Skocz do zawartości
djrobus

DIRT 2

Rekomendowane odpowiedzi

Huh, kupuję tę gierę!

Zassałem demo z PSStore USA i odpadła mi klapa po jego odpaleniu.

Dwie trasy, Meksyk, Maroko, dwa samochody na krzyż, a ja w to cały czas gram. Plus chyba multi ale jeszcze tam nie zaglądałem.

Telegraficznie:

w ustawieniach audio opcja 7.1!

świetne replaye!

łubudubu (czyli to czego na pewno zabraknie w GT5), powtórki z dzwonów wymiatają

realistyczna grafika - twoja baza, czyli buda na kółkach (przyczepa) robi od wewnątrz niesamowite wrażenie realności!

świetny model jazdy (wiadomo, CODEMASTERS)

premiera w Europie chyba 11 września, w USA 9 września

szkoda, że już bez Colina....

Zawsze pamiętałem z PSX dwie ścigałki, Gran Turismo i Colina

Edytowane przez djrobus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Huh, kupuję tę gierę!

Zassałem demo z PSStore USA i odpadła mi klapa po jego odpaleniu.

Dwie trasy, Meksyk, Maroko, dwa samochody na krzyż, a ja w to cały czas gram. Plus chyba multi ale jeszcze tam nie zaglądałem.

Telegraficznie:

w ustawieniach audio opcja 7.1!

świetne replaye!

łubudubu (czyli to czego na pewno zabraknie w GT5), powtórki z dzwonów wymiatają

realistyczna grafika - twoja baza, czyli buda na kółkach (przyczepa) robi od wewnątrz niesamowite wrażenie realności!

świetny model jazdy (wiadomo, CODEMASTERS)

premiera w Europie chyba 11 września, w USA 9 września

szkoda, że już bez Colina....

Zawsze pamiętałem z PSX dwie ścigałki, Gran Turismo i Colina

Też się w colina nagrałem, ale Dirt 2 jakoś do mnie nie przemawia obok rajdów są jakieś dziwne ściganki po mieście, lub suvami. WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam, że DIRT 2 wciąga bo mnie też już nie wciąga ta część.... Ale to jest typowy tytuł do masterowania tras i czasu. Trzeba to lubić. Grafa oczywiście najwyższy poziom : ) Fajne smaczki jak lalka czy avatar przy lusterku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie przyciagnal... ALe tkai typ wyscigow tez trzeba lubic (w sensie - jak skrecasz to zastanawiasz sie czemu zarzuca Ci tylem zamiast jechac dalej) - ja osobiscie wole szalencze rajdy z maksymalnie uproszczona fizyka :-)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tym wysypie wyścigów jaki nastąpi na jesień konkurencja będzie ostra. Ja jednak poświęcę się na początek Shiftowi (NFS). Za mało czasu człowiek ma ; ) Potem już Forza 3 i Gt5 : >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w oczekiwaniu na GT5 młócę motorstorm 2. Raczej w zalewie głośnych tytułow w tym roku Dirt 2 mnie ominie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczekiwałem do wersji PC i tak jak przypuszczałem - opłacało się. Wersja limitowana z tej okazji! za 149zł normalnie w sklepie to lubię :( Pudełko opakowane w "oponę" ; ) w środku zapach do samochodu w kształcie logo gry czy płyta bonusowa z filmami poświęconymi Kenowi Blockowi (jak nie znacie to zapraszam na YT ;p masakra co ten typ wyprawia subarką).

dirt%20tekst_1.jpg

A sama gra? Najlepsza wersja bez względu na platformę. Płynne 60fps, 1080p itd powoduje taką grywalność, że nie mogę się oderwać od Chorwacji czy Tropików tak ryje gałki oczne : > Do tego bardzo dobry model jazdy, który sprzyja moim doznaniom ; ) Najchętniej wolałbym tylko same rajdy bez tych udziwnień w postaci innego typu wyścigów ale możliwe, że wtedy zawiało by nudą... a tak ciągle się coś dzieje! POLECAM jak ktoś ma porządnego Pieca !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy mogą być tego świadomi,

więc warto dodać, że Dirt2 PC do grania online wymaga założenia konta GFW LIVE.

Jak podacie lokalizacja - Polska i wpiszecie potem numer seryjny to żeby pograć online trzeba będzie kupić nową grę bo :

- usługa jest niedostępna dla Polski

- lokalizacji zmienić się nie da

- numeru seryjnego na drugie konto (założone już poprawnie z inną lokalizacją np UK,USA)

przenieść już nie można

Edytowane przez sbartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle trzeci świat (ceny, cła, usługi online itp, itd).

Dobrze chociaż, że na PS3 można grać online z pozycji PL z całym światem jak biały człowiek. Taka łaska

A jeśli to prawda, tak jak piszesz to gra do zwrotu do sklepu. Towar ORYGINALNY i nabyty LEGALNIE ale wybrakowany :)

Edytowane przez djrobus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć, żeby nie podać Polski.... eh. Mnie natomiast zaciekawiło to jak połączone jest konto z Xbox Live. Wcześniej nie za bardzo się w to zagłębiałem ale rozumiem, że jak zdobywam osiągnięcia itd to potem jakbym zagrał w Dirta 2 na X360 to już nie mogę drugi raz dostać tych samych punktów? Bo w tym momencie używam tego samego konta z Live X360=PC. Widzę przyjaciół itd (notabene super sprawa wcześniej dla mnie nieodkryta;p)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jeśli to prawda, tak jak piszesz to gra do zwrotu do sklepu. Towar ORYGINALNY i nabyty LEGALNIE ale wybrakowany :)

Niby tak ale jakbym miał tak rewelacyjną grę oddać z tego powodu to naprawdę byłoby szkoda ; ) Ustawiasz inny kraj i już. Przecież LIVE też nie ma w Polsce. Oddać mam zatem grę na X360?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważasz, że to rewelacyjna gra? Ja właśnie się pozbyłem swojego egzemplarza na xboxa. Może samochody na szutrowej nawierzchni tak się zachowują, może nie, ale takie jeżdżenie to nie na moje nerwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak bo grafika jest o niebo lepsza w stosunku do konsoli co wpływa dość znacznie na grywalność. Przynajmniej w moim przypadku gdyż jestem zboczeńcem wizualnym. A sama jazda? Trzeba poćwiczyć :) Gra zebrała wysokie noty więc nie ma mowy o jakimś niewypale czy mojej wyobraźni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście marzy się powrót do wyścigów WRC. Dirt wygląda jakby był robiony pod nastolatków ze stanów (wygląd menu, no i postacie z którymi się ścigamy). Trochę brakuje klimatu prawdziwych rajdów i za mało jest samych rajdów. Ale to bardzo dobra gra w którą należy wręcz zagrać bo konkurencji brak....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w to grałem to miałem wrażenie, że samochody są za lekkie. Ponadto miały tendencje po koziołkowaniu do stawania na cztery koła, nie zawsze, ale dosyć często. Sam model jazdy pod drift - widać to szczególnie jak się jedzie bardzo wolno i naciśnie hamulec ręczny - samochódem mimo, że jechał wolno obracało tyłkiem o 180 stopni. Inna wkurzająca mnie rzecz to mała ilość tras - niektóre powtarzają się po kilkanaście razy! To już się robiło nudne. Ale graficznie najbardziej podobał mi się ze wszystkich ścigałek jakie znałem - szczególnie trasy plenerowe - chiny, maroko, baja czy w stanach kanion.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kończę i rzeczywiście tras jest jakoś mało O_o wrażenie mam że ciągle to samo i rzeczywiście tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...