Skocz do zawartości
ARU4

SAMSUNG BD-P 1580

Rekomendowane odpowiedzi

Odtwarzacz łyka DVD-R ,DVD+R a nawet DVD-RW, DVD+RW nagrane na jakiejkolwiek nagrywarce.

A co do nowego firmware to zgodnie z tradycją :

Improves a specific BD title''s playback capability

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(firmware 2.07)

Witajcie,

jeszcze nie sprawdziłem nowego firmware, ale jak pisałem we wczesniejszym poście, zostawiłem odtwarzacz w serwisie, nie odebrałem bo do wczoraj twierdził Samsung że sprzęt jest ok, a nie był - odtwarzanie tylko zdjęć do 250 szt. - zawziąłem się i powiedziałem że chcę sprawny w pełni sprzęt. Wczoraj dostałem telefon z Samsunga że odtwarzacz jest do odbioru w serwisie i już nie ma problemu z odtwarzaniem zdjęć. Więc jak widać, dało się to będąc wytrwałym załatwić. I to na pewno zmienił ten nowy firware 2.07. Sprawdzę ew. co jeszcze, dzisiaj odbieram odtwarzacz. pozdro dla wszystkich, :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I kolejny nowy firmware v2.07

:)

Nowy firmware zassał sam, czy wgrywałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Pytanie do użytkowników, jak ten odtwarzacz radzi sobie z napisami w divx? Są jakieś problemy?

Jakieś słabe strony tego urządzenia? Zastanawiam się nad zakupem.

dziękuję za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nowy firmware zassał sam, czy wgrywałeś.

Witam.

Wgrywałem sam z pendriva.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich

Pytanie do użytkowników, jak ten odtwarzacz radzi sobie z napisami w divx? Są jakieś problemy?

Jakieś słabe strony tego urządzenia? Zastanawiam się nad zakupem.

dziękuję za odp

Z napisami w Divx na razie problemów nie stwierdziłem.

Słaba strona to brak (z winy producenta) odczytu MKV

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam urządzenie BD-P1580 i mam taki oto problem:

Podczas odtwarzania filmów DVD (oryginalnych, żeby nie było wątpliwości) praktycznie za każdym razem ok 40 min. (czasami tez wcześniej) film na chwile się zatrzymuje, przycina a na ekranie telewizora widać lekko zniekształcony obraz przedstawiający się nakładaniem na obraz dużych pikseli, po chwili film znowu rusza. trwa to może kilka sekund: 2-3 i jest OK. Dzieje się to praktycznie przy każdym filmie (płyty nie są porysowane). Czy ktoś ma jakiś pomysł? Czy to jakaś wada fabryczna, a może firmware (bo nie aktualizowałem)? Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Może wystarczy wyczyścić napęd płytą do czyszczenia DVD.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie potwierdze tutaj na 100% mojej odpowiedzi ale jezeli laser czyta calosc plyty poza tymi kilkoma sekundami na kazdej plycie - moze to byc wina pozycji soczewki. Juz mowie o co chodzi. W wiekszosci sprzetu CD/DVD soczewka jest prowadzona za pomoca przekladni slimakowej ktora jest smarowana jakimstam mazidlem (smarem). Kiedys facet z serwisu akurat LG powiedzial ze wszystkie sprzety CD/DVD itp ktore sa dlugo nie uzywane maja problem z odczytem plyt ale nie ze wzgledu na brudna/zmatowiala/zuzyta soczewke jak wszyscy sadza tylko na problemy z plynnym przesuwaniem tej soczewki .Smar ktory tam jest, po dluzszym czasie nieuzywanie tezeje/twardnieje i stad problemy . Mozna sprawdzic czy u ciebie np gdzies na przekladni nie zostala grudka smaru ktora wlasnie w okolicach czasu plyty ktory podales powoduje przeskoki.W sumie wydaje sie to logiczne - zwlaszcza ze reszte plyty czyta bez problemow -wiec nie jest to problem brudnej soczewki.Z tym zastaniem sie smaru potwierdzam - kilka sprzetow cd/dvd pozostawione na kilka miesiecy (w moim przypadku) mialo problemy z odczytaniem czegokolwiek.

Edytowane przez Gryzon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nic nowego ale pojawił się nowy firmware v2.09

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam kamerę hd sony , dziś zakupiłem samsunga 1580 czy wystarczy nagrać plik z kamery na pendrive i odtwarzacz powinien je normalnie widzieć jako filmy ? czy filmy muszą być z jakimś konkretnym rozszerzeniem , czy trzeba je przerobić bo wrzuciłem dwa na szybko i ich nie widzi , ale sam nie wiem czy to były plik z sony czy z canona hd

i jeszcze jedno czy u was pliki avi a napisami sa z polskimi ogonkami ? bo puszczony film miał krzaczki na niektórych literach tka jakby jedne widział a inne nie ?

Edytowane przez estor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do napisów to w menu zmień na opcje CENTRAL i git.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok zrobiłem działa

a co do avchd ,m2ts ? nie daje rady tego obejrzec na na tym mi zależało , czy ktoś ma tego samsunga i jak sobie radzi, prosze o pomoc bo zaczynam wariować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(firmware 2.07)

Witajcie,

jeszcze nie sprawdziłem nowego firmware, ale jak pisałem we wczesniejszym poście, zostawiłem odtwarzacz w serwisie, nie odebrałem bo do wczoraj twierdził Samsung że sprzęt jest ok, a nie był - odtwarzanie tylko zdjęć do 250 szt. - zawziąłem się i powiedziałem że chcę sprawny w pełni sprzęt. Wczoraj dostałem telefon z Samsunga że odtwarzacz jest do odbioru w serwisie i już nie ma problemu z odtwarzaniem zdjęć. Więc jak widać, dało się to będąc wytrwałym załatwić. I to na pewno zmienił ten nowy firware 2.07. Sprawdzę ew. co jeszcze, dzisiaj odbieram odtwarzacz. pozdro dla wszystkich, :(

Wojtb jak tam Twoj sprzęt?? wizyta w serwisie rozwiazała problem z przegladaniem zdjęć?? Aha mam jeszce jendo pytanie do Ryby 46, napislaes w innym watku ze twoj sprzet 1600 "Nie czyta żadnych innych "dziwolągów" typu: ISO, VOB, FLAC". Nie wiem czy to dobrze rozumiem ale mam płytki DVD zawierajace pliki vob, czyli ich nie odtworze na sprzecie 1600?? a na 1580??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komus udało sie ustalić, z jakim rozszerzeniem musza byc pliki filmowe z kodekiem H.264, aby ten odtwarzacz je widział. Ja mam z "mp4" nagrywane na kamerze Sanyo Xacti HD 2000.

Edytowane przez kajduk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie odnosnie systemu Pal i Secam,problem polega na tym ze po zakupienieu tego odtwarazacza odpalam w kolorze tylko Divx,amerykanskie DVD,i BD a polskie plyty DVD z gazet i z wypozyczalni sa na bialo czarne,zreszta po wlaczeniu Samsunga logo jest na bialo czarno a nie na kolor,podlaczenie jest composite,i teraz pytanie czy mam oddac do serwisu czy sa jakies kody na zmiane systemu Secam/Pal bo to chyba to jest,az dziwne ze sprzedaja w sklepach wedlug mnie nie przestrojonone na nasz PAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

mam pytanie odnosnie systemu Pal i Secam,problem polega na tym ze po zakupienieu tego odtwarazacza odpalam w kolorze tylko Divx,amerykanskie DVD,i BD a polskie plyty DVD z gazet i z wypozyczalni sa na bialo czarne,zreszta po wlaczeniu Samsunga logo jest na bialo czarno a nie na kolor,podlaczenie jest composite,i teraz pytanie czy mam oddac do serwisu czy sa jakies kody na zmiane systemu Secam/Pal bo to chyba to jest,az dziwne ze sprzedaja w sklepach wedlug mnie nie przestrojonone na nasz PAL

Witaj. W USA nie ma systemu secam ,tylko NTSC. Powiedz mi ,kto podlącza blu-ray composite??? Jeszcze component,to zrozumiem,ale composite...to jakość jak z kasety VHS. Nie podales na jakim sprzęcie to wszystko smiga,ale na bank musisz "pogrzebać" w ustawieniach, zarowno blu-ray jak i tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witaj. W USA nie ma systemu secam ,tylko NTSC. Powiedz mi ,kto podlącza blu-ray composite??? Jeszcze component,to zrozumiem,ale composite...to jakość jak z kasety VHS. Nie podales na jakim sprzęcie to wszystko smiga,ale na bank musisz "pogrzebać" w ustawieniach, zarowno blu-ray jak i tv.

Ok w kazdym razie nie composite tylko component czyli cinch i tak jak mowie,dvd polskie odtwarza na bialo czarno i dzis pierwsza plyte wlozylem Blu Ray Polska CIACHO i tez bialo czarny film idzie wszystkie inne kolor, po zaladowaniu sie menu filmu obraz sie z robil bialo cxarny,czy mozliwe ze plyty nagrane w polsce takie numery robia? ze tv nie moze sobie poradzic z systemem?

Edytowane przez japcok1972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam urządzenie BD-P1580 i mam taki oto problem:tiffany jewelry

Nagrywam z kamery na płytę pliki z rozszerzeniem *.m2ts i wszystko idzie idealnie.

Natomiast filmiki z aparatu z rozszerzeniem *.mov nie odtwarza. Próbowałem najróżniejszych sposobów konwersji ale nie mogę uruchomić z płyty. Wiem, że na pewno z moją wiedza jest źle. Bardzo prosiłbym o informację lub linka jak zrobić aby moje filmy z Canona (mov) odtwarzał w jakości HD odtwarzacz BD-P1580 ? tiffany necklaceNagrywam Canonem filmy w jakości HD. Aparat fotograficzny Canon Power Shot SX1 IS. ZA pomoc dziekuje.

Może istnieje jakiś konwerter z *.mov do *.m2ts ? Nic w sieci nie mogę znaleźć.

Pozdrawiam

tomasz tiffany and co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dawno tu nikt nie pisał ale czy coś zmieniło się z .mkv i youtube? Tzn. zostały/zostaną dodane? Co wnosi aktualizacja 2.12? ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie ta aktualizacja zmienila i to wiele mianowicie po niej nie chodz mi juz filmy BD9, orginaly smigaja normalnie jak i mkv fakt ze w innym modelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie ta aktualizacja zmienila i to wiele mianowicie po niej nie chodz mi juz filmy BD9, orginaly smigaja normalnie jak i mkv fakt ze w innym modelu

Ktoś jeszcze miał taki problem? Cały czas się zastanawiam czy instalować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo na firmware v.2.12 nie widzi płyt dl.

(nie aktualizowac nie ma możliwosci powrotu na stary soft)

Edytowane przez _Lech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...