Skocz do zawartości
Iras

LE40N71B, LE32N71B

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='bajej' post='29984' date='18.12.2006, 21:11 ']
JAK JEST ROZNICA MIEDZy 32n71B A 32N71BX? bo w cenie jednak jest roznica
[/quote]


wydaje mi się że niema żadnych różnic porównując opisy tych tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='konstant' post='28023' date='10.12.2006, 16:26 ']
Jesli do jutra cena 3669 zostanie, to biore.
I oczywiscie podziele sie wrazeniami:)
[/quote]
W tej cenie już nie ma! Ten sklep to jedna wielka ściema. Mieli pewnie z jeden TV w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='konstant' post='30494' date='20.12.2006, 15:17 ']
Taa, wiem.
Kupilem za 3999 w Euro.
[/quote]





i ja też go kupiłem
gra super!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety spóźniłem się na promocję:D, na śląsku wg moich informacji zostały 3 egzemplarze w dodatku zarezerwowane i wątpliwe aby były dostawy do końca roku, zastanawiam się tylko czy po nowym roku utrzyma się cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:P Jak to jest w końcu z tym migotaniem czerni???

Z jednej strony takie informacje a z drugiej telewizor niejednokrotnie wymieniany jest w forumowym rankingu za 2006 rok jako najlepszy w kategorii 32".

UFF - chyba się w tym roku na nic nie zdecyduje ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='morsu' post='30882' date='22.12.2006, 13:03 ']
:blink: Jak to jest w końcu z tym migotaniem czerni???

Z jednej strony takie informacje a z drugiej telewizor niejednokrotnie wymieniany jest w forumowym rankingu za 2006 rok jako najlepszy w kategorii 32".

UFF - chyba się w tym roku na nic nie zdecyduje ;-)
[/quote]


posiadam LE32N71 ale zadnego migotania czerni nie stwierdziłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[b]Cześć, jestem pierwszy raz na forum i mam otuż dwa pytania :

1. Czy samsung 46 n71b obsługuje rozdziałkę 720p, bo nigdzie nie mogłem znaleźć informacji na ten temat.
2. Czy da się do niego podłączyć xboxa 360, gdyż jestem trochę przestraszony opiniami użytkowników tego Tvika B)

Z góry dzięki

Pozdro[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzieliscie co sie stalo z cenami 32N71 ?
Ale jaja: [url="http://www.ceneo.pl/320099"]http://www.ceneo.pl/320099[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LE32N71 obecnie kosztuje ok 3300 zł !
LE40N71 około 5500 zł !

Odpowiedź na jedno z ostatnich pytań:
wszystkie modele serii N dobrze nadają się do współpracy z konsolą Xbox360 i bez problemu poradzą sobie z wyświetlaniem sygnału 720p ze złącza COMPONENT standardowym kablem z zestawu Premium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale się porobiło z tymi cenami telewizory z linii N są tańsze niż te z serii R (a gwoli przypomnienia N, jest wyżej pozycjonowany niż R ).
Cóż ceny lecą na łeb na szyję bo za moment szykuje się "zmiana warty", gdzieś trafiłem na info, iż w marcu mają trafić na rynek nowe modele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm

Zastanawiam się czy nie kupić wreszcie tego tv, czekam już kilka miesięcy, a w zeszłym miesiącu sprzedałem telewizor i projektor; X360 się już za długo kurzy, a na stoliku obok leży świeża płytka z Lost Planet....

Za grudniową cenę modelu 32 calowego teraz można kupić model z ekranem 40 cali, pytanie co będzie za miesiąc? Model 46 cali w obecnej cenie 40 calowego? A może modele serii F w cenie zbliżonej do N?? Takie wątpliwości pewnie nie tylko mnie przyprawiają o ból głowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś kupiłem. Jutro będzie. Może ktoś wkleić fotke pilota od tego TV bo ciekawy jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowałem się na zakup 40 calowego Samsunga i miałbym go już w czwartek, ale po przyjechaniu do sklepu oddalonego o jakieś 70km od domu, sprzedawca na hasło LE40N71 odpowiedział pytaniem o moją godność oraz o to czy jestem na liście, w szoku ledwo co zdołałem powiedzieć, że o żadnej liście nic nie wiem, głos mi się trząsł bo już czułem że chyba z telewizorem ze sklepu nie wyjdę, w tym momencie usłyszałem "no to telewizora pan nie dostanie, nie ma szans, trzeba się zapisać, zarezerwować, jest kolejka, trzeba czekać tydzień"... i tak oto jeszcze pare dni dzieli mnie od wejścia w posiadanie upragnionego telewizora; nie omieszkam się podzielić szerszymi opiniami niż po pobieżnych testach w sklepach, jak już będzie stał u mnie na stoliku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LoL
Podobne zaskoczenie przeżyłem w grudniu. Teraz mam już u siebie TV. Jak ktoś chce na PW mogę podać sprawdzony sklep. Telewizor wart swojej ceny. Jednak na obrazie z polskich platform cyfrowych można się popłakać. Obraz z tunera HD c+ czy nboxa na kanałach HD super :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WITAM
MAM TAKIE PYTANIE JAKI JEST KOD DO MENU SERWISOWEGO W TELIWIZORZE SAMSUNG LE32N71B?PROSZE O SZYBKA ODPOWIEDZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W trybie StandBy wciskasz sekwencję: Info - Menu - Mute - Power, i jesteś w trybie servisowym
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Trzcina' post='39568' date='20.02.2007, 00:43 ']Z ciekawosci. Jakie ciekawe opcje sa w tym menu?[/quote]

Szczerze to Trzcina lepiej tam nie grzeb :D Ale np. można wyregulować trochę overscan itp ale w sumie ja bym się tam nie bawił za bardzo bo potem to już tylko odo serwisu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka z mojej strony , jak to wkońcu jest z tym migotaniem ? Kurcze ceny naprawde extra ale trochę się obawiam tej wady. Dodam tylko ze zależy mi głownie na współpracy z konsolami nowej generacji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...