Skocz do zawartości
Brun3R

jaki polecacie TV wielkosci 40

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy i laikiem ... jaki polecacie TV wielkosci 40 lub 42 cale w cenie do 3 tysiakow

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kolega umie czytać text nad nim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o zdanie ludzi którzy tu mają konta czyli urzytkowiników telewizorów jak mniemam chodzi mi o wypowiedzi na temat tego co maja co zakupili i czy to polecaja i sa zadowoleni czy tez po zakupie jednak wybrali by inny model nie interesuje mnie bełkot techniczny a zdanie ludzi jak najbardziej praktyczne i o taki odpowiedzi prosze a czytac umiem i zwaracac uwagi mi nie trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takie pytanie jak ty zadałeś to mogę ci napisać każdy model. Na górze masz po to info (!!), żeby podać więcej szczegółów i uwaga została zwrócona bo twoje pytanie jest tyle warte co nic (40 cali za 3tys = z 50 modeli). Za mało szczegółów. Poczytaj forum, masz tysiąc tematów na takie pytania. Chcesz pomocy to podaj więcej szczegółów to ktoś na pewno Ci pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy tak ciezko napisac co poleca ktos kto sie na tym zna ? Nie mam o tym pojecia i nie chce miec nie mam na to czasu i chęci zeby kupic piwo nie musze wiedziec jak fermentuje i z czego sie robi ja pytam na forum ludzi którzy w tym siedzą i znaja sie na tym dobrze a pytanie brzmi jesli bys miał max 3 tysiaki co bys kupił przeciez to nie jest takie skomplikowane .... nie wszyscy musza wszytko wiedziec i pytaja specjalistów w danych dziedzinach tak to juz działa a ja pytam o telewizor ludzi którzy to mają pochytane i potrafią w mig ocenic najlepszy stosunek jakosci do ceny podajac model albo dwa za co byłbym bardzo wdzieczny ... dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy tak ciezko napisac co poleca ktos kto sie na tym zna ? Nie mam o tym pojecia i nie chce miec nie mam na to czasu i chęci zeby kupic piwo nie musze wiedziec jak fermentuje i z czego sie robi ja pytam na forum ludzi którzy w tym siedzą i znaja sie na tym dobrze a pytanie brzmi jesli bys miał max 3 tysiaki co bys kupił przeciez to nie jest takie skomplikowane ....

i tu się mylisz, to jest bardzo skomplikowane, jeśli wolisz się rzucać zamiast wyartykułować choćby minimum założeń wstępnych, do jakich źródeł i w jakich warunkach zamierzasz korzystać z telewizora.

Ale dobrze, odpowiem na Twoje pytanie zgodnie z jego treścią. Gdybym miał 3 tys. zł to bym kupił kuchnię elektryczną, lodówkę i 19 calowy telewizor LCD dowolnej firmy. Bo mogę przypuszczać, że szukasz telewizora do kuchni do oglądania wiadomości, skoro nie napisałeś inaczej.

nie wszyscy musza wszytko wiedziec i pytaja specjalistów w danych dziedzinach tak to juz działa ....

Dlatego na górze wątku masz poradnik jak zadać pytanie, właśnie dla osób które "nie muszą wszystko wiedzieć", aby osoby te mogły liczyć na sensowną odpowiedź. Gmeru zwrócił ci na to uwagę, a Ty dalej swoje.

i potrafią w mig ocenic najlepszy stosunek jakosci do ceny podajac model albo dwa za co byłbym bardzo wdzieczny ... dziekuje

Nie ma uniwersalnych telewizorów do wszystkich zastosowań, jeden będzie najlepszy do telewizji cyfrowej sat HD, inny do sygnału analogowego z anteny czy też kablówki. Więc i nie ma czegoś takiego jak: "w mig ocenić najlepszy stosunek jakości do ceny".

To nie jest takie proste, a jeśli jakiś "specjalista" twierdzi inaczej to jego opinie są tendencyjne, sponsorowane, albo po prostu z niego taki "fachowiec" od siedmiu boleści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadziwiajace jest ile jadu jest na forach i jak sie odnosi do ludzi ktorzy szukaja tu tego od czego sa te fora nie kazdy jest fachowcem a zadajac proste pytanie mozna zostac wysmianym ironicznie i ironicznymi odpowiedziami zmieszanym z błotem i do tego wyzwanym od idiotow coz zaiste jest to przykre tak jak i poziom kultury osobistej zwłaszcza pana o wymownym i nie wymagającym komentarza nicku Cretino

Prosze o zamkniecie tematu chyba wiem juz wszsytko o tym forum dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zadziwiajace jest ile jadu jest na forach i jak sie odnosi do ludzi ktorzy szukaja tu tego od czego sa te fora nie kazdy jest fachowcem a zadajac proste pytanie mozna zostac wysmianym ironicznie i ironicznymi odpowiedziami zmieszanym z błotem i do tego wyzwanym od idiotow coz zaiste jest to przykre tak jak i poziom kultury osobistej zwłaszcza pana o wymownym i nie wymagającym komentarza nicku Cretino

Prosze o zamkniecie tematu chyba wiem juz wszsytko o tym forum dziekuje i pozdrawiam

Zadziwiający to jest kompletny brak chęci dostosowania się do zasad panujących na forum. A skoro szuka się pomocy u innych, to minimum przyzwoitości nakazywałoby do tych zasad się dostosować.

Tekst: "Szukasz porady, jaki kupić sprzęt? Przeczytaj koniecznie!" nie jest po to aby komukolwiek rzucać kłody pod nogi, a właśnie po to żeby było mu łatwiej znaleźć się w dziedzinie w której nie jest specjalistą. Do tego poradnik ten jest widoczny na górze wątku, zawsze i wszędzie, więc raczej trudno go nie zauważyć. Jest dział dedykowany do takich pytań, jest też czytelny i zawsze widoczny, opis reguł w nim obowiązujących.

Nie stosowanie się do tych reguł, jest niczym innym, jak lekceważeniem innych użytkowników forum, na zasadzie "wiem lepiej, zasady mnie nie dotyczą i tak zrobię po swojemu, a co...".

Razem z Gmerem, jako moderatorzy, prosiliśmy abyś zadał pytanie w sposób umożliwiający nam sensowną odpowiedź, a nie gdybanie o pogodzie. Nie widzę w naszych wypowiedziach ani jadu, ani nic obraźliwego, tylko proste stwierdzenie faktu niemożności udzielenia odpowiedzi na zbyt ogólne pytanie.

Wypowiedzi użytkownika Cretino nie komentuję, bo była ona poniżej krytyki, za co zresztą zarobił ostrzeżenie i urlop od postowania na 5 dni. Na wyzywanie kogokolwiek od itiotów, przyzwolenia nie ma i nie będzie.

Jeśli nie chcesz przyjąć do wiadomości tego co napisałem, trudno... Nie doczekasz się odpowiedzi na takie ogólne pytanie, gdyż taka odpowiedź nie istnieje, a wszelkie inne dywagacje będą bez wartości dla kogokolwiek i będzie to tylko strata naszego i Twojego czasu.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem nowy i laikiem ... jaki polecacie TV wielkosci 40 lub 42 cale w cenie do 3 tysiakow

pozdrawiam

Podałeś dwa kryteria: wielkość i cenę

Więc na ich podstawie polecam LCD Philips 42 cale, jest teraz promocja w Euro za bodajże 2500 tys złotych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest właśnie bardzo dobry przykład na to jak precyzyjna może być odpowiedź, przy nieprecyzyjnym pytaniu. Znaczy w ogóle nieprecyzyjna i być może potencjalnie nie trafiająca w to, co tak naprawdę życzyłby sobie pytający.

Oczywiście kierując się tylko takimi dwoma kryteriami to teoretycznie odpowiedź jest prawidłowa, a w praktyce może mieć się nijak do jakości obrazu z docelowych źródeł sygnału, które ma na myśli pytający, a o których wiedzą z uporem nie chce się z nami podzielić.

I ostatecznie nie wiemy co miał na myśli pytający w kwestii "polecanego" telewizora. Bo jeśli za kryterium przyjąć wyłącznie stosunek wielkości do ceny, to można znaleźć jeszcze bardziej "polecany" sprzęt, choćby niektóre modele LG. I tu właśnie zaczynamy gdybać "o pogodzie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem nowy i laikiem ... jaki polecacie TV wielkosci 40 lub 42 cale w cenie do 3 tysiakow

pozdrawiam

Polecam TV LCD Philips z serii PFL 7404H lub PFL 8404H, posiadam 32PFL7404H i jestem b. zadowolony. Obraz, dźwięk BDB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra bo już nawet PAN andrzejek się pojawił ze swoim Philipsem (jeszcze jeden taki post i w sumie mogę nie wytrzymać za NIC NIEWNOSZĄCE POSTY W TWOJEJ KARIERZE tego forum) i może jeszcze parę osób da dobry przykład i będzie pomagać. EDUKACJA panowie lepiej działa. Jak ktoś będzie zakładał takie tematy to z miejsca będzie śmietnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...