Skocz do zawartości
silenthill

Assasin's Creed 2 czy Dragons Age!!

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem zakupić oba tytuły, ale sprezentowałem sobie 3 filmy BD i został mi taki wybór:). Co radzicie?

Edytowane przez silenthill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie. Zwłaszcza, że te gierki to zupełnie dwa różne klimaty.

Ja wolę smoki, elfy, magię i inne grale.

Wiec wybrałbym DA.

A Assasin w styczniu, jak się jakaś kasa pojawi znienacka :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa totalnie inne tytuły. I oba super. Sorry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Nie będę już zakładał nowego wątku z Assassin's Creed 2 i skorzystam z obecnego.

1. Czy ktoś z Was ma już Assassin's Creed 2 w wersji polskiej i może potwierdzić, czy Polacy nie skopali i jest system pucharków?

2. Słyszałem, że do wyboru mamy dialogi angielskie, włoskie i rosyjskie oraz napisy polskie lub rosyjskie. Prawda? Jak wypada włoski dialog?

3. Czy ktoś posiada informacje, czy dodatki DLC zapowiedziane przez Ubisoft na 01.2010 i 02.2010 będą kompatybilne z polską wersją AC2 i czy w ogóle będą dostępne na PSStore PL?

Byłbym wdzięczny za odpowiedzi.

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@VAMET przeglądając wątek o AC2 na forach o ps3, patrząc na grę mamy epizody 1-11 i 14, ludzie zakładają że płatne 12,13 może być już na płycie :unsure:. Każdy ma ważyć podobno ponad 1GB. Wtedy faktycznie bez różnicy była by wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam uprzejmie

Nie będę już zakładał nowego wątku z Assassin's Creed 2 i skorzystam z obecnego.

1. Czy ktoś z Was ma już Assassin's Creed 2 w wersji polskiej i może potwierdzić, czy Polacy nie skopali i jest system pucharków?

2. Słyszałem, że do wyboru mamy dialogi angielskie, włoskie i rosyjskie oraz napisy polskie lub rosyjskie. Prawda? Jak wypada włoski dialog?

...

Mam polską wersję i jest system pucharków:) Do wyboru mam napisy rosyjskie lub polskie (mogli postarać się lepiej ale nie jest źle z tłumaczeniem). Tak poza tym to gra jest super. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa i Polska wersja w obu przypadkach ma odblokowane rzeczy dla których w wersji kolekcjonerskiej mamy kod :). Nie działa uplay czy jakoś tak. Ogólnie lepiej niż przy F3 ale i tak znowu wtopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pl wersję (zwykłą, bo po tym jak się okazało, że wersja podstawowa ma tą samą zawartość co kolekcjonerska to anulowałem zamówienie na kolekcjonerkę)

Poza wtopą z uplay, jest jeszcze problem z patchem (ukazał się patch niwelujący min. buga z zapisem w 11 rozdziale) który nie działa z naszą wersją; no i pod dużym znakiem zapytania stoi zgodność wersji pl z dlc które ma się wkrótce ukazać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra skończona - w porównaniu do jedynki rewelacyjna. Oczywiście nie obyło się od wpadki, czyli wycięcia części gry i sprzedania jej jako dlc. Ja tego nie kupię!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gra skończona - w porównaniu do jedynki rewelacyjna. Oczywiście nie obyło się od wpadki, czyli wycięcia części gry i sprzedania jej jako dlc. Ja tego nie kupię!

z wersją PL na Xbox360 DLC nie będą działać !!! to jest dopiero masakra,oczywiście posiadam wersje pl... ciekawe czy mogę oddać gre do sklepu i skorzystać z ustawy o niezgodności towaru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd możesz ściągnąć? Przecież w Polsce nie ma sieci do X360 :lol::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie Assassina 1 i 2, czy przy średniej znajomości angielskiego fąbuły gier są na tyle zrozumiałe, że dam sobie radę ?

Dla łatwiejszego zobrazowania podam, że dzisiaj skończyłem Unratcheta jedynkę i przy włączonych napisach (btw czy assasiny mają angielskie napisy ?) nie miałem większych

kłopotów w śledzeniu dialogów między bohaterami gry i ze zrozumieniem poleceń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sama fabuła nie nastręczy problemów, jak będziesz chciał poczytać informacje historyczne może być trudniej, ale nie jest to jakieś rocket science:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja męczę drugi raz DA i nie sądziłem że tak mnie wciągnie. Wiedźmin miał by branie. Grafika jednak w DA to lekkie nie porozumienie ale faktycznie po paru nastu godzinach grania już człowiek nie zwraca na nią uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rażą błędy jak np wiszące w powietrzu na plecach miecze, nie proporcjonalne członki ciała. Obejrzyj sobie filmiki na youtubie z wersji na ps3 to zobaczysz, zresztą są tez na pss filmy pokazowe. Grafika nie zachwyca ale juz dawno nie siedziałem 60h przy grze i siedzę już kolejne 10h przy drugim podejściu. Trzecie będzie już super nudne pewnie bo nic nowego nie odkryje ale czekam na kolejny dodatek który ma dać 12h zabawy :(. Z Wrocławia jesteś to możemy się wymienić na miesiąc na coś innego :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...