Skocz do zawartości
macek.g

Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Mi skończenie singla zajęło równiutko 5 h 11 m, na regular - więc jest krótka.

Multi jakoś mnie na razie nie przekonuje, mapy wielkie takie itd. Kwestia przyzwyczajenia pewnie bo nad cod 4 spędziłem mnóstwo czasu.

Wg. mnie za dużo killstike'ow i niektóre za bardzo hardcorowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a dźwięk ? a obraz ? No i polska wersja ?

Edytowane przez commor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i chyba niestety MW2 pracuje znowu w rozdzielczości 600p zamiast 720p tak jak to miało miejsce z 1-szą częścią :rolleyes:

Co nie zmienia faktu, że wygląda naprawdę nieźle, lepiej od jedynki.

Edytowane przez Dawidowski1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pc grafa jest cool. NI emusialem kupowac nowego pc. moj juz ma dwa lata i w full detalach idzie. (przyznaje ze 2 lata temu to byl hi-end :) )

Mialem ostatnio PS3 od kumpla i dal mi ja z takim myszko-maniopulatorem ktory dokupil do niej. Tym czyms mozna grac W COD padem????? wg mnie impossible

Edytowane przez mjasinsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde ale mi trudno jest się przesiąść z Kz2 na MW2. Gram ze 3 dni a dostałem więcej strzałów w plecy (gram w teamach) niż przez pół roku grania w Kz2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,mieszkam w UK,w dniu premiery otworzyli TESCO ,ASDE o godz.24.00 ,premiera ,w kazdym sklepie gier pelno!! a gierkapalcelizac!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w polsce w tesco sprzedawca ze scierą w łapie nie wie o co ci chodzi jak zapytasz o mw2

Na regale z tzw TOP 10 stoi Modern Warfare... 1..niezmiennie od 2 lat /pewnie jeden i ten sam egzemplarz/

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mobor co Ty z tym Tesco? Czyżby Tesco skończyło sprzedawać jedzenie i inne [beeep]erele i wyspecjalizowało się w sprzedazy gier? :) Zresztą chyba nie myślisz, że w innych krajach w Tesco jest lepiej?

U nas , w krainie deszczowców, w dedykowanych sklepach z grami pracują osoby zorientowane, enuzjaści, często maniacy gier. Ale Tesco? Tam kupujesz przy okazji, albo z uwagi na atrakcyjne ceny. Chyba nie sądzisz, że Tesco utrzymuje gdziekolwiek specjalny personel do obsługi działu multimedia, dostępny w godzinach otwarcia sklepu (niektore sklepy 24h) i chętny do pogawędzenia sobie z klientami na temat gier.

Wspomniana sytuacja z rynku UK czy IRL ma tutaj miejsce bo tutaj się gry kupuje, wymienia i wypozycza i jest to spora kasa dla sklepów. A gra ma oczywiscie spore wziecie i nie było żadną tajemnicą, że będzie sie sprzedawać jak swierze bułeczki. A w Polsce wiadomo jak jest.

BTW gra graficznie wymuskana, tylko krótka - 6h jak dla mnie to troche mało. Myśle jednak, że sie skusze na wersje PC dla MP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie super gierka ale ja sie pytam gdzie gwarancja na produkt , 6h zabawy za 216zł ??? to troche oszczednie podeszli do fabuły , scenariuszy i lokacji - no cieniocha, cieniocha.

Chyba że to ma być tylko platforma sieciowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do Tesco pretensji wielkich nie mam ale jeżeli już wydają gazetkę gdzie piszą że gra będzie w określonej cenie- wypadałoby by gra w określonym dniu była dostępna. Tu nie chodzi o to że sie szczypię na te 3 dychy /ale z drugiej strony - zawsze przyjemniej się płąci mniej :P / ale o zwykłą rzetelność w podawaniu informacji. Nastepnym razem po porstu oleję każdą informację o promocji w Tesco majac w pamieci fakt iż ostatnim razem sklep dostał 2-3 sztuki gry które zapewne rozeszły się wsrod obsługi. Swój egzemplarz kupiłem w Saturnie- za którym też nie przepadam - ale tam przynajmniej zmaawiają w rozsądnych ilościach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra na wypasie,czy za krótka ? dla mnie nie,ale dawkuje sobie singla powoli...

gram w sieci,miazga i tyle...

czysta gra do zabawy w sieci,singiel to taki przedpokoj przed salonem ( multi )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a w polsce w tesco sprzedawca ze scierą w łapie nie wie o co ci chodzi jak zapytasz o mw2

Na regale z tzw TOP 10 stoi Modern Warfare... 1..niezmiennie od 2 lat /pewnie jeden i ten sam egzemplarz/

zgadzam się w 100 % z Moborem... Jak sklep reklamuje sie,że bedzie miał towar w gazetce to tak byc powinno i kropka.

w innym przypadku są frajerami i tyle... mam na myśli kierownictwo danej sieci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkrylem taki mały wic w grze

Konczymy singla i pojawia nam sie MUSEUM

Mozemy sobie po nim połazić- dozbroic się a nawet..postrzelać do statystów.- jesli ktos ma mordercze zapędy :unsure:

Ale uwaga ! Podchodzimy do stanowiska z komputerami gdzie powinien stać ktos z obsługi muzeum- tam mamy przycik-dzwonek

Jesli go wcisniemy /pojawia się ostrzezenie aby nie dotykać/ cała ekipa z danego salonu od razu rusza na nas - masakra. Trzeba piorunem wiać i sie gdzieś sprytnie zaszyc by po kolei eliminować nacierających przeciwników

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie grę w stosunku do poprzedniej części? Jak tam grafika? Taka sama czy lepsza, bo szczerze mówiąc to grafika w jedynce nie zachwyciła mnie. Interesuje mnie tylko singiel bo do multi to mam red orchestrę, której w moim ososbistym rankingu nic nie przebije.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie może czy na PSStore ma zamiar się pojawic wersja demo gry? Chciałbym najpierw obczaic co i jak, wiem że pewnie powiecie ze warto brac w ciemno, ale nie jestem zbyt wielkim entuzjastą FPP na PS3, bo też konsole mam dopiero kilka dni i w żadną strzelankę jeszcze nie gralem :) pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja dopiero dzisiaj zakupiłem bo wcześniej nie było kiedy. Wybrałem wersję na Pieca bo 100zł no i mam spoko kompa : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Moi Drodzy Przyjaciele :(

Mam CoD: MW, jak porównacie ją do CoD: MW2? Pod względem:

- Dźwięk

- Grafika

- Grywalność

- Bugi

...w skali od 1-7, 1 - słabizna, a 7 - zajefajne! :)

Pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tej grze jest tyle w sieci że wybaczcie - powinniscie na ten temat /punktacja/ poszukać odpowiednich recenzji we wlasciwych seriwsach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Recenzje recenzjami :) ...na necie, to papier wszystko przyjmie i papka marketingowa, a coś o tym wiem.

Najlepszą opinię grze wydadzą gracze, a jeszcze lepszą gracze, których znasz z netu, a jeszcze lepszą znajomi, najlepszą partner... :)

W ogóle najlepszą recenzją jest porównanie na zasadzie, podaję Ci wspólny tytuł, w który grałeś. Ty go oceniasz, ja go oceniam...

Na tej podstawie jestem w stanie dowiedzieć się przy kolejnym porównaniu innej gry, czy warto się tym tytułem zainteresować...

Na przykład, ja mówię, że Uncharted 2 jest super pod każdym względem, Ty mówisz, że nie jest.

Później ten sam tym gry, rodzaj, gry w stylu Uncharted 2, kolejna opinia Twoja, wiedza się powiększa...

No i jak oceniasz potem np.: CoD: MW2, to ja już wiem na podstawie tej opinii Twojej, czy mnie się spodoba i czy mogę kupić w ślepo bez zagrania wcześniej u kumpla, czy w demo.

Także moje zapytanie, nie jest z lenistwa, a po prostu Wasza opinia o CoD: MW 2 na podstawie porównania z CoD: MW :)

Taki tam mój chwyt marketingowy, w sumie, to Was wykorzystuje, by osiągnąć swój cel, kwestia, czy się dacie :)

:)

Pozdrawiam serdecznie :)

PS. To jak będzie? :) Odważycie się porównać CoD: MW do CoD: MW2? :(

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krótko...

singiel zdecydowanie lepszy,bardziej dynamiczny w MW2,ale brakuje mi takiej misji jak w Czarnobylu z MW1...

multi rewelacja jak zawsze... ale tęsknie za mapami z MW1 ( kwestia przyzwyczajenia,może )

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...