Skocz do zawartości
BoDeX

METALLICA - 'Français Pour Une Nuit' Blu-Ray

Rekomendowane odpowiedzi

faktycznie, nawet pch pokazuje dd wiec nie wiem skad dts. nie wazne, 16 czerwca bede mial Metallice w 3d, bilet juz w kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie bilet dopiero "idzie", ale zapłacony, więc prawie jak w kieszeni :) Skład jest niezły, będzie bardzo "czarno" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do mnie bilet dopiero "idzie", ale zapłacony, więc prawie jak w kieszeni :) Skład jest niezły, będzie bardzo "czarno" :)

do mnie bilety już doszły i już jestem szczęśliwy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam mieszane uczucia związane z tym koncertem. Niby dzwięk i obraz pierwsza klasa ale czegoś tu brakuje, taki trochę sterylny. Bardziej to wygląda na występ niż koncert. Metallica w HD to dla mnie nadal tylko Seoul, szkoda że 1080i i dźwięk tylko dts ale klimat pierwsza klasa.

podobno wersja Blu-ray ma skopana synchronizację obrazu z dźwiękiem czy ktoś z was to zauważył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz niemożliwy LAG INPUT na TV , to pewnie tak może być .... playery/wzmacniacze potrafią mieć na to wpływ. (można regulować)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę o zamówieniu Orgullo Pasion Y Gloria na Amazon USA, czy nie orientujecie się jakie "grozi mi" cło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak masz niemożliwy LAG INPUT na TV , to pewnie tak może być .... playery/wzmacniacze potrafią mieć na to wpływ. (można regulować)

U mnie widać na ujęciach robionych z kamer blisko i na wprost sceny drgania obrazu wywołane falą dźwiękową. Czy to zamierzony efekt realizatora, czy tylko u mnie tak ma? Jak wasze opinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzone i dla mnie ten efekt daje radę :) Złooooooooooooo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamierzone i dla mnie ten efekt daje radę :) Złooooooooooooo :)

To oraz pirotechnika przy Enter Sandman...dają radę

Edytowane przez priem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff. Jestem po odsluchu, ktory zakonczylem ok 21-ej

Powiem tylko tyle - Kawal ostrej i cieżkiej roboty. Dla mnie ta kapela to kult, tego sie sluchalo. Swego czasu bylem tez technicznym w kapeli grajacej metal ale jeszcze cieższy.

Koncercik sobie zapuscilem na projektor, wielkosc ekranu ok 106 cali. (przepraszam sasiadow za drzenie scian)

Zblizenia niezle daja po oczach wiekiem wokala :-), moze lepiej jednak gdyby byly w SD :-) (oczywiscie zart)

Walniecie kawalka dobrego Metalu na bardzo wysokim poziomie ale niestety dla mnie ich koncert w towarzystwie orkiestry jest nie do pobicia. Szkoda, ze wlasnie to wydanie nie jest na Blu Ray.

Jak dla mnie ich stare kawalki bardziej pokazuja zalety HD Audio niz te nowe.

Jakby jednak nie bylo ta nowa pozycja koncertowa Metallica koniecznie musi byc w zbiorze HD maniaka.

Dziekuje za to co juz jest i prosze o wiecej.

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a ja mam problem, zamówiłem 4.12 w universalu i do dzis ani widu ani słuchu, kaske z karty sciagneli a płytki nie widac,napsiałem im maila do dzis nie raczyli odpisać, wszyscy juz dostali przesyłki?czy tylko ja mam akurat pecha , chyba kurcze 1 raz a kilka płytek juz uk sciagałem :):unsure::angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podobno wersja Blu-ray ma skopana synchronizację obrazu z dźwiękiem czy ktoś z was to zauważył

u mnie na ścieżce stereo brak synchronizacji, ma ścieżce DTS MA synchronizacja idealna, a u was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a ja mam problem, zamówiłem 4.12 w universalu i do dzis ani widu ani słuchu, kaske z karty sciagneli a płytki nie widac,napsiałem im maila do dzis nie raczyli odpisać, wszyscy juz dostali przesyłki?czy tylko ja mam akurat pecha , chyba kurcze 1 raz a kilka płytek juz uk sciagałem :):angry::angry:

do mnie tez jeszcze plyta nie dotarla

zamowiona w universalu 1.12.2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martwcie się.

Ja zamówiłem płytę pod koniec października (tak, to ten miesiąc oznaczany - X - krzyżykiem) - jak tylko ruszyły pre-ordery na stronie Universal.

Czekam do dziś... :/

Wysłałem im pod koniec grudnia maila z pytaniem i dostałem odp., że czas oczekiwania wynosi tyle, że robocze, że blablabla... Mam czekać.

Myślę o zamówieniu Orgullo Pasion Y Gloria na Amazon USA, czy nie orientujecie się jakie "grozi mi" cło?

Nic Ci nie grozi. Zmieniły się przepisy celne jakiś czas temu, kwota "zakupowa" znacznie wzrosła (~120 euro?). Zwróć tylko uwagę, że czas oczekiwania na wysyłkę Live in Mexico na Amazon wynosi do 3 tygodni (pewnie import z... Meksyku :) ).

Ja kupiłem na eBay - cena ta sama, wysyłka połowę tańsza, a towar był na stanie.

Edytowane przez Butcher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, ja zamówiłem na stronce Metaliki na początku grudnia. 17 grudnia przysłali maila że "item shipped" i na razie cisza w eterze ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi z Amazona uk wysłali 19.12, paczka dotarła 6.01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś szczęśliwy dzień, w skrzynce znalazłem "Orgullo Pasion Y Gloria" (szło z Meksyku 10 dni - niezły wynik) i bilety na czterokoncert Sonisphere Festival 2010 ;):):):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nic Ci nie grozi. Zmieniły się przepisy celne jakiś czas temu, kwota "zakupowa" znacznie wzrosła (~120 euro?).

Thx! Pozostaje więc tylko czekać na dobrą cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Thx! Pozostaje więc tylko czekać na dobrą cenę.

Nie ciesz się przedwcześnie, bo z tego co pamiętam te kwoty, które wzrosły dotyczną tylko cła, które w większości przypadków to kilka procent. Najbardziej bolesny jest VAT 22%. A na niego limity zostały takie same (45 Euro na prezent i 22 Euro na towary). W każdym razie ja w grudniu za zamówienie za $90 z amazona musiałem VAT i koszty manipulacyjne zapłacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś szczęśliwy dzień, w skrzynce znalazłem "Orgullo Pasion Y Gloria" (szło z Meksyku 10 dni - niezły wynik) i bilety na czterokoncert Sonisphere Festival 2010 :):):):):)

mógłbyś podlinkować ten meksyk ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martwcie się.

Ja zamówiłem płytę pod koniec października (tak, to ten miesiąc oznaczany - X - krzyżykiem) - jak tylko ruszyły pre-ordery na stronie Universal.

Czekam do dziś... :/

Wysłałem im pod koniec grudnia maila z pytaniem i dostałem odp., że czas oczekiwania wynosi tyle, że robocze, że blablabla... Mam czekać.

pisałem do nich z interwencją i dzisiaj doszła - jest boska. Zamawiałem tak jak ty w preorderze w miesiacu z X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mógłbyś podlinkować ten meksyk ?

W jakim sensie podlinkować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pisałem do nich z interwencją i dzisiaj doszła - jest boska. Zamawiałem tak jak ty w preorderze w miesiacu z X

A jaką miałeś datę wysyłki przez nich podaną? Mi napisali że wyszło 14.12...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...