Skocz do zawartości
pwt

Anioły i Demony 2 Blu-ray

Rekomendowane odpowiedzi

witam

imperial

Masa dodatków, 2 wersje filmu, napisy, lektor

Dodatkowo wydanie w steelboksie i w trójwymiarowej okładce

Na temat samego filmu się nie wypowiadam jeszcze nie widzałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta: $$$$$$$$ jest $$$$$ to mogą coś zrobić. Dla pokazu wydadzą ale fajnie jakby stało się to codziennością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera w październiku....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

imperial

Masa dodatków, 2 wersje filmu, napisy, lektor

Dodatkowo wydanie w steelboksie i w trójwymiarowej okładce

Na temat samego filmu się nie wypowiadam jeszcze nie widzałem

to żadna łaska ze strony imperialu bo pewnie zobowiązuje ich do wydawania w ten sposób umowa z Sony-przecież ten nasz pożal się boże dystrybutor tylko gdyby miał taką możliwość i tak wywaliłby płytę z dodatkami . Jeśli są podobno tacy dobrzy to ciekawe czemu prawie każde wydanie Paramountu jest okaleczone (z wyjątkiem Transformersów) -zapowiadali Strażników 2DVD i gdzie to jest ? Mam wielką nadzieję że powoli będą im wygasać umowy z dużymi firmami ( vide. Disney) i dystrybucja głośnych i "niegłośnych" filmów nawet w Polsce będzie taka jak w całej Europie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem "Anioły i Demony" w Saturnie. Wieczorem obejrzałem i jestem zachwycony. Jakość obrazu i dźwięku doskonała. W ciemnych scenach zero ziarna. Na płycie są dwie wersje - kinowa i rozszerzona.

Jedyny szczegół, który mi się nie podoba, to taki, że napisy częściowo wychodzą poniżej obszaru z wyświetlanych filmem (na czarne pasy - format 2,40:1). Na TV to nie przeszkadza, ale na moim ekranie i projektorze to juz wkurzające... Muszę opuszczać maskownice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak samo na takim Philips 21:9 już jest lipa też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wypożyczyć to bankowo. Sam film jest podobny bardzo dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy dodatki są w polskiej wersji językowej?

Edytowane przez Inuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się zastanawiałem czy sobie wypożyczyć. widzę , że są przychylne opinie więc jutro idę do wypożyczalni :)

Właśnie przed chwilą obejrzałem ten film. Eksplozja śmigłowca nad Rzymem z "antymaterią" to MIAZGA, wzrokowo-odsłuchowa.

Ale Kod był lepszy fabularnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Wami w 99% mi się jednak wydaje, że w sceny z Tomem Hank-sem nie są zbyt ostre. Takie same zastrzeżenia miałem do Kodu gdzie moim zdaniem w zbliżeniach twarzy Toma brak jest ostrości być może jest to celowy zabieg twórców bo w innych scenach obraz jest naprawdę ostry pełen szczegółów widać każdą zmarszczkę, włosek a w przypadku Tama jest rozmyty mydlany ( wiem brzmi jak spiskowa teoria dziejów :) ) ale tak ja to widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

czy wiecie,że w pudełku z filmem jest książeczka z kuponami rabatowymi (minus 25 pln od ceny na półce) na płyty imperiala,Braveheart,Transformers 2 i wiele innych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(minus 25 pln od ceny na półce) na płyty imperiala,Braveheart...

Czyli Braveheart będzie kosztował u nas też coś ok. 150 zł :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media-Markt Marki, chodzą goście w kapturach i rozdają kupony -25zł. Zapłaciłem więc 99-25=74 złocisze. Nienajgorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...