Skocz do zawartości
autorus

Serwis xbox360 potrzebny (wawa albo łódz)

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 3 czerwone diodki, wiec konsola ugotowana, 3 latka minęły teraz trzeba samemu powalczyć. Najchętniej bym oddał osobiście.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybadaj temat na giełdzie komputerowej w Wawie (sobota-niedziela)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodem 3 czerwonych diod jest przegrzewajacy się prawdopodonie CPU. Otwórz konsole ściagnij radiator i wymień pastę (taka sama pasta jak do komputera) powinno pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymien paste na GPU i CPU , podłóż pod kosci ram gumowe gumki grubości 4mm zeby lepiej je docisnąc , mi to pomogło i konsola chodzi mi juz pół roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecałbym Ci serwis SOULANDBODY z Lublina. Naprawialem u nich RROD-a w styczniu - do tej pory konsolka chodzi bez problemu. Z tego, co widziałem na miejscu maja b.duzo zleceń (większość wysyłkowo) - więc wszystko musi byc ok. Poza tym nie wiem,czy jako jedyni,ale oni na pewno dają 3 ms gwaracji na naprawę, a jeśli coś wydarzy się po tych 3 ms - gwarantują dwie kolejne darmowe naprawy (bezterminowo).

Link do ich aukcji: http://allegro.pl/item688768119_profesjona...a_solidnie.html

Dla mnie takie warunki są spox.

P.S.

Sprawdź sobie kod błędu - jak zapali się rrod, przytrzymaj przycisk na klocku do parowania pada i naciśnij 4x eject (każde naciśnięcie to jedna cyfra)-cztery zapalone diody to zero,3 to 3 itd i wyjdzie np 0022 - będziesz wiedzial przynajmniej,co się dzieje z konsolką.

Pozdro!!!

Edytowane przez Szopan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi, że masz kod 0102 (przy świeceniu 4142):

0100-0111 - błąd sprawdzania GPU-RAM (0102 głównie GPU, 0110 głównie RAM). Czyli coś z grafiką

Pełny tekst Tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej błąd 0102 (nie ma czwórki w błędach - cztery migające diody to zero, trzy to 3,dwie to 2 i jedna to 1),więc wychodzi mi u ciebie 0102.

Powodem tego błędu są zimne luty pod gpu (procesorem graficznym) - usterka jak najbardziej naprawialna, tylko uważaj na magików,którzy wygrzeja luty,nie zmienią pasty i chłodzenia - klocek padnie w ciągu 2 tygodni.

Mój sprzęt po naprawie chodzi jak suszarka (ale bez przesady),za to podczas grania jest chłodny,nawet w te upały :lol:

Pozdro!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszedł ;) do serwisu do Szczecina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...