Skocz do zawartości
Gmeru

Przenoszenie danych z dysku na dysk w PS3

Rekomendowane odpowiedzi

daj znać czy się udało, bo też mam zamiar zmienić dysk na większy, a tak jak Ty nie chcę nic stracić :)

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje właśnie miejsce na MS z PSP 8GB bo to tylko na FAT więc dysk na USB odpada... ale 8GB styka na troche foto, save itd. Dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknijcie na ten instruktażowy

ważne jest, żeby nowy twardziel miał 5400 obrotów, tak jak w oryginalnym, jeśli powyżej to konsola może się przegrzewać

Edytowane przez djrobus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja dysk to już kilka godzin temu (raczej bez filmu się obejdzie ; ) bo to prosta czynność) włożyłem nowy ale musiałem na chwilę włożyć 60 żeby zrobić backup. Wykasowałem prawie wszystko bo miałem kartę 8GB do dyspozycji. Ale save itp mam. Poszło wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz można zasysać z PSStore :)

Takie Siren Blood ma np. ponad 7 GB! (i dobra cena-65 bodajże z okazji urodzin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No taki 320 to koszt koło 250zł. Uważam, że to nie duża kwota (stosunkowo) a ile miejsca na zdjęcia itp. Nowy album w PS3 jest tak wypasiony, że ja wszystkie zdjęcia teraz przenoszę na nowy dysk. REWELA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i diabeł tkwi w szczegółach. Nie do końca jestem pewny jaki wybrać SATA, czy SATA II. Koleś z filmiku zaleca wyłącznie SATA, wrzucam ten polecany Seagate Momentus (250 GB) do wyszukiwarki i wychodzi, że wszystkie mają SATA II, bądź SATA/300 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i lipa. Po zrobieniu backupa znowu problem wrócił na nowym dysku : / Zgrałem więc kilka ważnych save i niestety full format. Ciekawe gdzie tkwi problem?

Co do dysku kupiłem Seagate Momentus 320GB i jest ok. Wygląda tak samo jak 60GB (seria)

Czy ktoś wie w jakim formacie jest dysk w PS3? tzn. jest formatowany na FAT32? Zewnętrzne na USB to wiadomo, że musi być FAT ale co robi konsola gdy formatuje dysk wewnętrzny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie próbowaliście ghostem przewalić całą partycję na nowy dysk ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś wie w jakim formacie jest dysk w PS3? tzn. jest formatowany na FAT32? Zewnętrzne na USB to wiadomo, że musi być FAT ale co robi konsola gdy formatuje dysk wewnętrzny?[/b]

Tego nikt nie wie (poza kolesiami z Sony) jest szyfrowany. Nie jest to FAT32 bo ograniczenia plików do 4GB nie ma..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu pytam? Bo zrobiłem format dysku na kompie, komp pokazał, że jest wolny cały dysk. Zrobiłem to w FAT32. (bo pomyślałem sobie, że NTFS jeszcze mi nie zobaczy). Wkładam do PS3 a tam dalej siedzą gry O_o. Zrobiłem więc format na PS3 i mam wrażenie, że mi się coś wolniej instaluje stąd pytanie ale ok. Ma swój format więc zapewne coś mi się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może lekki OT: Jakie konkretnie HDD można wsadzić do PS3 Slim? Niewiele wygooglałem, 5400rpm i SATAII to jedyny wymóg? Jaki maksymalny rozmiar?

Edytowane przez Slartibartfast

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największy o jakim czytałem to 500gb ale być może da się większy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już instalował 500 GB?

Edytowane przez HD Tosiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś już instalował 500 GB?

Kumpel ma zaistalowany 500GB na PS3 fat i działa. Tyle wiem. Ale czy np 7200rpm pójdzie, czy da się większy...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kumpel ma zaistalowany 500GB na PS3 fat i działa. Tyle wiem. Ale czy np 7200rpm pójdzie, czy da się większy...?

chciałem się podkleić z tematem: mianowicie jesteście pewni że konsola pożera pliki większe niż 4 gb? tzn tak, mam 16gb fleshmemory stick , skonwertowałem film z mkv do vob który po konwersji zajmuje 5.5 gb po wrzuceniu na flesha i wsadzeniu w usb ps3ki nie odczytuje mi w ogole flesha, dodam ze zeby tak duzy plik wrzucic na flesha jest on w ntsf ie sformatowany. ale ps 3 nie czyta tego. WTF>>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...