sciagalem tez przez napi-projekt poniewaz ma taka opcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze probowalem z napisami srt i ten soft nie czyta ich, ja napisy srt sciagalem tez przez napi-projekt poniewaz ma taka opcje.

A w jaki sposób można ściągać napisy srt w napiprojekt? Nie widzę nic takiego w opcjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ściągnij nowa wersje programu, i wejdź w opcje i tam można wskazać jakie napisy chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze probowalem z napisami srt i ten soft nie czyta ich, ja napisy srt sciagalem tez przez napi-projekt poniewaz ma taka opcje.

Powinieneś sprawdzić bo ten soft czyta napisy srt i txt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś sprawdzić bo ten soft czyta napisy srt i txt.

Mam dokładnie ten sam problem, nie wiem czemu ale każdy soft jaki wgrałem nie może poradzić sobie z odczytaniem napisów w jakimkolwiek formacie...

Mała poprawka okazuje się, że napisy działają ale nie do każdego pliku wideo i nie wiem co jest tego przyczyną.

Edytowane przez Jany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie ten sam problem, nie wiem czemu ale każdy soft jaki wgrałem nie może poradzić sobie z odczytaniem napisów w jakimkolwiek formacie...

Mała poprawka okazuje się, że napisy działają ale nie do każdego pliku wideo i nie wiem co jest tego przyczyną.

tak samo u mnie , nie ktore pliki video dzialaja ok, a w nie ktorych jest ten problem z napisami, gdzie przy tym pliku napisy na PC dzialaja ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak samo u mnie , nie ktore pliki video dzialaja ok, a w nie ktorych jest ten problem z napisami, gdzie przy tym pliku napisy na PC dzialaja ok

Może to jest problem z nazwą bo film i napisy muszą mieć taką samą nazwę niczym się nie różniące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, zawsze u mnie tytuł filmu jak napisu są takie same.

na pewno wina leży przy FPS, tylko czemu? jak napi-projekt dobiera prawidłowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz coś dla użytkowników softu playonX! Jest możliwość dodania Google Maps wraz ze Street View do serwisów internetowych ;) Działa bo już dodałem u siebie.

Edytowane przez boros2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...