Skocz do zawartości
kangór

RTL w n-ce

Rekomendowane odpowiedzi

No to F1 jest w n ; ) Ma być też EPG albo już jest właśnie pod F1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to F1 jest w n ; ) Ma być też EPG albo już jest właśnie pod F1.

Dziś w czasie sesji treningowej EPG już było, to teraz nie tylko abonenci CP będą mogli oglądać F1 na żywo, brawo dla N :rolleyes:

Edytowane przez kangór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brawo? bo laskawie udostepnili kanal FTA? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to niewiele ludziom do szczęścia potrzeba. :rolleyes:

"Ludzkie pany" z ITI Neovision dali coś, co inni posiadacze nawet najpodlejszych niezależnych tunerów mają od zawsze za darmo.

Naprawdę wielkie podziękowania za taki gest. :lol::lol::lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze gorzej. Tylko przesunęli z miejsca dwieście cośtam na 56 i już jest hura! :rolleyes:

Ale nie bądź Marcus dla ITI tak całkiem okrutny. Przecież TVN Lingua się zwija więc znów jest okazja. Okazja, dla tych co nie zdążyli w grudniu, na ucieczkę z tonącej platformy. Prezent na pożegnanie z ambicjami.

Edytowane przez arsenal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to jest jak ma sie slaby marketing i nie ma sie specjalisty od oferty programowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale trzeba mieć teraz wykupiony pakiet sportowy.

Czyli nastapiło znaczące pogorszenie oferty. Z FTA na płatny pakiet sport.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co na to Polsat? Nie zdziwiłbym się gdyby interweniował. Jeśli dobrze pamiętam to kilka lat temu niemiecka wersja RTL musiała kodować niektóre programy na HB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co polsat moze?

kanal jest FTA, kazdy go moze wlaczyc do swojej platformy jesli nie pobiera za to oplat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe każdy.

Prawo stanowi, że polski nadawca musi mieć w tej sprawię umowę z właścicielem kanału FTA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NIe każdy.

Prawo stanowi, że polski nadawca musi mieć w tej sprawię umowę z właścicielem kanału FTA.

Nie ma takiego prawa dla platform satelitarnych. Tylko kablówki temu podlegają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd,

Rzeczywiście miałem na myśli kabel.

Choć nie mam pewności jak powinna wyglądać sprawa z dedykowanymi tunerami SAT, na któych nadawca sam prowadzi selekcję FTA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam w polskim prawie nie istnieje pojecie cyfrowa platforma satelitarna. Skoro nie istnieje to nie dotyczy tych tworów obowiązek płacenia za reemisję FTA i co najważniejsze - nie ma obowiązku "must carry" kanałów nadawanych naziemnie. Dzięki temu, że nikomu jakoś dziwnie nie spieszy się z uregulowaniem "must carry" dla operatorów sat., mamy sukces Cyfrowego Polsatu przecież.Ale to całkiem inna bajka ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RTL byl niekodowany na 281 a teraz tylko go przesuneli. Mi to pasi ale nie robi roznicy poza tym ze na F1 nie bede musial stukac 3 razy w klawirke. Ale widze ze i tak znajda sie marudy, jednak to chyba natura POLAKA. A jak komus N-ka nie pasuje to niech sobie cyfre lub polsat kupi lub najlepiej radio...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melduję posłusznie, że RTL Television wygląda o niebo lepiej z Astry niż ten RTL Suisse z Hor Birda.

Odpowiednikiem słabego na Astrze jest RTL Austria.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się, że żaden z n-kowych piewców jeszcze nie zareagował na taką krytykę chlebodawcy. :)

To chyba przez week-end - pewnie jutro się obudzą i w godzinach 9-17 będzie cały wysyp hurraoptymistycznych opinii. :):P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z czego się optymizować?

Z obejrzenia 3 okrążeń? Wiem, że kolega wieslawef jest na mnie cięty w temacie "eŃki", ale zaryzykuję - w tym sezonie, przez ten cały cyrk z przepisami nie warto oglądać F1 - to moja opinia. F1 to zawsze była walka konstruktorów (stąd ważny tytuł grand prix konstruktorów), ale w tym sezonie to już nawet nie jest śmieszne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hr. susel - przepraszam uprzejmie, ale w temacie RTL się nie udzielam. W ubiegłym sezonie oglądałem F1 na kanale 505 (chyba) i w tym roku również. Zgadzam się z Tobą, że wszystkiego mieć nie można, ale starać się trzeba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[1] reemisja FTA nie wymaga opłat a jedynie umowy. Dot. kabli oczywiście.

[2] Jakość F1 jest/była tak słaba, że zdecydowałem się na 26" LCD. Jedynie słuszna decyzja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[1] reemisja FTA nie wymaga opłat a jedynie umowy. Dot. kabli oczywiście.

[2] Jakość F1 jest/była tak słaba, że zdecydowałem się na 26" LCD. Jedynie słuszna decyzja.

a ja przelaczylem na analogowy polsat ze slabej wewnetrznej antenki :)

i obraz na polsacie oniebo lepszy niz na rtl :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec juz jest The End F1 na n'ce.....przynajmniej z HB. zreszta jak dla mnie jakosc prekazu tego kanalu na N byla tak beznadziejna ze wolalem z anteny analogowej ogladac na polsacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...