Skocz do zawartości
misam

KDL-46X5500

Rekomendowane odpowiedzi

Ładny przeciek ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo konkretny bym powiedział, myślałem, że 200hz będzie domeną serii Z która wzbogaciła się o nowy model stosunkowo niedawno, a tu niespodzianka. Ciekawostką jest też modyfikacja samego podświetlenia, czyli diody białe zamiast kolorowych, nie wiem czy pominąłem, ale chyba nie było podanej przybliżonej daty wprowadzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagraniczne fora mówią też o posiadaniu przez X5500 BE3 Pro ale wszystko to w sferze domysłów. Widziałem też, że gdzieś za granicą jest już wystawiony do sprzedaży i 46" za 4 tyś. euro a 40" za 2 tyś. ale to to akurat dziwna sprawa wedłóg mnie :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo, ale takie ceny wejściowe były do przewidzenia, niedługo będzie pewnie korekta. Z ploteczek PODOBNO mają być dwie wersje do wyboru z białymi diodami LED i kolorowymi, te pierwsze obniżą cenę finalną telewizora, także pozostaje cierpliwie czekać, sam uważnie obserwuje bo OLED w sensownej wielkości i przystępnej cenie chyba się nie doczekam, a jak już zmieniać TV to tak, żeby było widać różnice (teraz mam w4500)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...zła wiadomość dla entuzjastów Sony modeli z serii X5500 - Sony w tym roku na IFA w Berlinie nie przedstawi tego modelu - ponieważ wogóle go nie będzie - w jego miejsce pojawi się inny model High End o nowych oznaczeniach (nie będzie to już seria X), którego oficialna zapowiedz będzie w lutym przyszłego roku :(

Ps. wprowadzenie nowych modeli Sony OLED również zostanie przesunięte na rok 2010 (winne są straty jakie oddział Sony TV odnotowuje od kilku lat - a wprowadzenie większych modeli OLED na rynek w czasach kryzysu gospodarczego mogłoby mieć fatalne skutki dla koncernu Sony).

Miejmy nadzieję że to tylko pogłoski, a Sony za tydzien na IFA w Berlinie wszytskich nas zaskoczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to się mawia: a nie mówiłem? Nie będzie żadnego X5500 w tym roku. Nadal 55X4500 RGB LED jest najlepszy. Właściwie to po co nowy model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe modele, od dawien dawna, są niezbędnymi składnikami spokojnego snu gości od marketingu. Jest to stara i potwierdzona prawda :blink:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Sony wprowadza do swojej oferty dwa nowe telewizory w serii BRAVIA ZX5: KDL-52ZX5 i KDL-46ZX5. Urządzenia wyposażone są w panele LED LCD oraz bezprzewodową komunikację z twardym dyskiem. Model KDL-52ZX5 ma 16.6mm grubości natomiast KDL-46ZX5 mierzy zaledwie 15.8 mm grubości.

Oba telewizory pracują z technologią 240Hz oraz wyposażony jest w: VOD z acTVila, port FeliCa, LAN, DLNA, cztery wejścia HDMI oraz USB. Telewizory pojawią się w Japonii w listopadzie w cenach odpowiednio: 7000$ i 6000$"

A zauważyłeś, że na forum jest już od pewnego czasu temat o ZX5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...