Skocz do zawartości
kolakinio

C-200 rozmowy niezbyt poważne

Rekomendowane odpowiedzi

Przykład mało poważnej dyskusji o c-200.

Wszystko co nie będzie na temat będziemy wrzucać tutaj

Czy kolega janek pl moglby udostepnic na pw nowa wersje softu do c200.Bledy i spostrzezenia pisalbym na tym forum.Pozdrawiam

Edytowane przez janek_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już wcześniej była mowa, że nie można udostępniać.

Wystarczy zapisać na "betatestera" - ja też mam tą wersję.

Jeśli można byłoby się dzielić - nie ma problemu, mogę udostępnić (janek_pl co myślisz?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz się dzielić to twoja sprawa. Już ten temat przerabialiśmy przy A-100 i nic z tego dobrego nie wyszło.

Czy kolega janek pl moglby udostepnic na pw nowa wersje softu do c200.Bledy i spostrzezenia pisalbym na tym forum.

Jeśli będziesz opisywał znalezione błędy na forum to na pewno nikt o tobie nie zapomni. Puki co jest kupę błędów w ostatniej wersji, a ty masz 3 posty w których nawet nie wspomniałeś o c-200.

W przyszłym tygodniu będzie nowy oficjal. Zapraszam do wyłapywania błędów.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz się dzielić to twoja sprawa. Już ten temat przerabialiśmy przy A-100 i nic z tego dobrego nie wyszło.

Jeśli będziesz opisywał znalezione błędy na forum to na pewno nikt o tobie nie zapomni. Puki co jest kupę błędów w ostatniej wersji, a ty masz 3 posty w których nawet nie wspomniałeś o c-200.

W przyszłym tygodniu będzie nowy oficjal. Zapraszam do wyłapywania błędów.

Pozdrawiam

Nie to nie.Kij ci w oko.jestes typowym przykladem "psa ogrodnika".Forum istnieje po to by pomagac rozwiazywac rozne problemy i wymieniac spostrzezenia.Nie wszyscy sa tacy the best jak "TY" ze udalo im sie zarejstrowac jako betatesterzy,nie wszyscy sa tacy the best jak "TY" ze znaja angielski.Sa tez tacy ktorym sie nie udalo zarejstrowac lub nie znaja biegle jezyka ang.,a chcieliby zapoznac sie z nowym firmware i jego mozliwosciami.Mam nadzieje ze nie wszyscy na tm forum sa takimi [beeep]kami jak ty .Pozdrawiam,ale nie ciebie janek pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche za ostro Kolakinio sobie pozwalasz. Takie slownictwo to nie na tym forum. Jesli chcesz byc beta testerem to sie zarejestuj. To troche trwa ale zazwyczaj wszystkich przyjmuja. Daj na luz i poczekaj a nie wyzywasz kolege od najrozniejszych.

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegiąłeś.

Jezeli nie rozumiesz prostej prawdy, że nikt nie bedzie brał odpowiedzialności za Twoj sprzęt np gdyby po instalacji nie upublicznionej Bety nagle wyparował, że są pewne zasady testowania na forum NMT określone i że na tym forum tym bardziej panują pewne określone zasady to oznacza że trafiłeś w złe miejsce w sieci. Spierac się można tym bardziej nie zgadzać ale obrażając innych dajesz świadectwo o sobie. Gratuluję jesteś Pierwszą osobą w całej historii mojego pobytu na tym forum, którą oficjalnie banuję w zakresie swojej listy użytkowników.

pozdrawiam i życzę przemyśleń...skutecznych przemyśleń.

Nie to nie.Kij ci w oko.jestes typowym przykladem "psa ogrodnika".Forum istnieje po to by pomagac rozwiazywac rozne problemy i wymieniac spostrzezenia.Nie wszyscy sa tacy the best jak "TY" ze udalo im sie zarejstrowac jako betatesterzy,nie wszyscy sa tacy the best jak "TY" ze znaja angielski.Sa tez tacy ktorym sie nie udalo zarejstrowac lub nie znaja biegle jezyka ang.,a chcieliby zapoznac sie z nowym firmware i jego mozliwosciami.Mam nadzieje ze nie wszyscy na tm forum sa takimi [beeep]kami jak ty .Pozdrawiam,ale nie ciebie janek pl.
Edytowane przez mjasinsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie to nie.Kij ci w oko.jestes typowym przykladem "psa ogrodnika".Forum istnieje po to by pomagac rozwiazywac rozne problemy i wymieniac spostrzezenia.Nie wszyscy sa tacy the best jak "TY" ze udalo im sie zarejstrowac jako betatesterzy,nie wszyscy sa tacy the best jak "TY" ze znaja angielski.Sa tez tacy ktorym sie nie udalo zarejstrowac lub nie znaja biegle jezyka ang.,a chcieliby zapoznac sie z nowym firmware i jego mozliwosciami.Mam nadzieje ze nie wszyscy na tm forum sa takimi [beeep]kami jak ty .Pozdrawiam,ale nie ciebie janek pl.

No cóż ja mogę powiedzieć......

Ostrzeżenie za " d u p k a"

Ludzie zrozumcie, że chętnie się dziele z innym softem. Niestety nie mogę tego zrobić publicznie, bo zaraz by mnie wywalili z grona betatesterów.

Przykład @kolakinio bardzo dobrze przedstawia poziom nowego usera, który chce wszystko nie dając nic w zamian. Czwarta jego wypowiedź na forum a oberwało mi się od "d u p k ó w".

Tak jak wspomniałem wcześniej....

Już ten temat przerabialiśmy przy A-100 i nic z tego dobrego nie wyszło.

Kiedyś udostępniałem wersje do ph-100 i później dopiero były pretensje, że komuś coś nie chodzi, że sprzęt padł itd. Wtedy wspólnie podjęliśmy decyzje, że podawane będą tylko zmiany w sofcie, a soft otrzymają osoby, które rzeczywiście chcą coś zrobić dla kukurydzy.

Proszę więcej nie prosić o soft. Osoby, które tu zgłaszają błędy mają dostęp do tego softu, a następne które będą chciały coś wnieść w rozwój c-200 go dostaną.

Oczywiście pozostaje forum nmt, na które również zapraszam.

Pozdrawiam,,,,, również ciebie @kokolino

Edytowane przez janek_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale lol .... takim sposobem to można dostać ale bana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janek nie bądź żyła, dawaj softa!!!! :unsure::lol: :lol:

I może jeszcze jakiś gratis do bety?

Ktoś ma jakieś propozycje?

Co kol. janek_pl POWINIEN dołączać do bety? Mi nic nie przychodzi do głowy, ale może ktoś inny wykaże się inwencją? ;)

Edytowane przez windmill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do każdej bety uścisk betatestera gratis !!!!

uscisk-dloni.jpg

Edytowane przez janek_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedną z reguł "betatesterstwa" jest nie udostępnianie owej bety innym osobom.

Czego więc przykładem jest kolakinio, dość bezczelnie się tego domagając?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za roznica czy pierwsza moja wypowiedz czy czwarta na tym forum.I niby co mam dac w zamian.Moje uwagi na temat c200?Przeciez nie bede powielal pytan ktore juz padly na temat tego sprzetu.Zadalem jedno pytanie to i tak nikt nie udzielil odpowiedzi.Wiec o co takie wielkie larum.Ze ktos chce potestowac nowy soft?Przeciez wgrywajac beta mam swiadomosc ze moze sie cos stac z urzadzeniem,a nawet jak sie spali to i tak bedzie moja wina a nie tego kto udostepnil soft.Prawda?Wiem ze takich jak ja jest wiecej i tez by chcieli zobaczyc co nowego niesie nowy soft.A forum te jak i kazde inne powinno byc po to by pomagac innym rozwiazywac problemy.Nawet tym nowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałeś odpowiedzi bo widocznie nikt nie ma takiego konfigu.

Po drugie słowem d u p e k nic nie zdziałasz...Takie teksty to może na onecie, nie tu.

Temat idzie w złym kierunku

ZAMYKAM

Edytowane przez janek_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...