Skocz do zawartości
Iras

LE40N71B, LE32N71B

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do posiadaczy tych samsungów. Czy da się, w prosty sposób, zdjąć ten "odpustowy" przeźroczysty plastik na dole. Przyznam że wybitnie mi ten bajer nie leży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Pampalini' post='39894' date='22.02.2007, 21:22 ']Mam pytanie do posiadaczy tych samsungów. Czy da się, w prosty sposób, zdjąć ten "odpustowy" przeźroczysty plastik na dole. Przyznam że wybitnie mi ten bajer nie leży.[/quote]

Zamień się ze mną na 32r71, tam nie ma takiego problemu. He He He

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gelu' post='39905' date='22.02.2007, 22:48 ']Zamień się ze mną na 32r71, tam nie ma takiego problemu. He He He[/quote]

Wygląd "R" według mnie mniej może trąci tandetą, ale ten bajer na dole jest nie mniej "odpustowy". W związku z czym w swoim "N" (jak już go kupię) po prostu wyrwę chwasta jeśli nie da się inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka
jak wyrwiesz chwasta, to chyba stracisz najlepsza rzecz w tym tv super niebieska diodke ktorej swiatelko chyba wlasnie jest skierowane na ten plastik zeby sie ladnie swiecilo ala amblilajt. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to raczej ambikicz.
A tak przy okazji, były kiedyś Philipsy które można było obracać (podstawę) przy pomocy pilota. Było by super dorobić coś takiego do samsunga i to naj lepiej w sposób nie powodujący utraty gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta listwa plastikowa odbijadźwięk z głośników na dole - nieprawdasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich forumowiczów.
Niebawem stanę się posiadaczem tego telewizora (LE32N71B) i nurtuje mnie jeszcze jedna kwestia czy ten model jest zgodny z HDCP. Przeczytałem dokładnie cały temat. Za pomoc z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Ja sie zastanawiam pomiedzy n71 a m71 co polecacie bardziej?? Edytowane przez nothomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='nothomas' post='40966' date='05.03.2007, 20:04 ']Ja sie zastanawiam pomiedzy n71 a m71 co polecacie bardziej??[/quote]

Ładniejszy obraz jest na N71
Płynniejszy na M71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie pytanie:
w fabrycznych ustawieniach Dynamic Contrast jest na OFF czy ON ?
Bo kurde nie pamietam, a co chce go wlaczyc, to przy kolejnym wejsciu do menu serwisowego jest na OFF..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zgadza sie z tymi skokami jasnosci ale czy byles juz w serwisie i czy cos sie dowiedziales???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='konstant' post='41158' date='07.03.2007, 17:50 ']Ja mam takie pytanie:
w fabrycznych ustawieniach Dynamic Contrast jest na OFF czy ON ?
Bo kurde nie pamietam, a co chce go wlaczyc, to przy kolejnym wejsciu do menu serwisowego jest na OFF..[/quote]
Domyślnie zawsze jest na ON

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to ślag jasny, dlaczego zmienia mi na off po wyjsciu z menu serwiswego? : (
DD mam na ON, a ten kontrast jest wazny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...