Skocz do zawartości
hr.susel

MEGA-TEST: Turbodekoder HD z cyfrową nagrywarką od telewizji n

Rekomendowane odpowiedzi

A dlaczego jak programowałem nagrywanie przez internet to ponagrywał mi ze zwykłego tvn a nie z hd jak mu kazałem ??

I na dodatek nie dogrywa programów do końca.

Edytowane przez pawel973

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to niestety jedna z niedoróbek nagrywania przez internet, na szczęście dla HBO problem się sam rozwiązał wraz ze zlikwidowaniem wersji SD ;o)

Inna niedogodność to brak EPG w nagranym programie, dziwne że jeszcze tego nie naprawili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z Was dostał gratis do turbo rekordera dongle usb do dvb-t i go nie potrzebuje? Chętnie bym się zaopiekował. Jakoś byśmy się dogadali :)

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego jak programowałem nagrywanie przez internet to ponagrywał mi ze zwykłego tvn a nie z hd jak mu kazałem ??

I na dodatek nie dogrywa programów do końca.

Nagrywa z TVN HD, właśnie sprawdziłem :rolleyes:

Wybieraj TVN HD z >> alfabetu= T http://n.lajt.pl/epg/T,lista.html

http://n.lajt.pl/epg/750,program.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nagrywa z TVN HD, właśnie sprawdziłem :rolleyes:

Wybieraj TVN HD z >> alfabetu= T http://n.lajt.pl/epg/T,lista.html

http://n.lajt.pl/epg/750,program.html

Może z n.lajt nagrywa, ale programowanie ze strony "N-ki" dla TVN HD nagrywa ze zwykłego TVN.Programowanie dla zwykłego TVN nagrywa poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum N (link) informuje, że youtube już powinno wrócić do dekoderów Turbo. Na razie nie mam jak tego sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam włączony tvn hd i jest wkurzające przesuniecie dzwięku z obrazem na tv.

Wczesniej miałem przesunięcia ale przez kino domowe a teraz normalnie na tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po nowym sofcie puszczonym 16/17 grudnia YT zaczelo dzialac, Doszedl nowy serwis Onet Allegro, i kilka nowych gier.

Kilka dorbiazgow poprawili: ale np. bufor ciagle sie kasuje po wejsciu do listy.

A co nowego skopali? Napisy w nagranych filmach - napisow brak!

oficjalna lista wg n:

• Buforowanie danych dla aplikacji YouTube - po wybraniu pauzy dane będą zapisywane do bufora, co następnie pozwoli na płynne odtwarzanie

• Klawiatura typu SMS do wpisywania nazw w You Tube

• Zmiana organizacji menu VOD

• Powiększona szerokość zwiastuna VOD

• Wyświetlanie dodatkowych opisów klawiszem INFO z VOD po wejściu do kategorii

• Pełna nazwa kategorii w EPG

• Animacje w menu EPG (wyszukaj program, nagraj według czasu)

• Usunięcie problemów z ustawianiem nagrań cyklicznych (dotyczy zmiany zwykłego nagrania na cykliczne)

• Okno historii dla wyszukiwania według tytułu programu

• Dostęp do menu ustawień anteny z Ekranu Aktywacyjnego

• Dostęp do faktur z Ekranu Aktywacyjnego

• Usprawnienie nawigacji - w różnych miejscach dodatkowe ikony/opisy

• Przewijanie długich nazw na wyświetlaczu dekodera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem turbo, mam ekran aktywacyjny w starej wersji grafiki i czekam, na razie godzinę. Czy można oglądać programy w starej wersji softu czekając na nowy? Ktoś pisał o jakimś resecie, nie wiem czy jest sens kombinować, ale Żonka chce seriale oglądnąć dlatego pytam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można chociaż już Ci na pewno przyszedł nowy soft.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie przyszedł, nawet nie aktywował się stary. Dzwoniłem i okazało się, że w systemie nie ma danych nowego dekodera oraz karty. Podałem, dział techniczny wklepie i dopiero poleci sygnał, który zatrybi z dekoderem. Mają na to 48h co jest śmieszne, bo powinni wklepać to w trakcie rozmowy i po sprawie. Swoją drogą to te dane powinny być w systemie od 17.12 czyli wysyłki dekodera, no może dzień później. Tak dobrze, że trafiłem na kogoś kto się znał, bo po pierwszym telefonie zaraz po podłączeniu usłyszałem tylko "proszę czekać 24h" coś mnie korciło i po 1,5h zadzwoniłem znowu, ech...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie przyszedł, nawet nie aktywował się stary. Dzwoniłem i okazało się, że w systemie nie ma danych nowego dekodera oraz karty. Podałem, dział techniczny wklepie i dopiero poleci sygnał, który zatrybi z dekoderem. Mają na to 48h co jest śmieszne, bo powinni wklepać to w trakcie rozmowy i po sprawie. Swoją drogą to te dane powinny być w systemie od 17.12 czyli wysyłki dekodera, no może dzień później. Tak dobrze, że trafiłem na kogoś kto się znał, bo po pierwszym telefonie zaraz po podłączeniu usłyszałem tylko "proszę czekać 24h" coś mnie korciło i po 1,5h zadzwoniłem znowu, ech...

i tak masz szczeście ja musiałem jechać od nowa umowę podpisywać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktywowalem Turbodekoder, mam juz wszystkie pakiety, ale jeszcze stara nakladke graficzna, czy teraz ta nowa 3D, sciagnie sie sama, czy musze gdzies zadzwonic lub aktywowac cos poprzez internetowe biuro obslugi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ściągnie sie sama do 24h,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka - ze wzgledu na duze opady sniegu, zostalem dzisiaj na krotki czas, odciety od zasilania. Jako ze posiadam jeszcze do konca lutego starego recordera i nowego turbo, zauwazylem ze turbo po zalaczeniu napiecia powrocil do trybu "stand by", natomiast stary "gral sobie" na TVN HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a poprawilo sie cos ze wspolpraca dekodera a TV Panasonic (ze co jakis czas znika obraz i ze w trybie HDMI nie radzi sobie z dzwiekiem) ?

na projektorze stary HD recorder tez sprawia ze co jakis czas zanika obraz i trzeba go na nowo wlaczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nigdy czegoś takiego nie zauważyłem na żadnym dekoderze N a miałem ich 5 ;) z czego 3 turbo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ten dekoder bedzie pasowal do kablowki vectry,bo przeciez uzywaja tych samych dekoderow??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy ten dekoder bedzie pasowal do kablowki vectry,bo przeciez uzywaja tych samych dekoderow??

Nie, to zupełnie inne dekodery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie do szczęśliwych posiadaczy turbodekudera.

Czy można dowolnie konfigurować ustawienie kolejności kanałów? Tzn czy mogę np. ustawić sobie TVN na kanale 5 a Discowery na 26 , czy tylko mogę dodać je do ulubionych a kolejność pozostaje taka jak została nam narzucona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka jak została narzucona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...