Skocz do zawartości
silenthill

Heavy Rain już 24 lutego!

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze konsola nie ostygła po Uncharted 2, a tu kolejny megatytuł zmierza na PS3.

Gra ma być czymś kompletnie nowym, oskocznią od sztampowego podziału fps, tps, racery itd. Czy będzie? Zobaczymy, ja kupuję!1.jpg

Edytowane przez silenthill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps3 sie rozpedza

mi wlasnie nawalił X360 /RoD/ - druga konsola mi w ten sposob padła /elite/. Wy...m szmelc w cholerę i nie chce juz tego widzieć. Tym bardziej ze ps3 ma i bedzie miec mase swietnych pozycji-takich jak ta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety ogromna awaryjność X-a jest znacznym minusem tego sprzętu, mimo tego, że ma też fajne tytuły w zanadrzu.

Wracając do HR, mam ogromny szacunek dla SONY za to, że finansuje takie tytuły, bo pewnie gra nie sprzeda się tak dobrze jak bardziej komercyjne tytuły.

Edytowane przez silenthill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbują zainteresować ludzi ze stron filmowych, i dobrze bo Fahrenheit był naprawdę dobrą grą, nawet sobie kupiłem ostatnio za jakieś grosze wersję na PC i zaliczę jeszcze raz przed HR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się tylko, że to może być zbytnio "niszowe" na tym komercyjnym rynku.

Jak z ICO na PS2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djorbus, pewnie się nie sprzeda, bo głównie na konsolach grają nastolatki do nich taki tytuł nie dociera. Za to właśnie należą się oklaski dla Sony.

Jest też informacja o edycji limitowanej z dodatkowymi epizodami (następne mają być w formie dlc). Sama idea DLC mierzi mnie strasznie (producenci nagle wymyslili, że graczom przybyło pieniędzy:), ale przy HR chyba sobie nie daruję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie będzie tak źle.

W przypadku Dragon Age na przykład, w pudełku są dwa kody do zassania bezpłatnie dwóch dodatków, które w DLC kosztują w sumie ponad 80 zł. No właśnie, dla kogo te płatne dodatki?

Na HR już czekam, widziałem na Tube kawałek gameplaya, to jest to (jak dla mnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w to na gamescom w Kolonii (a wcześniej ofkoz w Fahrenheit), dostępne były 2 sceny do przejścia.

Przeżycie absolutnie genialne: wczuwa maksymalna, immersja, klimat, wykonanie, interfejs, tematyka, stylistyka, wykonanie, audio i co tam jeszzce chcecie :lol: Dla mnie to póki co - mimo wielu innych perełek na horyzoncie - nr 1 hit 2010.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heavy Rain nie ma na razie odpowiednika. Wygląda na to, że wytyczy nowy szlak w grach video...

Edytowane przez xboxman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Heavy Rain nie ma na razie odpowiednika. Wygląda na to, że wytyczy nowy szlak w grach video...

??

HR jest spadkobiercą wspominanego tu kilkukrotnie Farenheit'a (znanego również jako Indigo Prophecy). Nawet ekipa która odpowiada za HR w znacznej części pracowała nad poprzednim tytułem. I to ta gra wytyczyła szlak :unsure:

Jeśli chodzi o to co zapowiada sobą HR to mam mieszane uczucia... boje się, że panowie stworzą nierówną grę... te marketingowe pokazy mogą dotyczyć tych lepszych elementów, podczas gdy reszta może okazać się nudnym, odgrzewanym kotletem.

Oczywiście moje obawy zamierzam skonsultować osobiście zakupując ten tytuł ja tylko będzie takowa możliwość;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, HV można jedynie porównać do Indigo Prophecy. Pamiętam jak grałem w to pierwszy raz to nie mogłem oderwać się od kompa. Mam nadzieję, że Panom z Quantic Dream uda się zrobić przynajmniej tak dobrą grę. Jedyne do czego mam zastrzeżenia do do czasu produkcji. 4 lata to stanowczo za długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie i zestaw:

z7475307xzestawps3zheav.jpg

No dawać już koniec lutego. To już tak blisko! : >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Heavy Rain to absolutny "must have" ;)

A do tego jeszcze na polskim rynku będzie dostępna "bogata" edycja kolekcjonerska w przystępnej cenie (ok 230-250 zł) :blink:

Ale obawiam się bardzo przełomy lutego i marca... od groma będzie premier gier, które trzeba kupić: Dante Inferno (5 luty), BioShock 2 (9 luty), Heavy Rain (24 luty), Aliens vs Predator (26 luty), Battlefield Bad Company 2 (5 marzec), Final Fantasy XIII (9 marzec), Yakuza 3 (12 marzec), God of War III (19 marzec)... toz to 8 tytułów w przeciągu 2 miesięcy :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie murowany zakup:) ale kasy pójdzie koło 1 tys zł. Bo kolejne must have to Bioshock 2, Gow3, Bad Company 2, Mass Effect 2 na pc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graliście już w demo? Ja właśnie ściągam : >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupuję bez dema:) od poniedziałku zaczynam z Bioshockiem 2 i tak mie zejdzie do 24:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po demie opinie są różne bo nie którzy nie wiedzą czego się spodziewać ; ) Nawet 6/10 ; ) Że nudne itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie demo bardzo podobalo :) Prawdopodobnie kupie gre w dniu premiery. Jedyne co bym zmienil to troche sterowanie, a wlasciwie samo chodzenie. Wolal bym aby sie odbywalo klasycznie za pomoca samej galki, a tu dodatkowo dostajemy ten "pedal gazu" ;) Pozostale alementy "quasi quick time" sa jak najbardziej ok i wg. mnie buduja swietnie "wczuwke" i ogolny klimat tej pozycji. Jesli ktos jest nie zdecydowany co do HR to polecam to demo moze dzieki temu bedzie wiedzial czy to jest gra dla niego. Bo to jest "inna" gra, jednak ja traktuje to jako zalete bo to powinna byc perelka w morzu podobnych fps czy tpp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skąd macie demo

na psstore PL nie znalazłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skąd macie demo

na psstore PL nie znalazłem

Tutaj masz info co i jak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pograłem. No dla mnie jest wypas. Lubię tego typu gry a takich właściwie nie ma w tej chwili więc będzie rodzynek. Wykonanie jak dla mnie pierwsza klasa. W końcu coś nowego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...