Skocz do zawartości
pmcomp

Onkyo TX-NR3007 z Dolby PLIIz i Audyssey DSX na pokładzie

Rekomendowane odpowiedzi

news-shadow.png





Niemiecki portal www.areadvd.de testuje na swoich łamach najnowszego potwora ze stajni ONKYO czyli amplituner TX-NR3007 w systemie 9.2 z najnowszym systemem dźwięku Dolby PLIIz i Audyssey DSX na pokładzie:

onkyotxnr3007fronttotal.jpg




Nam jak zwykle najbardziej podoba się środek:

onkyotxnr3007vonobentot.jpg





Kompletny pre-test: http://www.areadvd.de/hardware/2009/onkyo_txnr3007_1.shtml .
Niemcy pieją z zachwytu a ja odsyłam do przejrzenia danych technicznych, parametrów i funkcji tego monstrum. Jest się czym pozachwycać.
Mi brakuje tylko wejść i wyjść symetrycznych. Także 6 wejść HDMI z tyłu to jak dla mnie za mało :blink:. Procesor Reon VX na pokładzie oraz znakomity tor zasilania ogromnie ważny w ampltunerach AV. Jeżeli ktos chce sie podjarać przetwornikami to we wszystkich kanałach Burr Browny PCM1795 192 kHz/32-Bit.


Wszystkie nowości Onkyo, włącznie z procesorem/przedwzmacniaczem 9.2 tutaj: http://www.areadvd.de/hardware/2009/onkyo_av_ifa_2009.shtml .

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też chce 9.2 ! ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zapowiada się całkiem ciekawie. wiadomo coś o terminie pojawienia się tych nowości??

Milczą w tej sprawie.

Myślę, że pokażą je na IFA 2009 i wejdą jesienią. Sa to modele 2009/2010.

Ceny:

TX-NR1007 (1499 EUR),

TX-NR3007 (1799 EUR),

TX-NR5007 (2499 EUR),

procesor/przedwzmacniacz PR-SC5507 (1999 EUR)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I chyba bedzie wymiana AT ;) ale na 5007 :D

Jakby co to masz już kupca na 906 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz jestem szczesliwym posiadaczem 5007 :) Pod koniec maja kupilem 607 ale urzekl mnie 5007. Nie zaluje chociaz 2100 euro mnie zabolalo. Roznica w dzwieku ku mojemu zaskoczeniu jest ogromna. Natomiast mozliwosci i funkcje sa nie do porownania. Chociaz 607 to dobry AV jednak 5007 jest jak mercedes przy maluchu. Nic dziwnego, bo to przeciez flagowy model onkyo. Warty byl wydatku. Do tego trzeba miec jednak dobre kolumny inaczej szkoda kasy, bo nie uslyszy czlowiek nawet polowy tego co moze ten model pokazac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kolega się chyba troszkę pomylił bo model 3007 ma Burr-Brown 192 kHz/24-Bit DACs (PCM1796 x 6) for All Channels

model 5007 ma 32bit przetworniki, tak pisze na niemieckiej stronie o wiele bardziej profesionalnej niż nasz polska:( jęśli sie ja pomyliłem to sory.Pozdrawiam

Model 3007 nie ma zasilacza toroidalnego a model 5007 tak jak modele 905/906 posiadają, wiec mam pytanie czy jest to aż tak ważne?wyczuwalna jest różnica?warto dopłacać?wagowo są identyczne więc?dobrze by było jakbym się doczekał na odpowiedz:)

Edytowane przez robertuss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...