Skocz do zawartości
buku

N-sport już nie ubiega się o LM ! Nieaktualne, zostaje po staremu

Rekomendowane odpowiedzi

Rośnie przepaść między ofertą ASTER z PVR HD a innymi SAT-nadawcami.

Piszę tak bo mam i znam ASTER. Pewnie inne kablówki także podciągnęły poziom.

Więc rynek robi się trudniejszy zaś upowszechnienie DVB-T i zniesienie abonamentu (01.01.2010) przewróci rynek.

DVB-T uderzy w Mini-pakiety typu TNK. I narai klientów producentom TV z MPEG-4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zanim dvb-t spowszechnieje do wszyscy na pakietach mini jeszcze duuuuuuzo zarobia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i nalezy pamietac ze w dvb-t moze nie byc disney channel ani nsportu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ta walka platform nie doprowadzi w końcu do wypadnięcia z gry jednej z nich (przejęcia lub sprzedaży) to może jednak N pójdzie po rozum do głowy i zacznie chociaż sprzedawać pakiety "na zewnątrz". Czyli właściciele dekoderów umożliwiających pracę 2 kart będą mieli jakieś opcje łączenia ofert (części ofert) z np. 2 platform (jeśli się mylę to mnie skorygujecie ale chyba cały czas N paruje kart ze swoimi dekoderami?).

Jakąś fantasmagorią byłaby sytuacja, gdyby operatorzy wręcz wprowadzili do swoich ofert dekodery z więcej niż jednym slotem na karty (nawet jako najdroższy wariant). Pomarzyć zawsze można :unsure:

I niekoniecznie na tym by tracili. W przyrodzie nic przecież nie ginie - użytkownik Cyfry wziąłby jakąś część oferty eNki i na odwrót :)

Zadowolenie klienta jest przecież najważniejsze - ale to już nie jest tak oczywiste dla zarządzających tymi biznesami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja.

Po 1 cieszy mnie to, że dyskusja jest na poziomie, bo np. czytając komentarze pod artykułami na SK miałem duże opory, żeby otwierać ten temat.

Ad rem.

Po 1, sam sport (wg badań) jest istotny przy wyborze oferty dla...25% potencjalnych klientów.

Po 2, najpopularniejsze kanały tematyczne to:

1. TVN 24

2. AXN

3. Disney Channel

4. Mini Mini

5. VIVA Polska

Po 3, n zrobiła w zeszłym roku i w 1 kwartale tego roku plany sprzedażowe. I to na poziomie nie mniejszym niż Cyfrowy Polsat (49 tyś <44 tyś aktywowanych> vs 75 tyś), a chciałbym zauważyć, że w Polsacie dużą część nowych umów stanowią pakiety Mini i Mini Max.

Po 4, patrząc na sprzedaż wszystkich platform w IV kwartale 2008, widać wyraźnie, że C+ i CP postawiły na promocje, w których rozdawano wszystko niemal za darmo. W zawiązku z tym dochody z tych abonentów będą w tym roku prawie żadne. Co wpłynie źle na ARPU.

Po 5, pomysł z układaniem listy własnych kanałów jest super (sam o tym marzę), ale żaden system sprzedażowy (CRM) tego nie pociągnie. Nie mówiąc o sytuacjach w salonach. Większość platform ma ponad 70 kanałów. Znajomość ich oferty jest na poziomie promila. Więc jak pan Zygmunt z podszczecińskiej wsi ma zdecydować czy woli AXN czy Universal?

Cóż, ja nadal wierzę w powodzenie tego projektu. Nic nie wskazuje na to, że coś może pójść nie tak. A tym bardziej nie wyobrażam sobie fuzji n z inną platformą. Może ktoś pamięta, ale w zeszłym roku mówiliśmy na tym forum o możliwości wystawienia na sprzedaż Cyfry +.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cóż, ja nadal wierzę w powodzenie tego projektu. Nic nie wskazuje na to, że coś może pójść nie tak. A tym bardziej nie wyobrażam sobie fuzji n z inną platformą. Może ktoś pamięta, ale w zeszłym roku mówiliśmy na tym forum o możliwości wystawienia na sprzedaż Cyfry +.

Tak. Ale pamiętaj, że mamy kryzys. Wiele ciekawych rzeczy dzieje się na świecie. Fiat przejmuje GM i Opla, nasze krajowe banki być może zaczną kupować zagraniczne oddziały konkurencji działającej w Polsce (vide Noble Bank - AIG Bank Polska). Jest też wiele innych przykładów bankructw i przejęć, które mają teraz miejsce a jeszcze rok temu mało kto w takie historie by uwierzył.

Nigdzie nie jest powiedziane, że w Polsce zawsze już mają być 3 platformy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<hahahaha> zaśmiałem się w duchu, bo trochę udowodniłeś mechanizm polegający na jednostronnym patrzeniu na gospodarkę.

Akurat w czasie "kryzysu" telewizja notuje zyski. Dlaczego? Bo jest najtańszą formą rozrywki. Spadać będą obroty kin, teatrów itp., ale telewizji nie. Lub nie tak gwałtownie. Ponadto ludzie związani są wieloletnimi lub rocznymi kontraktami. A co do windykacji, którą ktoś tu podniósł, to znajomy powiedział mi, że podczas ostatniej gali Największej w Polsce Firmy Windykacyjnej K... Inkaso, ITI odebrało nagrodę za windykację telewizji cyfrowej.

Dla mnie biznes to biznes: jeśli biorą się za to ludzie, który potrafią to robić (większość forumowiczów nie zdaje sobie chyba sprawy, ile rzeczy trzeba "ogarniać", żeby prowadzić małą lub średnią firmę, a co dopiero koncern medialny). I jestem pewien, że posiadają większą widzę niż każdy z nas. Na jej podstawie robią ruchy, które mogą wydawać się niezrozumiałe i głupie (patrz: wprowadzenie HD przez n, kiedy inne platformy twierdziły, że w Polsce nie czas jeszcze na to) i większość z nich okazuje się słuszna. Ilość ludzi, którym zależy na module CI jest mikroskopijna, szczególnie, jeśli weźmiemy pod uwagę, że w ponad 30% polskich gospodarstw domowych ogląda się wciąż naziemną telewizję analogową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym w ogóle wyciął pakiet Sport i dał go do pakietu głównego, rezygnując z takich gniotów jak Sportkluby, w tej mizerii sportu, która jest w N-ce byłby to argument dla tych, którzy by skusili się w ogóle na tą platformę, że w pakiecie podstawowym jest Eurosport HD, TVN Turbo, TVP Sport i Liga Mistrzów. Ale wtedy pakiet podstawowy zrobiłbym za 16 zł,

Pakiet Moda połączyłbym z pakietem Kultura i zwiększył cenę całego pakietu do np. 20-25 zł,

i wprowadziłbym pakiet HD, wszystkie kanały HD w jednym pakiecie (łącznie z HBO HD i Filmbox HD) za 35-40 zł.

Pakiet dla dzieci pozostawiłbym bez zmian.

W takim zestawieniu wziąłbym wszystko, a w obecnym nie, i nawet mogłoby się okazać, że płacę więcej niż teraz, ale skłonność do zakupu danego pakietu byłaby dla mnie większa !!!

Podczas gdy wszyscy marzą o płaceniu za poszczególne kanały, Ty chciałbyś je jeszcze bardziej pogrupować, zmniejszając ilość dostępnych pakietów o połowę? Dałoby to w efekcie tylko mniejszą możliwość wyboru dla klientów. Zupełnie bez sensu.

PS: Już nie mówię o tym że podane przez Ciebie kwoty to jakieś Twoje widzimisię, a nie realne koszty wynikające ze zsumowania aktualnych opłat za kanały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie biznes to biznes: jeśli biorą się za to ludzie, który potrafią to robić (większość forumowiczów nie zdaje sobie chyba sprawy, ile rzeczy trzeba "ogarniać", żeby prowadzić małą lub średnią firmę, a co dopiero koncern medialny). I jestem pewien, że posiadają większą widzę niż każdy z nas.

Poniekąd masz rację, problem tylko w tym, że C+ i CP w kryzys weszły w zyskiem, a n ze stratą. Poza tym C+ i CP przeżyły już okres dużej dekoniunktury (pierwsza połowo tego dziesięciolecia), a n nie. Dalej, sądząc po komentarzach (zakładam, że w jakimś stopniu wiarygodnych) np. na wirtualnychmediach, atmosfera wewnątrz firm ITI jest delikatnie mówiąc nie specjalnie dobra.

Jak się poskłada te wszystkie puzzle do kupy, o czym pisał już ktoś wcześniej, to daje to do myślenia. N zaczęła z przytupem, (pamiętacie pierwsze konferencje?), ale zamiast podkręcać atmosferę, zaczęła spuszczać z tonu. Mam nadzieję, że dadzą radę, bo nic tak dobrze nie robi dla rynku jak konkurencja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
' post='162185' date='19.05.2009, 13:33 ']Poniekąd masz rację, problem tylko w tym, że C+ i CP w kryzys weszły w zyskiem, a n ze stratą. Poza tym C+ i CP przeżyły już okres dużej dekoniunktury (pierwsza połowo tego dziesięciolecia), a n nie.

I wtedy - w roku 2002 - zwinęła się Wizja TV. Znaczy nastąpiła fuzja z Cyfrą.

Co do poglądu, że w czasach kryzysu najtańsza rozrywka (tv, kino) ma się najlepiej to zgoda. Rzeczywiście, bezrobotni siedzą przed telewizorami a Ci, których juz nie stać na wakacje w Hiszpanii albo na kredyt mieszkaniowy (bo w ogóle go nie dostali) przeznaczają te parę złotych na płatna tv czy wyjście do kina.

Problem w kryzysie dla platform cyfrowych (nawet jeśli opanują odchodzenie abonentów) może być taki, że z jednej strony reklamodawcy tną budżety - a abonament to nie jedyne wpływy - a z drugiej wysoki kurs EUR i USD bardzo podnoszą koszty zakupy licencji programowych.

Jak do tego dodamy monstrualne wydatki, które czekają na platformę, która wygra LM to macie obraz, że nie jest tak różowo w tym kryzysie.

Jeśli ktoś mówi, że ten kryzys nie dotknie branży tv to jednak się myli.

Jeśli źle w gospodarce będzie jeszcze dłużej niż przez 0,5 - 1rok, to pomysły o fuzjach/sprzedaży takich biznesów jak platformy sat mogą się pojawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu napisał że interesuje go jakość merytoryczna a nie ilość pikseli , HD i inne rzeczy ... A ja się zapytam po co w takim razie kupował w chwili obecnej telewizor HD ? No chyba nie po to żeby puszczać na nim SD ??

Jeżeli bierzemy nadal pod uwagę że eN to Nowa Generacja czyt. dostępne na ludzkich warunkach pozycje HD ... To wyjdzie na to że , w n to HD dostajemy bo się nam należy a nie jest czymś ponad wszystko ... W sytuacji odwrotnej u innego operatora musimy kupić paczkę HBO żeby móc potem do niej dodatkowo dokupić opcję HD za ileś tam złotówek ... Podobnie z innymi pozycjami , Wołanie w CP 38 zł za Familijny i 6 zł za każde HD jest drwiną z klienta :rolleyes: Nie po to kupowałem Plazmę HD żeby gapić się w familijny bo ma dużo Kanałów z "zawartością" ... W takim wypadku pozostał bym jeszcze przy poczciwym CRT ... eNka nie upadnie z prostego powodu , mimo iż być może nie ma w niej Elitarnych pozycji i POLSATU (dostępny wszędzie z Druta) to jest wszystkiego po trochu , Recordery dostępne w promocjach na w miarę ludzkich zasadach ... Brak miesięcznej opłaty za dzierżawę ... Jest i Trochę sportu , Muzyki i Film też się znajdzie ... i to w HD :) na TVP HD ( Seriale , Filmy i Sport) TVN HD ( tak tak nie wszystkie pozycje są w HD , coraz więcej w porządnym SD ... A przepraszam jest POLSAT HD ? - wiem wiem uszczypliwość :) ) MGM , nSport , Discovery ( poprawili ramówkę ) TVN 24 - w miarę ok itd.itp. ... i powiem raz jeszcze za 48 zł (Cena wyjścia dwóch osób do kina) dostaje się 6 kanałów HD i sporo pozycji SD - tylko kto na to chce patrzeć ? Szybko człowiek przyzwyczaja się do dobrego ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biedronka@ między innymi napisała

Ktoś tu napisał że interesuje go jakość merytoryczna a nie ilość pikseli , HD i inne rzeczy ... A ja się zapytam po co w takim razie kupował w chwili obecnej telewizor HD ? No chyba nie po to żeby puszczać na nim SD ??
Więc droga biedronko dlatego kupuje się telewizory HD bo innych po prostu w sprzedaży obecnie nie ma a kto chce iść dalej to musi mieć jeszcze dekoder HD a tego w poprzednich platformach nie dawali od początku bo nie było wtedy HD.N-ka jako jedyna ma to,że wszyscy abonenci mają dekodery HD co nie znaczy z kolei ,że wszyscy muszą mieć telewizory HD ot wszystko w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać, ilu użytkowników, tyle opinii.... można spojrzeć ze złej strony ale i można z bardzo dobrej. Ja radzę wyluzować i poczekać na wyniki ; - )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
biedronka@ między innymi napisałaWięc droga biedronko dlatego kupuje się telewizory HD bo innych po prostu w sprzedaży obecnie nie ma a kto chce iść dalej to musi mieć jeszcze dekoder HD a tego w poprzednich platformach nie dawali od początku bo nie było wtedy HD.N-ka jako jedyna ma to,że wszyscy abonenci mają dekodery HD co nie znaczy z kolei ,że wszyscy muszą mieć telewizory HD ot wszystko w tym temacie.

Drogi Animalu

Otóż są w tej chwili również w sprzedaży TV CRT ... Jak już powiedziałem ... Jak kogoś interesuje SD niech jeszcze poczeka z wymianą TV bo tylko popsuje sobie oczy od pikselozy ... Jak by kolega umiał czytać to napisałem po co kupują TV HD W CHWILI OBECNEJ . I zaznaczę jeszcze że jesteśmy na forum HDTVPOLSKA.COM a nie SDTV , więc wychodzę z założenia - mam nadzieję że słusznego - że wszytkim userom w pierwszej kolejności zależy właśnie na jakości obrazu ... bitrate i ilości kanałów HD które dostaje się za odpowiednią ilość wydanych złotówek ... Na tym polu eN nie ma sobie równych :rolleyes:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ITI jest pewne swego:

Telewizja "n" jako pierwsza satelitarna platforma telewizyjna w Polsce zaoferowała kanały w wysokiej rozdzielczości (HD) i - według informacji Grupy ITI - zdominowała rynek HDTV w naszym kraju. Grupa ITI i TVN wiążą duże nadzieje z platformą "n".

Ocenia się, że około 80 proc. gospodarstw domowych w Polsce odbierających kanały HD to abonenci telewizji "n" - czytamy w opublikowanym dzisiaj raporcie Grupy ITI za rok finansowy zakończony 31 grudnia 2008 roku. Takie szacunki nie są zaskoczeniem tym bardziej, ze obecnie telewizja "n" posiada największą liczbę kanałów HD wśród satelitarnych platform telewizyjnych, a jej abonenci nie muszą za nie dodatkowo płacić (są wliczone w cenę wybranego pakietu). Spółka ITI podkreśla w nim, że wiąże nadzieje z platformą telewizji "n".

- W ostatnim okresie na całym świecie obserwowaliśmy bardzo niesprzyjające warunki dla biznesu, jakich nie byliśmy świadkami od dziesięcioleci. Jednak wierzymy, że w tych trudnych czasach uda nam się utrzymać a nawet zwiększyć naszą przewagę konkurencyjną, opierając się na sile naszych marek, oddaniu i motywacji naszych pracowników, a także wyjątkowej grupie naszych odbiorców. Telewizja "n" w dalszym ciągu rozwija swoją działalność, niezmiennie czyniąc duże postępy. Teraz, kiedy jest kontrolowana przez Grupę TVN, mamy możliwość wykorzystać nasz kontent, rozdzielając go w optymalny sposób pomiędzy wieloma platformami medialnymi, aby zwiększyć dochody i wykorzystać efekt synergii oraz odnosić wymierne korzyści ze zmian błyskawicznie zachodzących na rynku mediów - mówi Wojciech Kostrzewa, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny Grupy ITI.

W raporcie można przeczytać także, że transakcja zwiększenia udziałów Grupy TVN w telewizji "n" była posunięciem strategicznym mającym na celu rozszerzenie działań Grupy TVN na atrakcyjny polski rynek płatnej telewizji, co zapewni Grupie dywersyfikację źródeł przychodów oraz zagwarantuje jej własny kanał dystrybucji dla kanałów znajdujących się w portfolio Grupy TVN. n umożliwia Grupie TVN korzystanie z konwergencji mediów i fragmentaryzacji widowni poprzez stałe rozszerzanie i rozwój swojego portfolio kanałów tematycznych.

ITI za media2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na tym polu eN nie ma sobie równych :rolleyes:

Pokuszę się o małe porównanie z Cyfrą, ponieważ ja mam Cyfrę, a mój ojciec u siebie ma N.

TVP HD - wiadomo, chyba najlepszy program w HD na N, tutaj N wygrywa bezapelacyjnie, ale czy TVP HD nie będzie w Cyfrze? Prędzej czy później będzie na pewno.

TVN HD - ja tam prócz Twarzą w twarz i Brzyduli nie widziałem nic w HD, więc nie można mówić, że to kanał HD

MGM HD - tu nie ma co pisać bo to nawet koło HD nie leżało.

Moim zdaniem te 1-2 filmy dziennie w HD na C+HD bija dwa w/w kanały.

Discovery HD - na Cyfrze jest NGHD, więc moim zdaniem remis. Obiektywnie trzeba przyznać, że na początku istnienia N, obraz na DHD był świetny.

nsport HD - na Cyfrze jest C+Sport HD i wygrywa zdecydowanie, z tego co się orientuje na żywo na nsport w HD jest chyba tylko LM, PUEFA i Remes PP, ale mogę się mylić bo dawno nie oglądałem. Na C+ jest liga polska, angielska, włoska, francuska i hiszpańska w HD, do tego Boks w HD, żużel w HD (słyszałem, nie oglądałem, więc głowy nie dam), NBA w HD też chyba było, nawet tu na forum było pisane.

Pozostałe kanały HD są na obu platformach, więc nie ma co porównywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MGM koło czego nie leżało? HD? Kanał, który nadaje filmy z MGM w wyjątkowo dobrej jakości HD (często i to w większości dobrze wybrane hiciory, czego to nie było już znanego na tym kanale w ciągu 3 lat...) i co do czego ale do MGM to się przyczepić nie można. Widać, że nie znasz tego kanału a tylko widziałeś u taty ; ) To akurat perełka bo nigdzie kanału tego typu nie ma w PL. I nawet na BD nie zobaczy się większości tych filmów a wiele bym chciał mieć w takiej jakości na półce....

Ja się zastanawiam po co ta dyskusja, która jest nie na temat? Każdy może przedstawić daną platformę w krzywym i dobry zwierciadle. Jak będę miał natchnienie to się możemy pobawić ; p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MGM koło czego nie leżało? HD? Kanał, który nadaje filmy z MGM w wyjątkowo dobrej jakości HD (często i to w większości dobrze wybrane hiciory, czego to nie było już znanego na tym kanale w ciągu 3 lat...) i co do czego ale do MGM to się przyczepić nie można. Widać, że nie znasz tego kanału a tylko widziałeś u taty ; )

Masz racje co do zawartości, ale co do jakości? Na weekend sprawdzę, może coś się zmieniło, ale tam filmy wyglądały tak jak na DVD. Ja wiem, że za dużo od tego kanału nie można wymagać, ale w takim razie jakie nowe filmy w HD są N?

Nie porównuje oferty VOD bo oni u siebie ani u ojca jej nie mam :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam n i MGM i odkąd (27.04) włączoną vbr (dynamicznie przydzielany bitrate, to MGM dostało się nieźle. PQ wyraźnie słabiej ale za to DHD lepiej. Faktycznie czasami można obejrzeć tam ciekawe kino z lat 80, 90 ale tylko czasami moim skromnym zdaniem. Niestety ale w n coś nie tak z tą jakością. TVP HD też słabiej niż było, wspólny vbr z HBO HD a poza tym na TVP HD od dłuższego czasu kompletnie nic nie ma. Teraz leci na n spot:) finał pucharu i pixeloza jak jak fix a DD 5.1 jak zwykle porażka. TVN HD to w sumie nie wiem po co jest bo wystarczy uruchomić zwykły w 16:9 i na jedno wyjdzie. Superkino przeważnie w 4:3!!! a jeśli już panoramka to nie w hd. I tak wygląda polskie hd-shame.

P.S Czy ktoś może powiedzieć jak wygląda NGC HD C+ film i sport w HD? Bitarate wysoki ale to nie wszystko. Odpowiedzcie bo ciekaw jestem jakosci hd w c+.

Z góry thx i pozdrówka dla mojego ulubionego forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NGC bardzo dobrze wygląda. Na mnie robi wrażenie. Marka sama w sobie! Radzę kupić sobie dobre TV ; p to dobry lek na polskie HD ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gmeru

wybacz ale jestes "lekko" nieobiektywny, a dobry tv to jaki? taki jakiego jeszcze nie ma?

wszystkie 3 platformy serwuja nam [beeep] a nie HD. taka jest prawda co by ktos nie powiedzial/napisal. a z takim podejsciem do klientow i rozwoj kontentu dla widzow zycze n upadku... i nie, ze ich nie lubie bo to oni mieli jaja wejsc w HD ale zniesc nie moge tego co robia czyli NIC

LM jest przegrana dla n i c+, polsat kupil klub, chca walczyc o wszystko, solorz nie odpusci LM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to będzie w stylu andsie;p i drażniące ale.... Pytasz to Ci odpowiadam: np. KURO. Na nim wygląda nka czy C+ pięknie. Zero pixeli (na plazmie tego nie widać), super ostrość. Nie widzę tych syfów które widać na wielu panelach szczególnie tych tanich. Bardzo dużo ma do powiedzenia elektronika TV oraz czy to plazma czy LCD w tym przypadku. To satelita a nie Blu ray i tutaj ograniczenia satelitarne trzeba łatać we własnym zakresie dlatego opinie na temat jakości są bardzo rozbieżne bo jedan ma LCD, drugi plazmę i jeszcze zależy czy tanią czy drogą. Dla mnie Discovery HD czy film na HBO HD( jak jest w HD) wygląd bardzo ale to bardzo dobrze więc teraz już wiem czemu raz ktoś pisze, że syf a raz ktoś pisze, że mu pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Solorz faktycznie moze bardzo chciec LM i jezeli CP bedzie mial plawa do LM to troche sie rozczaruje bo tej platformy na 99,9% nie bede mial.

Natomiast dla jakosci HD to chyba lepiej jak LM trafi do C+, obecnie sport najlepiej wyglada wlasnie w C+sport HD!

Po finale PP nie mam juz watpliwosci, ze nSport daje kaszanke HD (nawet wlasnej produkcji PP nie potrafia nadac w porzadnym HD) i nie widze szans na poprawe przy obecnym podejsciu ITI do jakosci sportu!

Jeszcze mam w pamieci final PP i pierwsza transmisje HD na nSport - obraz zyleta - to byly czasy!

Gmeru - ok, KURO to panel 1 klasa. Ale jak moge poronac nSport vs. C+Sport HD to mecze wygladaja zupelnie inaczej.

Dlaczego nie rozmazuje mi trawy moj tv na C+, a na nSport rozmazuje?

Edytowane przez tesbor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ok. Ale chociaż można temu pomóc w jakiś sposób. Po to są te wszystkie 200Hz itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety mam tylko 100Hz i do tego wylaczone jeszcze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...