Skocz do zawartości
jacek2

TVP HD z Astry odkodowane w ciagu 2 tyg !!

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądajcie Panowie, póki jeszcze jest co. Komuś jednak bardzo zawadza ten projekt.

Koniec TVP sat?

Edytowane przez wieslawef

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wpadzom telewizji, ktore nie maja pieniedzy na jego prowadzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak wpadzom telewizji, ktore nie maja pieniedzy na jego prowadzenie

Raczej właścicielom płatnych platform telewizyjnych , którzy obawiali sie konkurencji i doprowadzili (albo wkrótce : doprowadzą) do uwalenia projektu.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo już się da to uwalić.

Umowa z SES Astra została już podpisana i pewnie jak zwykle w takich przypadkach jest odpowiednio obwarowana w przypadku jej zerwania - czyli dosyć wysokie kary, sąd arbitrażowy, itp. Nie sądzę żeby opłacało się to nowym władzom TVP. A przecież Farfał, jak i każdy inny urzędujący prezes, nie odpowiada materialnie za nie trafione posunięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raczej właścicielom płatnych platform telewizyjnych , którzy obawiali sie konkurencji i doprowadzili (albo wkrótce : doprowadzą) do uwalenia projektu.

pzdr

No tak najfajniejsze są spiski wielkiego kapitału ;) bo sprawy księgowo finansowe to nuda

Akurat prywatni nadawcy woleliby utrzymywac przy życiu tą efemerydę "platformę TVP" bo to żadne zagrożenie dla obecnych graczy

Ale przez to że Farfał zrobił im dobrze torpedując naziemną cyfrówke i odsuwając nieuchronne o kolejny sezon reklamowy to są mu pewnie wdzięczni baaaardzo :)

bo farfał bohaterem maniaków satelitarnych jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pisałem jakiś czas temu odnośnie, braku sygnału z ASTRY TVP TVHP HD itp, wtedy zmienił się FEC na 8/9 obecnie mam taki sam problem,

Wiecie może co sie zmieniło ? Sprawdzałem na kilku innych ustawieniach FEC i nic nie rusza,

Proszę o info

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, pisałem jakiś czas temu odnośnie, braku sygnału z ASTRY TVP TVHP HD itp, wtedy zmienił się FEC na 8/9 obecnie mam taki sam problem,

Wiecie może co sie zmieniło ? Sprawdzałem na kilku innych ustawieniach FEC i nic nie rusza,

Proszę o info

Pozdro

Owszem, sygnał został zakodowany w NDS.

Szczegóły: http://blogi.satkurier.pl/49957-i-po-platformie.html

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, pisałem jakiś czas temu odnośnie, braku sygnału z ASTRY TVP TVHP HD itp, wtedy zmienił się FEC na 8/9 obecnie mam taki sam problem,

Wiecie może co sie zmieniło ? Sprawdzałem na kilku innych ustawieniach FEC i nic nie rusza,

Proszę o info

Pozdro

Jesteś mocno przedwczorajszy.

Link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...