Skocz do zawartości
Lizarazu

HD-DVD premiera na Europę - 17 Listopad 2006

Rekomendowane odpowiedzi

OLATIGID = DIGITALO = www.digitalo.pl Tam szukaj !


Olatigid - I Jak pierwsze wrażenia ? Są jakieś bonusy ?



Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='olatigid' post='32650' date='03.01.2007, 16:35 ']bonusy do wersji XE1[/quote]

Kto sygnuje gwarancje egzemplarzy, które sprzedajecie?
Kto i gdzie jest/będzie serwisował gwarancyjnie ten sprzęt (ile punktów w kraju)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra minęło mnóstwo czasu od premiery, standart został ukatrupiony to teraz pytanko : czy ktoś gdzieś widział XE-1 w korzystnej cenie? Rozważam zakup tak na pamiątkę :rolleyes: ale niekoniecznie za 2-3 tys. złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wczoraj widziałem w Saturnie za 1999, mam od roku i jestem super zadowolony kupowałem za 2700 pln, nie załuje ani złotóweczki
pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się cena dzielnie trzyma, choć 1 z przodu już dobrze wróży :rolleyes: bo reszta krajowych e-sklepów dalej sugeruje 2300-2800.

A może Onkyo HD805 gdzieś wyprzedają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na www.richersounds.co.uk byla wyprzedaz XE1 za 300funtow nowe fabrycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje to juz ciut lepiej, bo ja najtaniej wypatrzyłem za 350 funciaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='skalmen' post='109440' date='10.07.2008, 10:19 ']wczoraj widziałem w Saturnie za 1999, mam od roku i jestem super zadowolony kupowałem za 2700 pln, nie załuje ani złotóweczki
pozdr[/quote]
W którym saturnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholibka, daleko... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='bartusiak' post='109484' date='10.07.2008, 15:14 ']na www.richersounds.co.uk byla wyprzedaz XE1 za 300funtow nowe fabrycznie.[/quote]

..... ale już nie ma :( wykupili cały zapas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam pytanie do uzytkowników ktorzy maja to na 100% przetestowane czy E1 pluje w PCM true hd ,dts hd ,dolby digital plus
i wywala na hdmi ?
moj ampli yamaha 2700 przyjmuje wielokanalowy PCM 8 channel w pelni wartosciowy sprzet jednak czy e1 jest mi w stanie dostarczyc dzwieki HD w postaci PCM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='dembol' post='129150' date='03.11.2008, 23:50 ']witam pytanie do uzytkowników ktorzy maja to na 100% przetestowane czy E1 pluje w PCM true hd ,dts hd ,dolby digital plus
i wywala na hdmi ?
moj ampli yamaha 2700 przyjmuje wielokanalowy PCM 8 channel w pelni wartosciowy sprzet jednak czy e1 jest mi w stanie dostarczyc dzwieki HD w postaci PCM[/quote]

z tego co wiem to wszystko ci przekoduje do pcm oprócz DTS hd ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='skalmen' post='129152' date='03.11.2008, 21:55 ']z tego co wiem to wszystko ci przekoduje do pcm oprócz DTS hd ma[/quote]
Uzupełnienie - wszystko oprócz DTS HD i DTS HD MA .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno pytanko w sensie dekodowania dzwieku przez e1 czy natomiast format dts hd i dts hd Master wysyla on przez hdmi w postaci pcm ale zdekodowany do dts core 1.5mb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo mam mozliwosc kupna ep35 jednak slyszalem ze wsytepuja tam problemy z polskimi filmami HD dvd i teraz pytanie czy lepiej ep35 czy e1 na ktorej wszystko smiga zaznaczam ze mam starego ampli rxv2700 ktory ma hdmi 1.2 i przyjmuje po tym interfejsie pelen dzwiek 8 kanalowy
takze przez najblizsze 2 lata nie bede uzywal bitstreamu do nowych formatów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz oba :lol: (E1 specjalnie dla obejrzenia : TAXI 4, Cesarzowa, Testosteron, Katyń, Artur i Minimki, Świadek Koronny, Zabójczy Numer, Oficerowie w 50% ). A na serio oczywiście EP35. Fakt że kilka krajowych źle wyprodukowanych płyt nie pójdzie, ale pozostałe kilkaset bez problemu. Jeżeli jednak zdecydujesz się tylko na E1 to poproszę na priva namiary na EP35 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...