Skocz do zawartości
Marcin33

Proszę o pomoc, dotyczy zakupu tv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Chodzi mi o wybór tv w przedziale cenowym 2000-2600 zł.Odbiór będzie z tv kablowej cyfrowej,odległość od ekranu 3m,może więcej.TV w bardzo duzej mierze będzie przeznaczony do grania na konsoli PS3,w sumie przede wszystkim do PS3.Współpraca z komputerem będzie raczej sporadyczna.Sprawdzałem troszke oferty i zainteresowały mnie 3 tv,mianowicie:PLAZMA, PANASONIC TX-P42S10,oraz LCD:SAMSUNG LEB554 lub B551 lub PHILIPS 42PFL5604H,ewentualnie rozważe inne propozyc[beeep]ardzo proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chodzi mi o wybór tv w przedziale cenowym 2000-2600 zł.Odbiór będzie z tv kablowej cyfrowej,odległość od ekranu 3m,może więcej,wielkosc matrycy jaka mnie interesuje to 37,40 lub 42 cale .TV w bardzo duzej mierze będzie przeznaczony do grania na konsoli PS3 i PS2,w sumie przede wszystkim do PLAY STATION.Współpraca z komputerem będzie raczej sporadyczna.Sprawdzałem troszke oferty i zainteresowały mnie 3 tv,mianowicie:PLAZMA, PANASONIC TX-P42S10,oraz LCD:SAMSUNG LEB554 lub B551 lub PHILIPS 42PFL5604H,ewentualnie rozważe inne propozycje.Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tych co podałeś wybrałbym LEB554 :)

Tylko tak sie zastanawiam bo po zmierzeniu odl. wyszło mi ze tv bede ogladał z odl. ok 2m.i czy w związku z tym nie wystarczy mi 32 calowy tv.z lepszymi parametrami np philips 32pfl7404H lub bravia kdl32W550 albo sharp Lc 32H77E ,juz sam nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Panas S10. Najlepszy stosunek jakości doceny. Rewelacyjna czerń, dopracowane i poprawnie działające 100Hz, tuner DVB-T MPEG-4, znakomity obraz zarówno w SD i HD. Jesli chcesz cukierkowe kolory i słabszą czerń bierz LCD. Jeśli nie idziesz za modą a chcesz dobry TV bierz Panasa.

A jak już LCD to Sharp LE700. Tylko to zupełnie inna półka cenowa.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do grania plazma? I to S10? Eeee chyba jednak nie ; )

LCD. A skoro masz na celowniku tego Sama to B5. Duży!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do grania plazma? I to S10? Eeee chyba jednak nie ; )

LCD. A skoro masz na celowniku tego Sama to B5. Duży!

A ty to na czym grasz ??? :P .

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ty to na czym grasz ??? :) .

Pozdro

Jeszcze jedno chciałbym wiedziec,czy przy graniu na konsoli duze znaczenie ma czy TV ma 100 czy 50 Hz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Chodzi mi o wybór tv w przedziale cenowym 2000-2600 zł.Odbiór będzie z tv kablowej cyfrowej,odległość od ekranu 3m,może więcej.TV w bardzo duzej mierze będzie przeznaczony do grania na konsoli PS3,w sumie przede wszystkim do PS3.Współpraca z komputerem będzie raczej sporadyczna.Sprawdzałem troszke oferty i zainteresowały mnie 3 tv,mianowicie:PLAZMA, PANASONIC TX-P42S10,oraz LCD:SAMSUNG LEB554 lub B551 lub PHILIPS 42PFL5604H,ewentualnie rozważe inne propozyc[beeep]ardzo proszę o pomoc.

Jeszcze jedno chciałbym wiedziec,czy przy graniu na konsoli duze znaczenie ma czy TV ma 100 czy 50 Hz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100 ma znaczenie głównie przy filmach. Więc do konsoli możesz sobie darować tą funkcję. Ale przy filmach to wręcz obowiązek z Blu-raya.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
100 ma znaczenie głównie przy filmach. Więc do konsoli możesz sobie darować tą funkcję. Ale przy filmach to wręcz obowiązek z Blu-raya.

Aha dziękuje. To teraz został mi tylko jeden dylemacik czy Sony KDL-W5500 32 cale,lub samsung Le650 32 ,no moze 37 cali,odległość mam troszke ponad 2m.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...