Skocz do zawartości
ARU4

SAMSUNG BD-P 1580

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kupiłem ten odtwarzacz bo mi się podobała cena i wygląd.

Czy ktoś zauważył jakieś zmiany po wgraniu nowego softu?

Wydaje się jakby był szybszy.

A tak poza tym narazie nic.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zmian nie zauważyłem. Z ciekawości jak to wygląda w środku:

dsc2396kopia.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji czytałem że odtwarza H264 ale jak nagrałem taki filmik na płyte DVD to nie chciał odtwarzać. Czy odtwarza takie filmy ten odtwarzacz a jak tak to na jakie płyty nagrywać i w jaki sposób? :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety plików MKV nie odtwarza.

Taka polityka firmy ; Chcecie MKV to kupować droższe odtwarzacze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Improves a specific BD title''s playback capability.

Czyli to samo co ostatnio.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety plików MKV nie odtwarza.

Taka polityka firmy ; Chcecie MKV to kupować droższe odtwarzacze :unsure:

Cześć,

jakie modele odtwarzają MKV?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę napisać coś więcej na temat tego odtwarzacza. Kurcze szkoda że nie odtwarza mkv bo pewnie bym się nie zastanawiał nad zakupem w euro od 21 będzie na promocji za 399zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooooo... 399 to super cena!!! Aż się zainteresowałem zakupem...

Czy to jest dobry odtwarzacz do sprzętu w podpisie? Z góry piszę, że nie interesuje mnie analogowe 7.1, wystarczy mi DD/DTS w pełnej przepustowości (amplituner nie ma dekoderów HD), ale zależałoby mi na dobrym upscalingu DVD i odtwarzaniu DivX z USB.

Czy ten odtwarzacz ma 24p?

Edytowane przez radosuaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten odtwarzacz ma 24p i odtwarza DivX z USB.

Upscaling z DVD niezły.

Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam proszę napisać coś więcej na temat tego odtwarzacza. Kurcze szkoda że nie odtwarza mkv bo pewnie bym się nie zastanawiał nad zakupem w euro od 21 będzie na promocji za 399zł.

Tylko dlaczego na stronie Euro jest cena 519 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena 399 dotyczy paru wybranych sklepów, nie całej sieci wraz ze sklepem internetowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cena 399 dotyczy paru wybranych sklepów, nie całej sieci wraz ze sklepem internetowym.

a jakie to sklepy i w jakich miejscowościach? może gdzieś w poznaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się nowy firmware 2.06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam urządzenie BD-P1580 i mam taki oto problem:

Nagrywam z kamery na płytę pliki z rozszerzeniem *.m2ts i wszystko idzie idealnie.

Natomiast filmiki z aparatu z rozszerzeniem *.mov nie odtwarza. Próbowałem najróżniejszych sposobów konwersji ale nie mogę uruchomić z płyty. Wiem, że na pewno z moją wiedza jest źle. Bardzo prosiłbym o informację lub linka jak zrobić aby moje filmy z Canona (mov) odtwarzał w jakości HD odtwarzacz BD-P1580 ? Nagrywam Canonem filmy w jakości HD. Aparat fotograficzny Canon Power Shot SX1 IS. ZA pomoc dziekuje.

Może istnieje jakiś konwerter z *.mov do *.m2ts ? Nic w sieci nie mogę znaleźć.

Pozdrawiam

tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiony dziś 1580 połączony kablem hdmi do kina lub bezpośrednio do tv odtwarza z płyt bd dżwięk ale bez obrazu. Proszę o radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam urządzenie BD-P1580 i mam taki oto problem:

Nagrywam z kamery na płytę pliki z rozszerzeniem *.m2ts i wszystko idzie idealnie.

Natomiast filmiki z aparatu z rozszerzeniem *.mov nie odtwarza. Próbowałem najróżniejszych sposobów konwersji ale nie mogę uruchomić z płyty. Wiem, że na pewno z moją wiedza jest źle. Bardzo prosiłbym o informację lub linka jak zrobić aby moje filmy z Canona (mov) odtwarzał w jakości HD odtwarzacz BD-P1580 ? Nagrywam Canonem filmy w jakości HD. Aparat fotograficzny Canon Power Shot SX1 IS. ZA pomoc dziekuje.

Może istnieje jakiś konwerter z *.mov do *.m2ts ? Nic w sieci nie mogę znaleźć.

Pozdrawiam

tomasz

najbardziej popularnym programem, darmowym jest mov to avi firmy Pazera(polak) wpisz w google Pazera i konwertuj

I pytanie czy 1580 odtwarza divix hd ''1280x720''?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SAMSUNG BD-P 1580

Jest jedno (zwykle mówi się małe) wg mnie bardzo duże ale. Odtwarzacz nie radzi sobie z odtwarzaniem zdjęć, bez względu na nośnik (CD, DVD, Pendrive), gdy na nośniku jest więcej niż 255 zdjęć. Po prostu ponownie wraca do zdjęcia pierwszego, drugiego, itd. A to znaczy że nie można oglądać zdjęć, jeżeli ich liczba przekracza 255. A żeby było śmieszniej, powtarzając zdjęcia znowu od pierwszego, licznik zdjęć "leci" dalej, tj. 256, 257, itd. Sprawdzone na trzech egzemplarzach. Pracownik infolinii Samsunga potwierdził tą wadę. Na razie Samsung nie ma możliwości usunięcia ww. wady. Od razu odpowiadam wyprzedzająco niektórym: dzieje się tak bez względu na rozdzielczość zdjęć. Aha. I dotyczy podobno wszystkich odtwarzaczy Blue-ray tej firmy.

Wg mnie wada opisana powyżej, dyskwalifikuje produkt jeżeli ktoś ogląda zdjęcia. A ogląda chyba każdy. Na razie nowy (3 tygodnie) odtwarzacz w serwisie. Zobaczymy co powiedzą.

Czy u Was dzieje się, jak powiedział Przedstawiciel Samsunga, tak samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kolejny nowy firmware v2.07

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników SAMSUNG'a BD-P 1580 : jak sobie radzi z odtwarzaniem nagranych płytek DVD-R, DVD+R. W instrukcji obsługi wymienione są tylko płytki DVD-R i to z uwagą że muszą być nagrane na sprzęcie Samsunga ... no i nic nie ma na temat DVD+R...

Jak to wygląda z rzeczywistości ? Ktoś może to testował ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...