Skocz do zawartości
BoDeX

NOWŚCI KONCERTOWE NA BLU-RAY !!!

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety na nasza muzyke jeszcze za wczesnie. Musimy poczekac jeszcze kilka lat jak sie jeszcze bardziej zestarzejemy, moze wtedy wypuszcza cos dla nas. byc moze juz bedzie w 3D albo hollogram

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U2 R&H jest u nas:):

klik

klik

Tylko chora cena.

I fakt, mała różnorodność, w dzisiejszych czasach takie U2 powinno mieć przynajmniej 3-4 koncerty na BD

tak, ale to nie jest z naszej dystrybucji chyba, tylko z importu tej firmy z zagranicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam Mika Sterna i Yellowjackets.

Już Ci raz podpowiedziałem dvd.co.uk Mike Stern kosztował mnie 84 zł. Yellowjackets - czekają na wiadomość od dystrybutora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiem o czym piszesz,

U2 - Rattle and Hum tylko, ale nie u nas

Queen też coś jest ale słabe,

Queen tutaj ma ocenę "Highly Recommended": http://bluray.highdefdigest.com/1044/queenrocksmontreal.html

Jeśli chodzi o Queen to nic lepszego już nie wyjdzie bo oni nagrali na taśmie filmowej tylko dwa koncerty ten i Budapeszt w '86. Przy czym tylko Montreal na 35mm filmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Queen tutaj ma ocenę "Highly Recommended": http://bluray.highdefdigest.com/1044/queenrocksmontreal.html

Jeśli chodzi o Queen to nic lepszego już nie wyjdzie bo oni nagrali na taśmie filmowej tylko dwa koncerty ten i Budapeszt w '86. Przy czym tylko Montreal na 35mm filmie.

ok, dzięki za info, nie ma zatem wyboru

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czekam na koncerty Depeche Mode, U2, Peter Gabriel, Michael Jackson (sprzedaliby miliony na BR, szczególnie teraz), Madonna (a jakże), Jean Michel Jarre, Duran Duran, Mike Oldfield, Peter Gabriel, Queen, Sting i The Police...

Madonna będzie w piątek w HBO HD (20.10). Dobre i to w oczekiwaniu na koncert na BD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem oglądać. Obraz w miarę ok ale daleko od ideału. Dźwięk DD2.0 czyli masakra. Realizacja koncertu w porównaniu do "Celebration..." do [beeep]. I tak się oglądało miło bo to światowy top w dziedzinie koncertów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czekam na koncerty Depeche Mode, U2, Peter Gabriel, Michael Jackson (sprzedaliby miliony na BR, szczególnie teraz), Madonna (a jakże), Jean Michel Jarre, Duran Duran, Mike Oldfield, Peter Gabriel, Queen, Sting i The Police...

Przecież Sting z The Police też już jest, np tu: The Police: Certifiable, swoją drogą dobry koncert i w świetnej jakości video oraz audio (Dolby TrueHD).

Natomiast faktycznie przydałby się Jarre ze Stoczni Gdańskiej w HD, zwłaszcza że trąbili od samego początku, iż nagrywają ten koncert w HD właśnie...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy czekacie na pierwszy BD polskiego wykonawcy ?

Chyba tak.

Co byście widzeli w tym temacie ?

Wasze typy:

..................................................

..................................................

Mój typ:

młody Cugowski w repertuarze Cz. Niemena.

Z pełną orkiestrą.

Edytowane przez dominikjestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam czy wydadza na BLU Phila Collinsa koncert Finally... The First Farewell tour. Jedna z moich ulubionych płytek. Przed czasami Popcorna była prawie zdarta od odtwarzania :rolleyes:

No ale poki co nie widac na horyzoncie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z polskich bardzo chętnie zobaczyłbym, a jeszcze bardziej usłyszał w audio HD, stare dobre Wilki. Ich muzyka sama w sobie ma niesamowitą głębię, także wg mnie idealnie nadaje się do odsłuchu na wielu kanałach.

A jeśli chodzi o zagranicę to U2 z aktualnie trwającego 360 tour (może dlatego, że tam byłem i bardzo chętnie przypomniałbym sobie ten koncert w całości w najwyższej jakości :rolleyes:)

Edytowane przez Ator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z polskich bardzo chętnie zobaczyłbym, a jeszcze bardziej usłyszał w audio HD, stare dobre Wilki.

mialem okazje byc kiedys na ich koncercie w dosc kameralnych warunkach - klub jakies 150 osob.

gawlinski - porazka ! w dodatku mieli jakiegos greckiego gitarzyste, po tym doswiadczeniu draznia mnie za kazdym razem gdy ich uslysze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie Gawlinski nie ma glosu koncertowego. SLyszalem ich wsytep na "zbiorowym koncercie" Dramat. Ale trzeba przyznac ze pare kawalkow nagrali naprawde dobrych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło matko, obawiam się, że archiwum polskich wykonawców i HD....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgadza sie Gawlinski nie ma glosu koncertowego. SLyszalem ich wsytep na "zbiorowym koncercie" Dramat.

bylem kilka metrow od niego - zmeczyl mnie strasznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z polskich BD to miał podobno ukazac sie Riverside.Sam słyszałem na koncercie w łódzkiej hali Toya,jak zapowiadali takie wydawnictwo.Ale pewnie nic z tego nie wyszło.Poza tym mógłby ukazac sie Dzem np z ostatniego koncertu z okazji 30 lecia zespołu,A przy okazji moze ktos ma lub widział http://www.bluedvd.pl/p/pl/bd347/jimi+hend...lu-ray.html.Jak obraz i dzwięk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Last Walts - The Band

Earth, Wind & Fire

Jose Feliciano

Jeff Back .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...